Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in GROEMITZ 38093-1

4 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €548 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

2011 gebautes, komfortables Qualitätsferienhaus in dänischer Bauweise im OstseeStrandpark Grömitz und dem Fahrrad von dem Ortskern Grömitz entfernt. Zum Haus gehören 2 Schlafzimmer sowie eine Schlafcouch im Wohnzimmer, eine gut ausgestattete Küche mit u.a. einem Geschirrspüler sowie ein ansprechendes Badezimmer mit Duschkabine und Fußbodenheizung. Die großen Fenster, die modernen Möbel im skandinavischen Design sowie die Holzwände und Dachschrägen sorgen für eine gemütliche, einladende Atmosphäre. Entspannen können Sie sich herrlich in der Sauna, um anschließend die mollige Wärme des Holzofens oder einen guten Film im Fernseher mit SAT-Empfang zu genießen. Vom Wohnzimmer aus gelangen Sie auf die teils überdachte und abgeschirmte Terrasse mit zwei Gartenliegen und ein Sonnenschirm, die zu schönen Sonnenstunden und gemütlichen Grillabenden einlädt. Außer dem attraktiven, kilometerlangen Strand gibt es in der Nähe des Strandparks auch einen Hochseilkletterpark, eine Minigolfanlage, einen Skateboardplatz, ein kleines Familienrestaurant sowie einen Bäcker. Andere mögliche Freizeitaktivitäten sind Ausritte am Strand oder ein Besuch in dem Badeland "Grömitzer Welle". Auch Golfinteressierte kommen hier auf ihre Kosten und können den 18-Loch und 9-Loch Golfplatz Grömitz sowie andere gute Golfplätze besuchen. Kaufen Sie evt. auch das sogenannte Golfpaket, das Ihnen Zugang zu 5 verschiedenen Golfplätzen in der Nähe verschafft. In der Sommer-Hochsaison ist der Lensterstrand ein belebtes Feriengebiet, das sich an eine breite Zielgruppe wendet. Weitere Informationen erhalten Sie im Touristenbüro in der Stadt. Grömitz bietet einen guten Rahmen für schöne Ferien mit herrlichem Strand, einer attraktiven Strandpromenade mit Kunstwerken und harmonisch angelegten Gärten sowie dem modernen Freizeithafen. Hier können Sie Kurse zum Segeln oder Windsurfen belegen sowie diverse Segelscheine erwerben und auf der schön ausgebauten Hafenpromenade finden Sie einen maritimen Spielplatz. Egal zu welcher Jahreszeit Sie Grömitz besuchen, erwartet Sie hier reizvolle Natur, schöne Restaurants und Cafés sowie zahlreiche Kultur- und Freizeiterlebnisse.

keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (CV), terras (25 m2), terras (overdekt, 6 m2), tuin
Borgsom
€ 150
Elektriciteit
€ 0,65/kWh
Verwarming/Energie
€ 3,10/Unit
Water
€ 7,50/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Ilka - Norderstedt
Verblijf van 30 mei 2026 tot 13 juni 2026
16 juni 2026

Al met al, gewoonweg fantastisch. Niets ontbrak, perfect. Aanbevelingen: Er is zoveel te ontdekken en te doen daar...

Kjeldmann
Verblijf van 29 april 2026 tot 30 april 2026
3 mei 2026

Perfect voor een ontspannen vakantie! De sauna was een hoogtepunt voor ons en we waren dol op de moderne keuken. Het strand ligt op slechts een korte loopafstand, waardoor je gemakkelijk van de zon en het zand kunt genieten.

Engsig
Verblijf van 5 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

Een fantastische keuze voor een gezinsvakantie! De slaapbank in de woonkamer bood extra slaapruimte en de nabijgelegen minigolfbaan was een leuk uitje. De omgeving heeft voor ieder wat wils.

Zuber
Verblijf van 17 maart 2026 tot 18 maart 2026
21 maart 2026

Deze plek overtrof onze verwachtingen. De combinatie van comfort en moderne voorzieningen maakte ons verblijf aangenaam. De nabijheid van het strand en andere activiteiten zoals paardrijden was een groot pluspunt.

Opfermann
Verblijf van 27 februari 2026 tot 2 maart 2026
5 maart 2026

Deze accommodatie is een uitstekende keuze voor gezinnen. De twee slaapkamers waren comfortabel en de keuken was van alle gemakken voorzien, inclusief een vaatwasser. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het nabijgelegen klimpark en wij waren blij met de nabijheid van het strand.

Israel
Verblijf van 19 februari 2026 tot 23 februari 2026
26 februari 2026

Een prima optie voor een strandvakantie. De woonkamer was ruim en de tv met satellietzenders zorgde 's avonds voor vermaak. De vloerverwarming in de badkamer was een prettige toevoeging, vooral op koelere avonden.

