Wellnesswoning met tuin 13-66689-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ontspannend toevluchtsoord in de bergen
Dit vrijstaande vakantiehuis in Schnett, verscholen op de zuidelijke helling van de Simmersberg, biedt een gastvrije oase op 720 meter boven zeeniveau. Binnen verwarmt een houtkachel de woonkamer, terwijl de wellnessbadkamer met jacuzzi u uitnodigt om te ontspannen na een actieve dag. De moderne keuken maakt het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de veranda biedt een gezellige plek om te ontspannen met muziek of een goed boek. Buiten creëert een privétuin met een terras, barbecue en comfortabele zitplaatsen de perfecte setting voor avondbarbecues.
Avontuur het hele jaar door
Het Thüringer Woud is een speeltuin in elk seizoen. De winter is sneeuwzeker, met skiliften in het nabijgelegen Masserberg, Heubach en Fehrenbach met korte wachtrijen en gevarieerde pistes. Langlaufloipes, winterwandelpaden en zelfs een 400 meter lange rodelbaan zorgen voor volop mogelijkheden voor alle leeftijden. In de zomer verandert het landschap in een paradijs voor wandelaars en fietsers, met panoramische uitzichten vanaf de Rennsteig op slechts enkele minuten afstand.
Lokale smaken en cultuur
Wanneer u de bossen achter u wilt laten, zijn de charmante Thüringer stadjes vlakbij. Geniet van stevige streekgerechten in familierestaurants, ga naar een bakkerij voor traditioneel gebak of maak een dagtocht naar culturele centra zoals Erfurt, Weimar of het Zeeaquarium in Zella Mehlis.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
waterkoker
broodrooster
fornuis (4 kookplaten, keramisch)
koffiezetapparaat (filtermaling, pads)
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV
eettafel
kachel (hout)
zithoek
DVD-speler
ligbad
bubbelbad
douche
wastafel
toilet
verwarming (vloerverwarming)
2-pers. bed (180 x 200 cm)
TV
stapelbed
radio, grill, ledikant, balkon, verwarming (CV), terras, tuin (privé, 150 m2), BBQ, parking, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, € 10 p.p./verblijf
- Huisdieren
- Max. 1; € 5/nacht
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Hout
- Inclusief
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer goed uitgerust. Vriendelijke service. Zeer schoon. Alles in orde.
Het huisje was op zich prima en op het oog schoon. In het gebruik bleken de matrassen op de bedden echt aan vervanging toe zijn. Best slecht geslapen daardoor. Ook de douchecabine lijkt op het oog luxe maar de functionaliteit is matig tot slecht. Verder is de omgeving mooi om te wandelen maar het is er voor ons doen net te rustig. Ook het beeld van de vele dode bomen vanwege de letterzetter deed wat macaber aan.
Leuk huisje. Kleine minpuntjes: Douche hangt een beetje laag, woonkamer ietwat donker en een hangbank waar je niet lekker op kunt zitten.
Na aankomst de verhuurder gebeld, deze was er binnen 10minuten. Accommodatie was goed, netjes, modern volledig ingericht. Een klein min puntje is het zit comfort van de bank, deze is ronduit slecht. Omgeving is mooi, erg geschikt voor wandelaars.
Accommodatie was ok omgeving zeer rustige vakantie om te ontspannen
Goede ontvangst met uitreiking sleutel. Huis was schoon. Omgeving schitterend. Fietspaden waren van gravel en met de regen die wij hadden, te glad voor gewone fietsen. Voor crossfietsen is de omgeving perfect.
eerder door de telefoon iets wat geen wachttijd in de Heer met de sleutel Super gebied overeengekomen rond Super aankomst te dwalen
Aankomst ging prima, we belden enkele minuten van tevoren met de eigenaar, die er binnen tien minuten was om de sleutel over te dragen. Omgeving is mooi, veel bos en natuur. Het huisje ziet er prima uit, er is niet beknibbeld op de kwaliteit van de inrichting.