Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Charmant vakantiehuis in Noto met een privézwembad 78-71069-IT1

10 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit fijne vakantiehuis op slechts 500 m van het Riserva di Vendicari is voorzien van alle gemakken. Je hebt een privézwembad tot je beschikking en je kunt heerlijk ontspannen in de tuin. Met 4 slaapkamers en plaats voor maximaal 10 personen is het ideaal voor een vakantie met het gezin.

Het centrum van het Siciliaanse Noto ligt op 15 km afstand. Geniet van een ontspannen dag aan zee (200 m) alvorens je aanschuift in een van de nabijgelegen restaurants voor een kijkje in de wereldberoemde Italiaanse keuken.

De accommodatie heeft meerdere terrassen en de goed uitgeruste keuken biedt je de kans om je eigen pasta of pizza te bereiden. Je vindt een open haard in de woonkamer en dankzij de airconditioning hoef je je geen zorgen te maken over de binnentemperatuur op warme zomerdagen.

Parterre
woonkeuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV

eettafel

open haard
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
airconditioning
Gastenverblijf Parterre
woonkeuken
2-pers. slaapbank
TV

kookplaat

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

koel-/vriescombinatie
bijkeuken
2de Gastenverblijf Parterre
open keuken
2-pers. slaapbank
kookplaat

waterkoker

kokend waterkraan

broodrooster

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

koelkast

Citruspers
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
airconditioning
wasruimte
wasmachine
strijkplank
strijkijzer
Algemeen
eettafel, eettafel, eettafel, douche, verwarming (elektrisch), airconditioning, terras (privé, overdekt, 8 m2, 60 m2), terras (privé, overdekt, 70 m2), terras (privé, overdekt, 15 m2), tuin (privé, 500 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, parasol, parasol, zwembad (privé, buiten, 5 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt), speeltoestellen
Elektriciteit
€ 0,80/kWh
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Max. 1; gratis
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Hout
Inclusief
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mann
Verblijf van 21 juni 2026 tot 26 juni 2026
29 juni 2026

Een weekendje weg met vrienden. Ik ben van de toegang tot lokale attracties en mooie stranden in de buurt erg sluttig. Het mooie eten is snel en gemakkelijk.

Vandedrinck
Verblijf van 7 juni 2026 tot 8 juni 2026
11 juni 2026

Prachtige terrassen voor avondmaaltijden.

Fryc
Verblijf van 18 mei 2026 tot 19 mei 2026
22 mei 2026

Het was in goede staat, de ruïnes waren opnieuw verwoest. De barbecue brandde en het zwembad was klaar voor gebruik.

Joseph
Verblijf van 6 mei 2026 tot 9 mei 2026
12 mei 2026

Er waren vier slaapkamers en er was meer dan genoeg ruimte voor iedereen. We hebben echt een lange strandvakantie gehad.

Kolada
Verblijf van 26 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

We hebben de prijs-kwaliteitverhouding goed bekeken, en de locatie en het zwembad waren perfect. Ideaal gelegen in het stadscentrum, makkelijk te bereiken.

String
Verblijf van 10 april 2026 tot 14 april 2026
17 april 2026

Ik zou zonder aarzeling opnieuw boeken. De airconditioning werkte uitstekend in de hitte, wat een enorm verschil maakte. Ik heb genoten van het samen koken in de ruime keuken en van het ontspannen op het terras tijdens warme avonden.

Powell
Verblijf van 27 maart 2026 tot 31 maart 2026
3 april 2026

De ruime tuin aanvankelijk dat kinderen gemakkelijk konden spelen terwijl volwassenen buiten op de BBQ kookten. Het was zo fijn om 's nachts onder die sterren te dineren.

Abramova
Verblijf van 9 maart 2026 tot 11 maart 2026
14 maart 2026

De WiFi-verbinding werkte perfect waardoor ik zonder moeite wat werk kon ophalen. Geweldige plek als je verbonden wilt blijven tijdens je verblijf.

Sadeleer
Verblijf van 22 februari 2026 tot 26 februari 2026
1 maart 2026

Geweldig uitzicht vanaf het balkon!

Slavicek
Verblijf van 7 februari 2026 tot 9 februari 2026
12 februari 2026

Ik maakte me zorgen over de afstand naar het strand, maar het was een korte wandeling. De plek had alles wat we nodig hadden en voelde ruim aan voor onze groep van tien.