Leuk vakantiehuis bij Veluwemeer 08-1683-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit moderne, vrijstaande en gelijkvloerse vakantiehuis staat op het ruim opgezette vakantiepark Resort Bad Hulckesteijn, gelegen aan het Veluwemeer op ca. 4,5 km. van het plaatsje Nijkerk.
Het vakantiehuis is modern en comfortabel ingericht. Door de grote raampartijen is de ruime woonkamer heerlijk licht. Door de openslaande tuindeuren betrekt u buiten gemakkelijk bij binnen. De woonkamer beschikt over een TV en in de keuken vindt u er onder andere een afwasmachine en een combimagnetron. Er zijn twee slaapkamers, elk met twee 1-pers. boxspringbedden, al dan niet in een 2-pers. opstelling. De badkamer is uitgerust met een douche en een (apart) toilet.
Via de openslaande deuren bereikt u het terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.
Op vakantiepark Resort Bad Hulckesteijn zijn diverse chalets en vakantiehuizen te reserveren voor twee tot achttien personen.
Extra informatie
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
toilet
TV
waterkoker
koffiezetapparaat (pads)
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
wastafel
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, binnen)
Bijkomende kosten
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het huis was schoon en goed onderhouden. Het was gunstig gelegen in de buurt van verschillende eetgelegenheden, wat we op prijs stelden. Een goede keuze voor een weekendje weg.
Ik vond de locatie ideaal voor onze uitstapjes naar nabijgelegen attracties. Het huis was goed uitgerust, hoewel we een tweede badkamer voor onze groep misten.
Over het algemeen was het een aangenaam verblijf, alles was zoals beschreven en het uitzicht op de tuin was een leuke toevoeging. Soms was het een beetje lawaaierig, maar dat heeft onze ervaring niet verpest.
Schoon en ruim! De keuken was goed uitgerust en we hebben een aantal geweldige maaltijden bereid. We hebben vooral genoten van de patio waar we buiten konden eten.
Deze plek is een verborgen pareltje! De combinatie van een ontspannend binnenzwembad en een prachtige tuin maakte ons verblijf werkelijk aangenaam,
Wij hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! Het binnenzwembad was een geweldige bonus voor de kinderen en het uitzicht op de tuin vanaf het terras was gewoon perfect voor onze ochtendkoffie,
Dit vakantiehuis is een hele vibe, Super ruim en modern, met grote ramen die al dat natuurlijke licht binnenlaten, Het binnenzwembad? Totaal bonus voor relaxdagen, Perfecte plek om te ontspannen na het verkennen van het nabijgelegen Nijkerk, Zeker terugkomen!
De ligging nabij het Veluwemeer is fantastisch, we hebben genoten van een aantal mooie wandelingen in de omgeving, het huis zelf was modern en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf,
We waardeerden de gratis parkeergelegenheid en WiFi, waardoor ons verblijf probleemloos verliep. De locatie was ook vrij rustig, perfect om te ontspannen.
We hadden hier een grote familiereünie. De twee slaapkamers waren prima voor ons en de woonkamer was ruim genoeg om iedereen comfortabel te laten samenkomen.
Wat een heerlijk uitje! Het binnenzwembad was een hoogtepunt, vooral op een regenachtige dag. De gastheren waren ook erg gastvrij en behulpzaam tijdens ons bezoek.
Mooi modern vakantiehuis met veel natuurlijk licht, Perfect voor een vredige ontsnapping
Belvilla’s service is echt waardeloos. Contact krijgen met iemand is onmogelijk en gaat alleen via Chatbox die na 3 vragen opgeeft en je doorklinkt naar n @mail adres. Antwoord (geautomatiseerd) komt na 3 dagen zonder antwoord op je vraag. Bellen is onmogelijk omdat je dan weer in een geautomatiseerd systeem komt en je wordt doorgelicht naar ………enz enz Dit was onze eerste en 100% zeker laatste keer boeken met Belvilla. Waardeloze organisatie.