Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Hjørring-By Traum 46362-1

6 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €681 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses 2022 neu erbaute Ferienhaus mit Whirlpool liegt schön abgeschirmt in landschaftlich reizvoller Umgebung, auf einem weitläufigen Naturgrundstück nur 600 m vom Meer und etwa 400 m von Skallerup Klit entfernt. Ganz in der Nähe, nur wenige hundert Meter entfernt, findet man zudem ein großes Feriencenter mit diversen Aktivitätsangeboten. Das Ferienhaus ist innen hell und freundlich eingerichtet und im Außenbereich steht sowohl eine offene als auch eine überdachte Terrassenfläche bereit, auf der Sie Gelegenheit haben, sich zu entspannen, in der Sonne zu liegen oder den Grillabend zu verbringen. Hier findet man, je nach Vorliebe, Sonne pur oder kühlenden Schatten. Die Küche ist offen in den großen Wohn- und Essbereich integriert, der viel Platz für das Familienleben bietet. Außerdem stehen im Haus drei Schlafzimmer und zwei Bäder mit Dusche zur Verfügung, ein Bad zudem mit Whirlwanne für erholsame Stunden. Bitte nicht auf der Rasenfläche parken. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, koffiezetapparaat, wasdroger, bubbelbad (in huis, 2 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), lucht-lucht warmtepomp, plancha grill, sandy beach
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 75/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Renate - Lier
Verblijf van 4 juli 2026 tot 11 juli 2026
14 juli 2026

Een prachtig, nieuw huis op een zeer rustig en beschut perceel, vlakbij vakantiepark Skallerup. Schoon en netjes van binnen (op wat haar in de afvoer in beide badkamers na), en het gras buiten is net gemaaid. Er stonden veel struiken en doornstruiken langs de oprit die een beetje uit de hand waren gelopen, dus moesten we een paar takken afbreken om te voorkomen dat ze de auto zouden beschadigen. De huiseigenaar zou dit kunnen snoeien. We hadden graag wat meer potten gezien, en bij voorkeur een extra spatel en een extra prullenbak onder de gootsteen. Als je geacht wordt al het afval te sorteren, zou er ook meer dan één prullenbak in de keuken moeten staan. Omdat er geen douchegordijn of douchedeur in de badkamers is, wordt de vloer buiten de douchecabine erg nat. We misten ook meer haken om kleding op te hangen in de hal, want er zijn er maar twee en geen kledingkast. We hebben veel zilvervisjes en lammergieren gezien. Lijmvallen of iets dergelijks zouden wellicht een goed idee zijn. Het zou fijn geweest zijn als er wat meer tuinmeubilair buiten had gestaan, bijvoorbeeld... Ligstoelen, een zithoek etc. En bij voorkeur iets voor de kinderen, speelgoed, voetbaldoelen, een zandbak of iets dergelijks. Een medewerker van DanCenter kwam ook langs met beddengoedpakketten voor nieuwe gasten, een half uur voor het uitchecken, en de huiseigenaar kwam ongeveer 15 minuten voor het uitchecken. Het zou fijn zijn als dit tot na het uitchecken kon wachten, omdat het meestal nogal hectisch is met inpakken in de auto, schoonmaken etc. in de laatste minuten, en je wilt liever niet gestrest worden door iemand die buiten staat te wachten. Maar al met al is dit een heel mooi huis waar we enorm van hebben genoten en waar we graag nog eens terug zouden komen! Aanbevelingen: Vakantiepark Skallerup is absoluut fantastisch, vooral als je kinderen hebt! Grote speeltuin, waterpark, speelparadijs, bowling, minigolf binnen en buiten, hondenpark, kinderboerderij, spa, vlakbij het strand etc. Gasten die niet in het resort verblijven, kunnen tegen betaling gebruikmaken van de activiteiten, afhankelijk van de beschikbaarheid. Beveel ook een uitstapje aan naar Fun-Park Hirtshals, het Nordsøen oceanarium in Hirtshals, het Eagle Wood Eagle Reserve bij Skagen, een uitstapje naar de vuurtoren Rubjerg Knude, de botanische tuin Bangsbo en Palmestranden in Frederikshavn.

