Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig strandverblijf -- By Traum Ferienwohnungen 16794-1

4 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €755 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Gemütliches Ferienhaus in fantastischer Lage, nur 500 Meter vom breiten Nordseestrand in Blåvand entfernt und in der Nähe des kleinen Zoos dieses beliebten Ferienortes. Das Haus liegt auf einem wunderschönen Naturgrundstück am Ende einer ruhigen Sackgasse und bietet Ruhe und Privatsphäre. Im Inneren bietet der offene Küchen- und Wohnbereich einen einladenden Raum für das Familienleben. Ein Holzofen sorgt für gemütliche Abende, während eine klimafreundliche Wärmepumpe das ganze Jahr über für angenehme Temperaturen sorgt. Vom Wohnbereich aus gelangt man direkt auf eine überdachte Holzterrasse mit bequemen Gartenmöbeln und Sonnenliegen. Von der Terrasse auf dem Deich genießen Sie einen atemberaubenden Panoramablick auf die umliegende Küstenlandschaft. Das Haus verfügt über zwei Schlafzimmer, ein Badezimmer mit Dusche und einen kleinen Hauswirtschaftsraum für zusätzlichen Komfort. Das Anwesen ist ideal für Familien oder Paare, die einen erholsamen Urlaub am Meer verbringen möchten. Das große Naturgrundstück bietet Platz für Aktivitäten im Freien, und die ruhige Lage sorgt für einen erholsamen Rückzugsort, während Sie dennoch in der Nähe der Sehenswürdigkeiten, Geschäfte und Restaurants von Blåvand sind. Genießen Sie lange Strandspaziergänge, Ausflüge in die Natur und den Charme der Küstenlandschaft. Die Endreinigung ist im Mietpreis inbegriffen. Die Vermietung ist nicht für Jugendgruppen möglich.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
woon/slaapkamer
TV
kachel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
stapelbed
badkamer
wasbak
douche
toilet
bijkeuken
wasdroger
wasmachine
Algemeen
Internettoegang DSL, verwarming (elektrisch), terras (overdekt), terras, tuinmeubilair, ligstoelen, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 50/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Horstmann
Verblijf van 30 april 2026 tot 3 mei 2026
6 mei 2026

Wat een prachtig vakantiehuis! De open keuken en woonkamer maakten het voor ons gezin heel gemakkelijk om tijd met elkaar door te brengen. We hebben vooral genoten van de gezellige avonden bij de houtkachel. Het uitzicht vanaf het terras is werkelijk adembenemend!

Fort
Verblijf van 6 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

We hebben enorm genoten van ons verblijf! Het overdekte terras was een heerlijke plek om te ontspannen en het panoramische uitzicht was adembenemend. De houtkachel zorgde voor een fijne sfeer op koude avonden.

Oswald
Verblijf van 29 maart 2026 tot 1 april 2026
4 april 2026

Een heerlijk knus verblijf! De slaapkamers waren comfortabel en de badkamer was schoon en functioneel. We vonden het erg prettig dat er een wasmachine en droger aanwezig waren.

Helmersen
Verblijf van 5 maart 2026 tot 6 maart 2026
9 maart 2026

Een fantastische plek voor een familievakantie! De kinderen vonden de speeltoestellen in de tuin geweldig en wij hebben heerlijk ontspannen op de ligstoelen. Het nabijgelegen dierenpark was een leuk uitje voor iedereen.

Hey
Verblijf van 17 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

Een eenvoudige maar charmante plek. Het natuurlijke terrein bood volop ruimte voor buitenactiviteiten en de nabijheid van het strand was een groot pluspunt. We hebben hier heerlijk ontspannen.

Mortensen
Verblijf van 24 januari 2026 tot 29 januari 2026
1 februari 2026

We hebben een fantastisch verblijf gehad! De woonkamer kwam uit op het terras, waardoor we gemakkelijk van de prachtige omgeving konden genieten. De koelkast en vriezer waren ruim, wat ideaal was voor het bewaren van onze boodschappen.

