Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

accommodatie

Boerderij in Citta' di Castello 37-90000-IT1

3 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€479,53 €386,86
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

U verblijft op een oud landgoed waar nog steeds tabak verbouwd wordt. Vanaf het terras voor de oude tabaksschuur komt u binnen in het sfeervolle appartement. U kunt in de tuin achter de woning buiten zitten en buiten eten en ondertussen genieten van het uitzicht over de omgeving.

Als u op Il Vecchio Forno Umbro verblijft zit u centraal in Umbrië om de vele kunststeden te bezoeken. Città di Castello, Gubbio, Assisië en Perugia liggen allemaal dichtbij. Ook de Toscaanse steden Arezzo en Cortona kunt vanaf het landgoed makkelijk bezoeken. Daarnaast liggen er vele kleine dorpjes in de directe omgeving.

Blijft u liever een dag op het landgoed dan kunt u verkoeling zoeken aan de rand van het zwembad dat de eigenaar voor de gasten aangelegd heeft.

Parterre
woonkeuken
2-pers. slaapbank
TV

eettafel

fornuis

magnetron

koelkast
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
Algemeen
wasmachine (gedeeld met andere gasten), verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, air conditioning(paid), zwembad (gedeeld met andere gasten, 15 x 6 m., geopend van Mei t/m Sep)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Huisdieren
Max. 1; gratis
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Verwarming
€ 7/nacht
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr R. Van der Laan
Verblijf van 15 juni 2019 tot 22 juni 2019
8 juli 2019

Woning staat goed aangegeven, via een hobbelig zandpad een flinke heuvel op en je bent er. Ontvangst was zeer vriendelijk (geen woord buitenlands helaas), de woning is zeer eenvoudig. Keuken is niet geweldig geoutilleerd er missen wel wat (noodzakelijke) spullen. Slapen prima, bed is goed en schoon. zéér rustig zo boven op de berg. Badkamer ook prima, echter de hele woning mist nét de finishing touch als het op "schoon" aankomt. Waarschijnlijk waren wij de eerste bezoekers van het seizoen, maar dan toch. De achterterrasjes achter de drie woningen zijn geschakeld en geven niet zoveel privacy. Zwembad en tuin dik in orde. Doordat wij er alleen waren (en alles voor ons zelf hadden) hebben we erg genoten van de rust en de ruimte. Het uitzicht vanaf de heuvel is prachtig. Wie niet van kippen houdt: achter de terrasjes huizen een stuk of 10 kippen met twee hanen, die hoor je wel. Wij hadden deze vakantie ook nog twee huizen in Noord-Italie en dan zie je toch het verschil maar omdat we vooral buiten hebben geleefd zijn we al met al toch dik tevreden. Vanuit de locatie leuke dagtochten gemaakt naar o.a. Citta di Castello, Gubbio en Arezzo.

Mr Gert Bunschoten
Verblijf van 9 juni 2018 tot 23 juni 2018
28 juni 2018

Wij hebben genoten van deze authentieke accommodatie in een lieflijke en rustige omgeving. De ontvangst was hartelijk en klantvriendelijk ondanks het feit dat de eigenaresse nog bezig is om de Engelse taal machtig te worden. Het speciaal voor de gasten aangelegde zwembad is ruim en ideaal voor een dagje relaxen aan het zwembad.

Mr Nicky Thissen
Verblijf van 12 augustus 2017 tot 19 augustus 2017
23 augustus 2017

Zeer vriendelijke mensen.We kwamen veelste re vroeg aan en ze was nog bezig met ons appartement schoon te maken.Deed helemaal niet moeilijk en zei als jullie over een uurtje terug komen ,kunnen jullie erin.Het was super schoon,alles wat we nodig hadden was aanwezig.Heel erg knus appartement.En war een rust daar....een zwembad die we vaak helemaal voor ons eigen hadden.Als je rust wilt en wilt genieten van het mooie uitzicht aan het zwembad,is dit zeker een aanrader.Ik kan nog zoveel vertellen over hoe goed het is maar je moet het echt gewoon ervaren Sommige dingen zijn in woorden niet uit te drukken hoe mooi en rustgevend het was.

Mr Peter Bonnema
Verblijf van 11 juni 2016 tot 18 juni 2016
30 april 2017

een geweldige week gehad bij een erg behulpzame en lieve eigenaresse. we komen vast nog eens terug.