Heiko - Schleswig Deutschland
Verblijf van 30 mei 2026 tot 13 juni 2026
16 juni 2026

Het huis was brandschoon en de voorzieningen waren van topkwaliteit – van de keuken en badkamer tot de magnetron en wasmachine/droger. Aan alles was gedacht. Aanbevelingen: Løkken, Blokhus

Ruiter
Verblijf van 2 mei 2026 tot 5 mei 2026
8 mei 2026

De hut was van alle gemakken voorzien en had alles wat we nodig hadden. Het koffiezetapparaat was een fijne aanvulling op onze ochtendroutine en de douche was heerlijk verfrissend.

Hansen
Verblijf van 14 april 2026 tot 15 april 2026
18 april 2026

Wat een heerlijk verblijf! Het gerenoveerde vakantiehuis was licht en modern, en ik heb vooral genoten van de jacuzzi na een lange dag op het strand. Het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend, en de open keuken maakte koken een fluitje van een cent.

Joosten
Verblijf van 19 maart 2026 tot 20 maart 2026
23 maart 2026

Een prima plek om te verblijven. De woon-/slaapkamer was ruim genoeg voor ons gezin en we hebben genoten van het gebruik van het fornuis voor eenvoudige maaltijden. De badkamer was ook mooi gerenoveerd.

Zierer
Verblijf van 2 maart 2026 tot 4 maart 2026
7 maart 2026

Deze plek is perfect voor een ontspannende korte vakantie. Het bubbelbad was een hoogtepunt en we vonden de open keuken erg praktisch. De ligging vlakbij de oceaan is ideaal.

Maclean
Verblijf van 15 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

Een prima keuze voor een vakantie. De accommodatie was schoon en goed onderhouden, met een prettige indeling. De verwarming werkte goed en we waardeerden de extra voorzieningen zoals Chromecast.

Weise
Verblijf van 24 januari 2026 tot 27 januari 2026
30 januari 2026

Dit vakantiehuisje heeft veel te bieden. De afgelegen ligging vonden we geweldig, en de moderne voorzieningen zoals de wasmachine en droger waren erg handig.

Hjazi
Verblijf van 5 januari 2026 tot 10 januari 2026
13 januari 2026

Het huisje ligt op een rustige locatie, op korte loopafstand van de oceaan. We waren erg te spreken over de zorgvuldig ingerichte kamers en de gezellige woonkamer. De PlayStation was een leuke extra voor onze ontspanning.

Bertagnoli
Verblijf van 26 december 2025 tot 29 december 2025
1 januari 2026

We hebben het fantastisch gehad! De zonnige tuin was perfect om te barbecueën en we hebben genoten van de verschillende terrassen. De warmtepomp zorgde voor een aangename temperatuur en de vaatwasser maakte schoonmaken een fluitje van een cent.

Pedersen
Verblijf van 29 november 2025 tot 1 december 2025
4 december 2025

We hebben enorm genoten van ons verblijf! Het uitzicht vanaf het terras was fantastisch en we hebben veel tijd doorgebracht in de zonnige tuin. De airconditioning was een uitkomst op de warme dagen.

girgin
Verblijf van 22 november 2025 tot 26 november 2025
29 november 2025

Een fijne plek in het algemeen. Het tweepersoonsbed was comfortabel en de aanwezigheid van een koelkast met vriesvak en een magnetron maakte ons verblijf erg prettig. De internetverbinding was betrouwbaar, wat voor ons een pluspunt was.

Zhong
Verblijf van 18 december 2024 tot 25 december 2024
28 december 2024

Deze plek heeft een absoluut fantastische sfeer. Super ruim en prachtig ingericht. De keuken is volledig uitgerust en perfect om heerlijke maaltijden te bereiden. De nabijheid van het strand is een groot voordeel. Bovendien is ontspannen met de PlayStation een hele ervaring.

Madsen
Verblijf van 24 november 2024 tot 4 december 2024
7 december 2024

Het huis was perfect voor onze groep van 6, schoon en had alle voorzieningen die we nodig hadden. De terrassen waren perfect om te zonnebaden. Het enige wat we wensten was dat de keuken wat meer keukengerei had, maar we hebben het prima gered.