Clapperton
Verblijf van 14 januari 2026 tot 16 januari 2026
19 januari 2026

De locatie is rustig en privé, wat we geweldig vonden. De DSL-internetverbinding was betrouwbaar, waardoor we tijdens onze vakantie verbonden konden blijven. De warmtepomp hield het huis op een perfecte temperatuur.

Al Mansouri
Verblijf van 18 december 2025 tot 21 december 2025
24 december 2025

Deze accommodatie is gunstig gelegen, op korte loopafstand van het strand. Het tuinmeubilair op het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De keuken was van alle gemakken voorzien, inclusief een magnetron en een koffiezetapparaat.

Charkhi
Verblijf van 5 december 2025 tot 7 december 2025
10 december 2025

Perfect voor een rustige vakantie. De indeling van het huis maakte het gemakkelijk om je te verplaatsen en het was handig om een voorraadkast te hebben voor het bewaren van snacks. De omgeving is prachtig en biedt volop mogelijkheden om van de natuur te genieten.

Ekkert
Verblijf van 22 november 2025 tot 24 november 2025
27 november 2025

Heerlijke accommodatie met alles wat je nodig hebt. De open keuken was goed uitgerust om maaltijden te bereiden en de vaatwasser maakte afwassen een fluitje van een cent. Het stapelbed was een groot succes bij de kinderen.

Hehn
Verblijf van 16 april 2024 tot 30 april 2024
3 mei 2024

"Dit vakantiehuis in Blåvand is een echte sfeermaker. Super ruim en de keuken heeft alles wat een fijnproever nodig heeft. Zelfs de wifi is geen probleem.

Hinck
Verblijf van 13 maart 2024 tot 24 maart 2024
27 maart 2024

Perfect voor een korte vakantie, Het terras was prachtig en we hebben er veel tijd doorgebracht, De plek was schoon en de kinderen vonden de speeltuin aan de achterkant geweldig, Zou het zeker aanbevelen voor gezinnen,

Coels-Himperich
Verblijf van 26 februari 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Wat een heerlijke plek voor een gezinsuitje! De twee slaapkamers waren perfect voor ons, en de kinderen waren dol op het stapelbed. De omgeving is rustig, maar toch dichtbij Nationaal Park Waddenzee, waar we regelmatig naartoe gingen. Al met al een prima keuze voor een ontspannen vakantie.

Susanne Messina
Verblijf van 27 december 2023 tot 3 januari 2024
6 januari 2024

Liefdevol uitgerust en prachtig ingericht

Gutmann
Verblijf van 19 december 2023 tot 29 december 2023
1 januari 2024

We hebben een fantastische tijd gehad! De gastheren waren erg gastvrij en het huis had een charmante inrichting waardoor we ons er meteen thuis voelden. De nabijheid van het Tirpitz Museum was een pluspunt en we waardeerden de rustige omgeving.

Qureshi
Verblijf van 20 november 2023 tot 2 december 2023
5 december 2023

Perfect voor een kort uitstapje! Het huis was schoon en netjes, en we vonden het heerlijk om dicht bij het strand te zijn. Het enige nadeel was het gebrek aan basiskeukenbenodigdheden, maar we hebben het prima gered. Een echte aanrader voor iedereen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord.

Markgraaf
Verblijf van 24 september 2023 tot 4 oktober 2023
7 oktober 2023

Geweldige voorzieningen, waaronder gratis wifi en een volledig uitgeruste keuken. Perfect voor een ontspannend uitje in Blåvand.

Descan
Verblijf van 6 augustus 2023 tot 14 augustus 2023
17 augustus 2023

Een gezellig klein uitje! Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien. Het is een korte rit naar het strand en nabijgelegen restaurants, wat handig was. We hebben genoten van ons verblijf, maar hadden graag wat meer zitplaatsen buiten op het terras gehad.

Martina Ide
Verblijf van 29 juli 2023 tot 12 augustus 2023
15 augustus 2023

De rustige ligging en de nabijheid van het strand

Bron
Verblijf van 11 november 2022 tot 25 november 2022
28 november 2022

Ik ben een beetje obsessed met hoe schattig deze plek is, Voelde als thuis, maar met een strandachtige twist, De nabijgelegen vuurtoren geeft grote esthetische vibes voor de 'Gram, Zou zeker terugkomen,

Jann
Verblijf van 12 september 2022 tot 21 september 2022
24 september 2022

Het vakantiehuis was comfortabel en had alles wat we nodig hadden. De verwarming werkte goed, wat fijn was omdat we in de herfst op bezoek waren. We hebben ook genoten van het nabijgelegen strand van Vejers Strand. Het was een zorgeloos verblijf zonder problemen.

