accommodatie
Gezellig vakantiehuis met houtkachel, aan het water gelegen 09-13861-DE1
Beschrijving
Alle type accommodaties op Hafendorf Rheinsberg zijn aan het water gelegen en beschikken veelal over een eigen steiger. Ze zijn in rijtjes gelegen, zonder massaal over te komen. Je hebt de keuze uit twee varianten; een 4-pers. (DE-16831-08) of een 6-pers. (DE-16831-09). Beide types zijn verzorgd, compleet en comfortabel ingericht. Zo beschik je over een afwasmachine en een gezellige houtkachel. Om optimaal van de omgeving en het buitenleven te kunnen genieten, is er een terras en/of balkon met tuinmeubilair.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 150 terug 14 dagen na vertrek
- Eindschoonmaak
- inclusief
- Huisdieren
- max. 1; € 7/nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- € 18,- (mogelijkheid tot huren, € 9 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 7,- (mogelijkheid tot huren, € 3,50 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- mogelijkheid tot huren, € 1,50/verblijf
- Elektriciteit
- € 0,44/kwh
- Wifi
- niet aanwezig
- Water
- € 8,50/m3
- Toeristenbelasting
- € 21,- (€ 1,50/persoon/nacht (indicatie))
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Was erg goed. Januari kan ook worden gebruikt
Mooie accommodatie, bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen. De receptie zit in een vakantiehuisje, beetje onduidelijk aangegeven. Verder is in het huisje alles aanwezig. Helaas is WiFi verbinding niet mogelijk in het huisje, bij receptie is matig ontvangst. Wat wel van belang is dat je de water en electriciteitskosten achteraf moet betalen. De rekening is niet mals wij betaalden €130,00 voor 1 week.......als rasechte Nederlanders waren we zuinig met de verwarming (uit als we weg waren en dat waren we elke dag!!). In de omgeving is genoeg te doen Berlijn (1 uur rijden) Sachsenhausen (1 uur rijden) neubrandenburg (1 uur rijden). In de directe omgeving varen, wandelen, fietsen.
Ideale locatie voor watersport liefhebbers en rust zoekers
Het was een geweldige reis voor mijn 60e verjaardag Frau.Wir 6 personen en drie dagtochten gemaakt met het vlot waren, was gewoon erg toll.Wetter was spitzenmäßig.Hat eigenlijk bij aankomst en vertrek van alle goede geklappt.Eine ramp voor Deze super woning is het strand !!!! De waterkwaliteit in het meer Rheinberger was slecht waarom dat was ik niet kan sagen.Es zijn ook veel boten gaan, het was een reis door de Schläuse onmogelijk.