Heckers
Verblijf van 27 januari 2026 tot 31 januari 2026
3 februari 2026

We waren erg te spreken over de aandacht voor detail in dit vakantiehuis. De meubels waren stijlvol en de grote ramen lieten veel licht binnen. Het terras was een heerlijke plek om 's ochtends in de zon te ontbijten.

Regan
Verblijf van 14 januari 2026 tot 15 januari 2026
18 januari 2026

We vonden dit vakantiehuis erg praktisch. Voorzieningen zoals de wasmachine en koelkast maakten ons verblijf comfortabel. De locatie is gunstig, met gemakkelijke toegang tot zowel het strand als het stadscentrum.

Noltkämper
Verblijf van 23 december 2025 tot 25 december 2025
28 december 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit prachtige houten vakantiehuis! De inrichting is gezellig en modern, en de sauna was de perfecte manier om te ontspannen na een dagje strand. De korte wandeling naar het zandstrand was een extra pluspunt, en we hebben genoten van het grote terras voor onze barbecueavonden.

Kress
Verblijf van 9 december 2025 tot 10 december 2025
13 december 2025

Al met al een heel aangenaam verblijf! De tuin was een heerlijke plek om te ontspannen, en de kinderstoel en het kinderbedje maakten het reizen met onze kleine heel gemakkelijk. De ijssalon in de buurt was een groot succes bij de kinderen!

Deroche
Verblijf van 13 november 2025 tot 14 november 2025
17 november 2025

Wat een charmant hotel! Het Scandinavische design maakt het echt bijzonder. We hebben vooral genoten van de houtkachel en de gezellige sfeer die het creëerde. Het terras is heerlijk om van de zon te genieten.

Klaus-Dieter Jacobs - 42799 Leichlingen
Verblijf van 21 september 2024 tot 21 september 2024
24 september 2024

De locatie en de sauna Aanbevelingen: De locatie en de sauna

Vogel
Verblijf van 20 juni 2024 tot 27 juni 2024
30 juni 2024

We hebben een prettig verblijf gehad in het vakantiehuis. Het was groot genoeg voor onze groep van zes, en dankzij de twee badkamers kon iedereen zich 's ochtends gemakkelijk klaarmaken. De locatie was fijn, met een korte fietstocht naar het stadscentrum en toegang tot prachtige stranden. Hoewel de inrichting modern was, vond ik de algehele sfeer iets te minimalistisch naar mijn smaak, maar het was schoon en functioneel. Al met al een prima keuze als je op zoek bent naar een gezinsvriendelijke plek.

Øbom
Verblijf van 29 april 2024 tot 9 mei 2024
12 mei 2024

Het huis is groot en heeft een prachtige tuin,

Kristensen
Verblijf van 6 maart 2024 tot 18 maart 2024
21 maart 2024

Comfortabel en goed gelegen vakantiehuis, We waardeerden de schone omgeving en de gezellige woonkamer met de houtkachel, De badkamer met vloerverwarming was een fijne luxe, Het was gemakkelijk om de lokale attracties te verkennen en we hebben zelfs een dagtocht gemaakt naar HANSA-PARK, dat slechts ongeveer 24 km verderop lag, De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, wat het inchecken soepel maakte, Een geweldige plek voor een ontspannende vakantie,

Sebastian Porsch - Dorsten
Verblijf van 26 januari 2024 tot 26 januari 2024
29 januari 2024

Locatie, prijs Aanbevelingen: Locatie, prijs

Berse
Verblijf van 27 november 2023 tot 5 december 2023
8 december 2023

Het gebouw was groot, de energiekosten waren erg hoog,

ALLISSAT
Verblijf van 16 oktober 2023 tot 29 oktober 2023
1 november 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad! Alles was zoals beschreven en de locatie was gunstig gelegen om Grömitz te verkennen. De tuin was fijn om in te ontspannen, hoewel we graag meer ligstoelen hadden gehad.

Jessica Kröninger
Verblijf van 26 augustus 2023 tot 2 september 2023
5 september 2023

Zeer schoon en je hebt alles wat je nodig hebt, basisuitrusting is beschikbaar

Konstantin Seidel
Verblijf van 11 januari 2023 tot 19 januari 2023
22 januari 2023

Sauna, dichtbij het strand, privacy, lichte kamers, tuin

Hougaard
Verblijf van 24 november 2022 tot 1 december 2022
4 december 2022

Super comfortabel en ruim, Het terras was een geweldige plek voor barbecues, Op slechts een korte wandeling van het zandstrand, wat geweldig was voor de kinderen,

Hasselvold Kjell Arne
Verblijf van 8 november 2022 tot 21 november 2022
24 november 2022

Ons gezin heeft een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis in Grömitz! De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, en we waren dol op de gezellige sfeer die de houten wanden en de moderne Scandinavische inrichting creëerden. De sauna was een perfecte manier om te ontspannen na een dagje op het nabijgelegen Lensterstrand, op korte loopafstand. De kinderen genoten van de speeltuin bij de haven en we vonden verschillende geweldige eetgelegenheden in de buurt, met name Pier 129 voor visgerechten. Een echte aanrader!