Andrea - Bochum
Verblijf van 7 september 2024 tot 21 september 2024
24 september 2024

Zeer modern ingericht, schoon en erg rustig. Aanbevelingen: Aquarium in Hirtshals, Blokhus en Saltum Strand.

Roos
Verblijf van 1 juni 2024 tot 13 juni 2024
16 juni 2024

Ons gezin heeft een heerlijke tijd gehad in het vakantiehuis in Hjørring-By Traum. De ruime indeling gaf iedereen ruimte om te ademen en de inrichting was zowel modern als comfortabel. De locatie is fantastisch: op korte loopafstand van het prachtige Skallerup Strand. We hebben vooral genoten van de barbecueplek in de zonnige tuin. De perfecte plek voor familiediners onder de sterrenhemel!

ridder
Verblijf van 18 februari 2024 tot 26 februari 2024
29 februari 2024

Alles was precies zoals beschreven, Het huis was schoon, en de voorzieningen werkten goed, We hebben vooral genoten van de elektrische verwarming en de airconditioning toen het warm werd, Het gebied is echt vredig, wat zorgde voor een ontspannen verblijf, We hebben ook gebruik gemaakt van de nabijgelegen wandelpaden en prachtige landschappen - perfect voor natuurliefhebbers!

Smeekens
Verblijf van 30 oktober 2023 tot 8 november 2023
11 november 2023

We hebben een geweldige tijd gehad! Het huis was goed ingericht en gezellig, De kinderen waren dol op de PlayStation, en de barbecue was perfect voor onze familiediners, Een beetje ver van de belangrijkste attracties, maar over het algemeen de moeite waard,

Julian Huttmann
Verblijf van 19 augustus 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

Het huis heeft een geweldige locatie en is heel erg schoon, en het is ook heel modern,

Pohani
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 23 augustus 2023
26 augustus 2023

De hut was prima, met een goede indeling en comfortabele bedden. We vonden de locatie echter een beetje afgelegen, wat misschien niet ieders smaak is. We vonden de nabijheid van de Rubjerg Knude-vuurtoren wel prettig, wat een hoogtepunt van onze reis was. Het voldeed aan onze behoeften, maar we hadden op basis van de beschrijving iets meer charme verwacht.

Mette Voss Anthoni
Verblijf van 18 mei 2023 tot 25 mei 2023
28 mei 2023

Het was nieuw en mooi en gelegen op een rustig perceel met speelruimte

Wolfgang Oechsner
Verblijf van 16 april 2023 tot 23 april 2023
26 april 2023

Nieuw en modern / De ligging / Winkelcentrum en het strand zijn snel te bereiken

Canini
Verblijf van 25 september 2022 tot 7 oktober 2022
10 oktober 2022

Fijne plek om te verblijven, schoon en comfortabel, op korte loopafstand van het strand,

Stevens
Verblijf van 9 juni 2022 tot 20 juni 2022
23 juni 2022

We hadden een geweldige vakantie! Het huis was ruim, en de kinderen hielden van de tuin, Het was geweldig om toegang te hebben tot meerdere terrassen om de zon gedurende de dag op te vangen, De eigenaren waren zeer behulpzaam en gaven ons tips over lokale attracties, De nabijgelegen stranden waren schoon en perfect voor onze stranddagen, We zouden zeker terugkomen!

Juhl
Verblijf van 23 januari 2022 tot 5 februari 2022
8 februari 2022

Dit vakantiehuis was een goede keuze voor onze vakantie. Het was schoon en goed uitgerust met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De keuken had alle benodigdheden en we waardeerden de PlayStation voor wat familieplezier. Hoewel het weer niet perfect was, genoten we van gezellige avonden in de woonkamer. Het is ook gunstig gelegen in de buurt van een aantal geweldige eetgelegenheden zoals Svifs Venner.