Masferrer
Verblijf van 25 december 2021 tot 4 januari 2022
7 januari 2022

Geweldig klein vakantiehuisje! De tuin was een hit bij de kinderen en we genoten van de avonden op het terras. De rit naar de vuurtoren en de musea was makkelijk, waardoor het een handige uitvalsbasis was voor onze verkenning van de omgeving.

Hilge
Verblijf van 25 december 2021 tot 2 januari 2022
5 januari 2022

Over het algemeen een aangenaam verblijf. De accommodatie was goed onderhouden en de eigenaren waren vriendelijk. Ideaal voor gezinnen, met voldoende ruimte voor iedereen. We overwegen om terug te keren, vooral in de zomer om te genieten van de nabijgelegen stranden.

Matthes
Verblijf van 25 november 2021 tot 2 december 2021
5 december 2021

We hebben hier een fantastische tijd gehad! Het huis was knus en van alle gemakken voorzien. Het lag heel dicht bij het Tirpitz Museum en de Blaavand-vuurtoren, wat ideaal was voor onze dagtochten. Het enige minpuntje was dat de bedden iets comfortabeler hadden gekund, maar al met al een geweldige ervaring!

Meek
Verblijf van 9 oktober 2021 tot 23 oktober 2021
26 oktober 2021

We hadden een fantastische week in het vakantiehuis in Blåvand! De kinderen hielden van de speeltuin, en we waardeerden de ruime keuken voor familiediners, De locatie was perfect voor het verkennen van nabijgelegen attracties zoals het Tirpitz Museum en de Blaavand Vuurtoren, Zou zeker terugkomen!

Perk
Verblijf van 21 maart 2021 tot 28 maart 2021
31 maart 2021

Ruim vakantiehuis met een prachtig terras, vlakbij het Tirpitz Museum en het strand.

Lauth
Verblijf van 28 februari 2021 tot 8 maart 2021
11 maart 2021

Al met al een goede ervaring. De accommodatie was groot genoeg voor ons gezin van vier en we genoten van de buitenruimte. De locatie is gunstig gelegen om Blåvand te verkennen, maar neem je eigen beddengoed mee, want dat wordt niet verstrekt.

Rosener
Verblijf van 14 december 2020 tot 28 december 2020
31 december 2020

Geweldige locatie nabij het Nationaal Park Waddenzee, het huis was schoon, comfortabel en ideaal voor ons familie-uitje,

Anine
Verblijf van 14 oktober 2020 tot 23 oktober 2020
26 oktober 2020

Ik heb echt genoten van mijn verblijf in dit vakantiehuis. Het was ruim genoeg voor ons vieren en de keuken was goed uitgerust. Het enige minpuntje was de wat onbetrouwbare wifi, maar we hebben het gered. De locatie is prachtig, dicht bij het strand en een aantal geweldige restaurants.

dix
Verblijf van 3 juni 2020 tot 11 juni 2020
14 juni 2020

Een zeer aangenaam verblijf! De keuken was goed uitgerust en we waardeerden de aanwezigheid van een wasmachine. De nabijgelegen eetgelegenheden waren geweldig, vooral Restaurant Hvidbjerg Strand voor het diner. Een fijne plek om te ontspannen en te ontspannen.

Hendrix
Verblijf van 25 mei 2020 tot 5 juni 2020
8 juni 2020

Geweldig klein plekje voor een gezinsreis, Schoon en comfortabel, had alles wat we nodig hadden,

Rybová
Verblijf van 6 februari 2020 tot 18 februari 2020
21 februari 2020

Gezellig en schoon, precies zoals ik het graag heb. Het terras is perfect voor foto's van de zonsondergang en de kinderen vonden de speeltuin geweldig. Een echte aanrader voor familie-uitjes. Kortom, een prima plek voor wat quality time.