Leuschner
Verblijf van 5 juli 2022 tot 19 juli 2022
22 juli 2022

Gezellig en uitnodigend vakantiehuis, op slechts een korte wandeling van het prachtige Lensterstrand,

Krekeler
Verblijf van 2 juli 2022 tot 9 juli 2022
12 juli 2022

Als gezin alleen in huis, groene omgeving rondom het huis, wasmachine, grill,

Martino Calamo
Verblijf van 14 mei 2022 tot 28 mei 2022
31 mei 2022

Dicht bij het strand / WiFi / Hoge plafonds

Hupel
Verblijf van 9 mei 2022 tot 23 mei 2022
26 mei 2022

De ligging, de grote open haard, de lichte woonkamer, de tuin en het terras,

Arvidsen
Verblijf van 28 januari 2022 tot 10 februari 2022
13 februari 2022

Perfect uitje! Het huis was erg gezellig en had een geweldige sfeer. We vonden de vloerverwarming in de badkamer geweldig en voelden ons heerlijk na een dagje strand. Zou zeker nog een keer terugkomen!

Karlsson
Verblijf van 17 december 2021 tot 24 december 2021
27 december 2021

De sauna en de woonkamer waren zeer uitnodigend,

Viola Zigelli-Pummer
Verblijf van 28 augustus 2021 tot 11 september 2021
14 september 2021

Goede indeling, goede faciliteiten, grote tuin

Hast
Verblijf van 9 augustus 2021 tot 22 augustus 2021
25 augustus 2021

Een fantastisch uitje voor stellen! De sauna was de perfecte manier om te ontspannen na een dagje de nabijgelegen attracties te hebben verkend, zoals het waterpark Grömitzer Welle.

Kurt - Solingen
Verblijf van 10 juli 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

De locatie Aanbevelingen: De locatie

Berg
Verblijf van 7 april 2021 tot 18 april 2021
21 april 2021

Dit vakantiehuis was een fantastische vakantie voor onze groep! Het grote terras was perfect voor avondbarbecues en we hebben heerlijk in de zon gelegen op de ligstoelen. De sauna was ook een fijne extra. Het nabijgelegen klimpark hield de kinderen bezig en we zaten dicht bij verschillende stranden. Er waren een paar kleine probleempjes met de wifi-verbinding, maar niets dat ons verblijf verpestte. We komen zeker terug!

Bassett
Verblijf van 10 maart 2021 tot 19 maart 2021
22 maart 2021

Deze plek was perfect voor onze groep vrienden. Er was genoeg ruimte, modern meubilair en de woonkamer was erg uitnodigend. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en behulpzaam. Zeker een aanrader!

singh
Verblijf van 9 februari 2021 tot 16 februari 2021
19 februari 2021

Geweldige locatie vlakbij het strand! Het huis was schoon en gezellig, perfect voor onze familievakantie.

Hansen
Verblijf van 11 november 2020 tot 21 november 2020
24 november 2020

Deze plek heeft zo'n sfeer! Supergezellig met het Scandinavische design, perfect voor ontspannende avonden na een dagje strand. De sauna is perfect, vooral na een lange dag verkennen. Ook de nabijheid van het zandstrand van Lensterstrand is een groot pluspunt. Een 10/10, een echte aanrader voor een groepsuitje.

Lusetic
Verblijf van 30 oktober 2020 tot 10 november 2020
13 november 2020

We hebben een fantastische tijd gehad! De sauna was een fijne extra na een lange dag op het strand. De keuken had alles wat we nodig hadden, dus we hebben veel gekookt. Het enige nadeel was dat de wifi wat traag was, maar we hebben het prima gered.

Nygaard Bjørn
Verblijf van 30 augustus 2020 tot 10 september 2020
13 september 2020

Leuk vakantiehuis, schoon en goed uitgerust, We hebben genoten van het nabijgelegen klimpark en de minigolfbaan, Een klein probleem met de verwarming, maar de eigenaar heeft het snel opgelost,

Ronnby
Verblijf van 3 juli 2020 tot 13 juli 2020
16 juli 2020

Het appartement was perfect uitgerust en het strand was op korte loopafstand,

Forlin
Verblijf van 27 januari 2020 tot 3 februari 2020
6 februari 2020

Een geweldige plek, rustig, schoon, ruim en de keuken is geweldig om in te koken. Perfect om de ultieme strandfoto's te posten. Bovendien is de achtertuin perfect voor barbecues. Grote dank aan de gastheren voor hun super relaxte manier van leven.

Günther
Verblijf van 2 november 2016 tot 16 november 2016
18 november 2016

Centraal gelegen in het complex. Op onze reistijd erg hondvriendelijke eigenaar

Oliver
Verblijf van 8 oktober 2016 tot 15 oktober 2016
17 oktober 2016

Geweldige voorzieningen, geweldige sauna