Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Stationhuis in Liglet met Privézwembad 05-09268-FR1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€936,45
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom bij Station Liglet, een uniek en charmant vakantiehuis in een voormalig treinstation uit 1888. Het huis is met veel liefde gerestaureerd met behoud van de historische kenmerken en biedt een zeldzame kans om te verblijven in een stukje spoorweggeschiedenis. Originele elementen zoals kaartjesloketten zijn nog steeds zichtbaar en het terras bevindt zich op het voormalige perron, perfect om te genieten van een drankje of om te ontspannen terwijl u de omgeving in u opneemt.

Het huis is ideaal voor gezinnen, met een groot verwarmd zwembad (16x4m) dat twee jaar geleden is aangelegd, een boomhut met tokkelbaan en een ruime keuze aan speelgoed en spelletjes. Andere buitenactiviteiten zijn onder andere tafeltennis en badminton. Moderne voorzieningen zoals wifi en Amazon Echo zorgen voor een comfortabel verblijf, waarbij klassieke charme wordt gecombineerd met de behoeften van vandaag. Het zwembad is beschikbaar van half juni tot eind september.

Het pand is omgeven door een ruim terrein en biedt gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. Verken de historische site van Oradour-sur-Glane of geniet van een dagje Futuroscope, op slechts 75 minuten rijden. Voor wie houdt van mooie wandelingen of fietstochten: de oude spoorlijn loopt vlakbij en een klein deel van de rails is bewaard gebleven als herinnering aan de geschiedenis van het station.

Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 140,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.

Parterre
ingang
woonkamer
open haard
zithoek

DVD-speler

draadloos muzieksysteem
eetkamer
eettafel
woonkeuken
kookplaat
waterkoker

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
toilet
wastafel
urinoir
bibliotheek
gezelschapsspellen
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
wastafel

verwarming
slaapkamer
2-pers. bed
open haard

wastafel
kinderslaapkamer
3-pers. stapelbed
badkamer
ligbad
douche

wastafel

wasmachine

verwarming
toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)

wastafel
Souterrain
berging
koel-/vriescombinatie
Algemeen
eettafel, terras (privé), tuin (privé, aangelegd), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé, verwarmd, 16 x 4 m., geopend van 1/2 Jun t/m Sep), tafeltennistafel, gezelschapsspellen, speelgoed
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Huisdieren
Max. 2; gratis (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
Badhanddoeken
Aanwezig
Hout
€ 50/m3
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Jasmijn Visser
Verblijf van 22 augustus 2021 tot 29 augustus 2021
17 september 2021

Mooie ligging, mooi huis en heerlijk zwembad. Alle keukenspullen voor een heerlijk diner. Super veel kinderspeelgoed voor in het zwembad en in huis. Sommige materiaal is wat verouderd, zoals het gasstel en de oven en de muren zijn zeer dun, maar de plek en het huis zijn heerlijk ongedwongen.

Veerle Slock
Verblijf van 13 september 2021 tot 22 september 2021
16 september 2021

De omgeving is geweldig. Het huis is ruim en charmant. Het heeft de nodige voorzieningen. Pluspunt: veel (buiten) speelgoed en boeken aanwezig. Het ontvangst was warm en sympathiek. Jammer genoeg is het niet erg grondig gepoetst (veel stof- en spinnenwebben, stof op sommige kasten, groot tapijt in woonkamer niet gestofzuigd (> hondenharen en kruimels)). De grotere oppervlaktes zijn wel gepoetst, badkamer en toiletten zijn ook netjes. Het verwarmde zwembad blijkt ook net problemen te hebben met opwarmen waardoor het nu zwemmen is in water van 19 - 20 graden. Redelijk koud voor jonge kinderen en bij buitentemperaturen van ongev. 22 graden. Dit was voor ons net de doorslag om midden september dit huis te boeken. Midden in de zomer zal dit minder storend zijn geweest.

Christine Kuhne
Verblijf van 29 augustus 2021 tot 9 september 2021
5 september 2021

Heerlijk huis, zeer ruime tuin en groot zwembad! Je hoeft je hier zeker niet te vervelen

Ms Katrin Lehner
Verblijf van 30 september 2019 tot 5 oktober 2019
8 oktober 2019

Aankomst met obstakel-tweede mooi, mooi huis

Mr Kurt Van de Walle
Verblijf van 10 september 2019 tot 14 september 2019
7 oktober 2019

De woning en zijn directe omgeving sprak direct aan. De wijde open omgeving langs de ene kant van de woning en toch enorm veel privacy door de bomen en struiken langs de 'perron' zijde. De manier waarop het stationsgebouw werd gerenoveerd met het behouden van al de oorspronkelijke elementen is knap. Zwembad, bomen, hangmatten ... er was gewoon alles. Het blijft uiteraard een gebouw van een goede eeuw oud :) De afvoer van de douche was ook in verlof en had wel wat tijd nodig om het water af te voeren. Maar dat was voor ons dan ook het enigste minpunt. Anja en Kurt