Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gerestaureerde bungalow in Domburg 44-7534-NL1

5 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €394 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit vakantiehuis biedt een scala aan halfvrijstaande accommodaties, waaronder moderne bungalows en een gezellig chalet. De bungalows voor 4 en 5 personen zijn gelijkvloers en hebben twee slaapkamers, terwijl de bungalow voor 6 personen twee verdiepingen heeft met drie slaapkamers. Elke bungalow beschikt over een of twee badkamers, waarvan sommige met een ligbad. Het chalet, ontworpen voor een gezinsvriendelijk verblijf, beschikt over drie slaapkamers, waarvan één met twee eenpersoonsbedden en twee met een stapelbed. De accommodatie is huisdiervriendelijk, waardoor het een uitstekende keuze is voor reizigers met huisdieren. Parkeren is mogelijk naast de accommodatie of op een nabijgelegen parkeerplaats.

Dit vakantiehuis ligt in een levendige kuststreek en is ideaal voor buitenliefhebbers. Gasten kunnen zandstranden, schilderachtige wandel- en fietspaden verkennen. Het nabijgelegen stadje biedt charmante cafés, restaurants en lokale markten, perfect om de regionale keuken te proeven. Bezienswaardigheden zoals historische bezienswaardigheden, golfbanen en watersportfaciliteiten zijn ook gemakkelijk te bereiken, waardoor dit een spannende bestemming is voor iedereen.

Elke accommodatie beschikt over een volledig uitgeruste keuken met een combimagnetron en vaatwasser, ideaal voor het bereiden van huisgemaakte maaltijden. Een smart-tv is beschikbaar voor entertainment en gratis wifi zorgt voor een verbonden verblijf. De ruime tuin en het gemeubileerde terras bieden een ontspannende buitenruimte, perfect om te genieten van de frisse lucht en de rustige omgeving.

Let op: Van 3 tot en met 9 november 2025 is ons zwembad gesloten vanwege onderhoud. U kunt gedurende deze periode gebruikmaken van het zwembad van Beach Resort.

Parterre
hal
woonkamer
TV (kabel, flatscreen, smart TV)
open keuken
koffiezetapparaat (filtermaling)
combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
3x 1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
badkamer
ligbad
wastafel

toilet
Algemeen
berging, verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf
Borgsom
€ 65
Huisdieren
Max. 2; € 6/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf
Kinderbed
€ 9/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf
Linnengoed
Bedden opgemaakt bij aankomst € 7,25 p.p.
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Mr Geo van Dartel
Verblijf van 10 november 2023 tot 17 november 2023
13 november 2023

Het huisje is erg goed. Bijna alles wat nodig is, is een provider. Ontvangst op vrijdag was erg vriendelijk. Het weer is misschien iets waar Roompot niet veel invloed op heeft, anders was het beter geweest, dat weten we zeker.

Joyce de Leij
Verblijf van 28 november 2022 tot 2 december 2022
24 december 2022

Het huisje was prima, maar ik word helemaal gestoord van alle spam die je daarna in je mailbox blijft ontvangen van Belvilla, zonder behoorlijke mogelijkheid uit te schrijven. Ik heb al de nodige stappen gezet, maar tot nu toe zonder succes. Nare nasmaak aan een fijn verblijf. Jammer.

Mr Alexander Kropp
Verblijf van 2 september 2022 tot 9 september 2022
5 september 2022

Groot park, maar zo slim aangelegd dat je genoeg privacy hebt. Ook de kamerindeling van de bungalow is overtuigend.

Ludmila Prokopenko
Verblijf van 29 augustus 2022 tot 5 september 2022
5 september 2022

Fantastisch!!! En volgende vakantie gewoon daar!

Daniel Barnas
Verblijf van 15 oktober 2021 tot 22 oktober 2021
20 oktober 2021

Keurige schone huisjes die boven verwachting zijn geïsoleerd. Je kan in de slaapkamer met de deuren dicht geen geluiden horen uit de woonkamer. Hierdoor dus uitermate geschikt voor gezinnen met kinderen. Door de vele duitse gasten waan je je alsnog in het buitenland. Strand is snel bereikbaar en makkelijk te belopen.