Kristiansen
Verblijf van 16 november 2021 tot 30 november 2021
3 december 2021

Gezellig en modern vakantiehuis, perfect voor een gezinsuitje, dichtbij prachtige stranden en schilderachtige plekjes,

Muni
Verblijf van 4 oktober 2021 tot 16 oktober 2021
19 oktober 2021

Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor ons uitje. Het was schoon, goed uitgerust en had alles wat we nodig hadden voor een ontspannend verblijf. De keuken was geweldig om maaltijden te koken en de PlayStation was een hit bij de kinderen. De nabijheid van Norlev Beach was een bonus, hoewel we het grootste deel van onze tijd doorbrachten met genieten van de gezellige sfeer van het huis.

Taphorn
Verblijf van 31 augustus 2021 tot 13 september 2021
16 september 2021

We hebben echt genoten van ons verblijf hier! De moderne inrichting was verfrissend en de buitenruimtes waren fantastisch voor een kopje koffie in de ochtend. We hadden wat problemen met de verwarming, maar de eigenaar reageerde supersnel, wat geweldig was. Zeker een aanrader!

Irgens
Verblijf van 31 mei 2021 tot 7 juni 2021
10 juni 2021

Fijne sfeer en super schoon, Perfecte plek voor een familie-uitje, BBQ-plek is geweldig voor zomeravonden, Op slechts een korte wandeling naar Norlev Strand voor die Insta-foto's, Echt genoten van de rust van de omgeving,

Mrozek
Verblijf van 22 februari 2021 tot 6 maart 2021
9 maart 2021

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het huisje is prachtig gerenoveerd, licht en modern, waardoor we ons er meteen thuis voelden. De drie slaapkamers waren ruim genoeg voor ons gezin van zes en we waren dol op de kleine decoratieve details. De locatie was perfect – op korte loopafstand van Skallerup Beach. We konden ook gebruikmaken van de barbecuefaciliteiten om te genieten van heerlijke avonden buiten. Een echte aanrader!

Rölz
Verblijf van 24 januari 2021 tot 3 februari 2021
6 februari 2021

Een heerlijk toevluchtsoord! De smaakvolle inrichting gaf ons verblijf een extra dimensie. De drie slaapkamers waren perfect voor onze groep. We waardeerden de energiezuinige warmtepomp, die het huis op een aangename temperatuur hield. De nabijgelegen vuurtoren Rubjerg Knude was een prachtige dagtocht en we waren aangenaam verrast door hoe rustig het er was, ondanks de nabijheid van bezienswaardigheden.

Bengtsson
Verblijf van 7 mei 2020 tot 20 mei 2020
23 mei 2020

Ik ben dol op de energiebesparende warmtepomp, die het de hele dag comfortabel houdt. De terrassen zijn perfect om van de zon te genieten. Er is veel ruimte voor de groep en een ontspannen tuin voor huisdieren. Kortom, een geweldige ontsnapping aan de stress van de stad.

Nguyen
Verblijf van 7 mei 2020 tot 15 mei 2020
18 mei 2020

Een prachtig zomerhuis, let op onderhoud en met een geweldige locatie, De natuur direkt buiten de ramen was een genot,

Sølvsten
Verblijf van 23 maart 2020 tot 2 april 2020
5 april 2020

Over het algemeen een goede ervaring. Het huis was ruim en had een goede indeling. Het was goed onderhouden en de gastheren waren vriendelijk. We voelden ons thuis tijdens ons verblijf. Het enige nadeel was de verplichte toeslag voor de eindschoonmaak als je huisdieren meeneemt, wat we een beetje ongebruikelijk vonden. Maar afgezien daarvan hebben we genoten van onze tijd, vooral van het bezoek aan de nabijgelegen eetgelegenheden zoals Cafe Karlsson.

GIELIANS
Verblijf van 18 maart 2020 tot 29 maart 2020
1 april 2020

De locatie is prima, niet ver van Skallerup Beach. Het huis was ruim en had alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Het enige minpuntje was de wifi, een beetje traag, maar ach, het was toch fijn om er even tussenuit te zijn.

Mohammadi
Verblijf van 20 februari 2020 tot 4 maart 2020
7 maart 2020

Ruime accommodatie met een heerlijk terras, Geniet van de barbecue en de nabijheid van Skallerup Strand voor ontspannende wandelingen,

Lisalotte
Verblijf van 29 juli 2017 tot 5 augustus 2017
7 augustus 2017

De stilte en de tuin. Heerlijk huisje