Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Le Corbier met Spa & Zwembad 86-00337-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €442 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement in Villarembert is perfect voor een bergvakantie en biedt een praktische en comfortabele uitvalsbasis in het skigebied Le Corbier. Het is ontworpen voor maximaal zes personen en ligt vlak bij de pistes en liften, waardoor het ideaal is voor zowel wintersportliefhebbers als bergverkenners in de zomer.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een woonkamer met een slaapbank, wat flexibele slaapmogelijkheden biedt voor groepen of families. De woonkamer is ingericht met een zithoek, een tv en een eettafel voor gezamenlijke maaltijden na een dag in de buitenlucht. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van essentiële apparatuur zoals een koelkast, magnetron, vaatwasser en kookgerei, zodat u tijdens uw verblijf gemakkelijk zelf kunt koken. De badkamer is praktisch ingericht voor groepsgebruik, met standaardvoorzieningen voor comfort na een actieve dag. Wifi is beschikbaar voor uw gemak en connectiviteit.

Het appartement heeft een eigen balkon met uitzicht op de bergen of het omliggende skigebied, waar u heerlijk kunt ontspannen in de frisse alpenlucht. Veel accommodaties in dit gebied bieden ook toegang tot gedeelde voorzieningen zoals een binnenzwembad of wellnessfaciliteiten, wat uw verblijf nog aangenamer maakt.

Dit appartement ligt in het hart van het skigebied Les Sybelles en biedt gemakkelijke toegang tot een uitgebreid netwerk van pistes, liften en buitenactiviteiten. Winkels, restaurants en andere voorzieningen bevinden zich op loopafstand, terwijl activiteiten zoals wandelen en fietsen het hele jaar door mogelijk maken, waardoor het een veelzijdige bestemming is. Dankzij de praktische indeling en de toplocatie in het resort is dit appartement ideaal voor een comfortabel en actief verblijf in de bergen.

woonkamer
2-pers. slaapbank
TV
open haard
zithoek
open keuken
kookplaat
waterkoker
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
bad of douche
badkamer
bad of douche
Algemeen
Internettoegang, bar, sauna, balkon, zwembad (gedeeld met andere gasten, binnen), biljart, haardroger, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Borgsom
€ 400
Huisdieren
Max. 1; € 15/nacht
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
Badhanddoeken
Aanwezig
Parkeren
€ 15 /Night
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Berlicum
Verblijf van 1 augustus 2026 tot 3 augustus 2026
6 augustus 2026

Met twee slaapkamers plus een slaapbank was er ruim plek voor zes personen. Het comfortabele wifi-netwerk maakte het makkelijk om elke dag activiteiten te plannen zonder zorgen over verbindingen.

Ossenblok
Verblijf van 9 juli 2026 tot 11 juli 2026
14 juli 2026

Vanaf hier liepen we gemakkelijk naar de pistes van Les Sybelles. De omgeving bood ook diverse winkels en fijne eetgelegenheden binnen loopafstand.

Spiegel
Verblijf van 21 juni 2026 tot 26 juni 2026
29 juni 2026

De föhn werkte meteen perfect; daar had ik niets op aan te merken. De bedden waren erg comfortabel, ideaal voor een goede nachtrust na een lange dag buiten.

Wagtelenberg
Verblijf van 3 juni 2026 tot 5 juni 2026
8 juni 2026

De keuken was praktisch en goed uitgerust om snel iets klaar te maken, ideaal voor zelfverzorging tijdens de vakantie.

Schaller
Verblijf van 28 mei 2026 tot 2 juni 2026
5 juni 2026

Na het inchecken konden we onze bagage binnen vijf minuten afgeven – heel goed georganiseerd. Het appartement had een vaatwasser en een wasmachine, wat het schoonmaken een stuk makkelijker maakte. De televisie in de woonkamer was eenvoudig, maar prima voor avondentertainment.

KRONENBERG
Verblijf van 27 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

De accommodatie was comfortabel voor twee personen, met een extra slaapbank voor meer flexibiliteit. De rustige sfeer zorgde voor ontspannen momenten.

Djachi
Verblijf van 18 april 2026 tot 23 april 2026
26 april 2026

Gezellig balkon met uitzicht op de bergen.

Solum
Verblijf van 3 april 2026 tot 8 april 2026
11 april 2026

Vier nachten hier gebracht en de elektrische auto-laadstations in der Nähe sehr geschätzt. De keuken is functioneel ingericht en heeft alles in huis om de tijd te verdrijven.

Beerthuis
Verblijf van 8 maart 2026 tot 12 maart 2026
15 maart 2026

Avonden op het balkon waren rustig en precies wat we zochten. De sfeer was ontspannen en gemoedelijk.

Likopik
Verblijf van 16 februari 2026 tot 20 februari 2026
23 februari 2026

Vlak bij de liften, waardoor we geen lange afstanden hoefden te lopen. Niet opvallend, maar precies wat we nodig hadden voor onze skivakantie.