Anita Ottens
Verblijf van 3 september 2021 tot 17 september 2021
24 september 2021

Heerlijk huis met veel ruimte.

Theo
Verblijf van 19 oktober 2020 tot 23 oktober 2020
26 oktober 2020

Het huisje nr 33 in Domburg zag er schoon uit, Genoeg ruimte in de coronatijd voor 4 personen met 2 badkamers, Het buitenplaatsje achter het huisje was wat klein in vergelijking met andere huisjes op het park, Vanwege de coronacrisis hebben we elke dag zelf gekookt in het huisje, Dat vonden we prima, maar in de combimagnetron-oven zat geen braadslede, Ook bij navraag bleek die er niet bij te horen, Het lijkt ons goed om dat standaard bij elke oven te leveren, We hebben een prima midweek gehad in onze herfstvakantie, Gelukkig was het niet te druk,

Mr wolfgang leißner
Verblijf van 1 november 2019 tot 8 november 2019
18 november 2019

Al met al goed met vriendelijke groet en instructie

Ms Sylvia Maurer
Verblijf van 23 augustus 2019 tot 30 augustus 2019
6 september 2019

Alles was in orde. Prachtige omgeving, strand en Domburg op loopafstand

Ms Ah Regnery
Verblijf van 2 november 2018 tot 9 november 2018
11 november 2018

Het was een prima huis, 2 slaapkamers met badkamer en toilet, het huis was schoon, alhoewel het was vochtig, in de gang kregen we schimmelplekken, aardige en hulpvaardige medewerkers!

DUIVES
Verblijf van 31 augustus 2018 tot 10 september 2018
13 september 2018

Bungalow was super schoon, had alles wat nodig was, Leuk klein plekje dichtbij het strand

Ms Marina Lintzmeyer
Verblijf van 31 augustus 2018 tot 7 september 2018
10 september 2018

Vakantie in een prachtige omgeving, met een kilometers lang droomstrand De receptie was zeer vriendelijk, bekwaam en onbureaucratisch De accommodatie was niet zo schoon als we wilden. Hygiëne was goed. D. h. de badkamers, de vloer, de keuken waren relatief schoon. Maar de gordijnen en de ramen waren erg vies. Het buitenterras was ook erg vies. We hebben het niet gebruikt. De dekens waren ook gekleurd en moesten dringend worden gewassen. Het was o.k., maar helaas niet perfect, zoals we in deze prijsklasse verwachtten.

Ms Fabienne De Kimpe
Verblijf van 6 juli 2018 tot 13 juli 2018
24 juli 2018

Roompot heeft ons een professioneel welkom geboekt. De bungalow was ruim, goed ingedeeld en leuk. We hebben genoten van de aanwezigheid van winkels in het vakantiedorp en de nabijheid van het strand en de stad Domburg.

Ms Iris Verheijen
Verblijf van 6 juli 2018 tot 13 juli 2018
18 juli 2018

Domburg is geweldig! Heerlijk dorp, fijne stranden! Hof Domburg daarentegen viel mij een beetje tegen... Het zou wat mij betreft wel wat opgefrist mogen worden. Ik vond het erg gedateerd. Voor het bedrag dat je betaalt, mag je wat meer verwachten. Geldt ook voor de bungalows. Hele mooie living, fijne bedden, maar het sanitair niet fris. Ook jammer dat er voor bijna alle animatie betaald moet worden... Verder fijne week gehad!

Schouten
Verblijf van 2 januari 2018 tot 16 januari 2018
19 januari 2018

Deze bungalow is zo'n vibe! Super schoon en modern, plus de vaatwasser is een totale game changer, Chill avonden op het terras voelen anders aan, Domburg Beach is gewoon een korte wandeling verwijderd, Zeker terugkomen!

Ms Regina van Dee-Smits
Verblijf van 25 september 2017 tot 29 september 2017
26 oktober 2017

Nette ontvangt. Enig minpuntje was de reactie van de receptie dat wij de borg nog niet hadden betaald, terwijl in de papieren stond dat wij die bij de receptie moesten voldoen.