Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

2 tweepersoonsbedden (queensize) | Rookvrij 39-11100-US1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
7 huisdier(en)
€574,04 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit motel in Vancouver biedt eenvoudig ingerichte kamers met kabeltelevisie. Er is gratis wifi beschikbaar in het hele gebouw en winkelcentrum Westfield Vancouver Mall ligt op 7 kilometer afstand.

Motel 6 Vancouver biedt 's ochtends gratis koffie in de lobby en het hotelpersoneel is 24 uur per dag bereikbaar bij de receptie. Er is een vergaderruimte en een wasserette aanwezig.

Zowel de internationale luchthaven van Portland als de historische site en het museum Fort Vancouver liggen op 15 minuten rijden van Motel 6 Vancouver en de golfbaan Colwood ligt op 10,5 kilometer afstand.

Parterre
slaapkamer
Internettoegang
TV (kabel)

airconditioning

Queen Bed

Queen Bed
badkamer
ligbad
douche

toilet
Algemeen
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Included
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Included
Badhanddoeken
Included
Linnengoed
Included
Schoonmaak
Included
Wifi
Included
annuleringen tot de eerste dag voorafgaand aan de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. Voor annuleringen op de eerste dag van het verblijf of later: 100% van de huurprijs.
Szalina
Verblijf van 8 september 2026 tot 9 september 2026
12 september 2026

Het personeel was altijd erg gastvrij, waardoor het voor ons, na een lange reis, heel gemakkelijk was om laat aan te komen.

El khoukhi el malki
Verblijf van 31 augustus 2026 tot 2 september 2026
5 september 2026

Een kort overnachtingsverblijf hier. Schone kamer, makkelijk parkeren, niets bijzonders, maar het voldeed prima.

Barbi
Verblijf van 9 augustus 2026 tot 12 augustus 2026
15 augustus 2026

De wifi-verbinding bleef gedurende het hele verblijf stabiel, waardoor werken vanuit de kamer gemakkelijk was.

Brunton
Verblijf van 26 juli 2026 tot 29 juli 2026
1 augustus 2026

Het korte verblijf paste perfect in ons schema en de gemakkelijke bereikbaarheid vanaf de luchthaven van Portland maakte de planning een stuk minder stressvol. De kamers bleven koel, ondanks de oplopende buitentemperatuur rond het middaguur.

Baldi
Verblijf van 22 juli 2026 tot 23 juli 2026
26 juli 2026

Ik had een plek nodig om uit te rusten, en dit voldeed prima. De kamer was netjes en eenvoudig.

Vodicka
Verblijf van 18 juli 2026 tot 21 juli 2026
24 juli 2026

Door de eenvoudige indeling was alles snel te vinden: de badkamer met ligbad en verwarming zorgde voor een behaaglijke temperatuur, zelfs 's nachts.

Reisner
Verblijf van 13 juli 2026 tot 15 juli 2026
18 juli 2026

De receptie had vriendelijk personeel dat dag en nacht klaarstond om te helpen.

Szigeti
Verblijf van 9 juli 2026 tot 10 juli 2026
13 juli 2026

De stille kamers zorgden ervoor dat ik na een lange autorit diep kon slapen, en ook de late aankomsten werden vlot afgehandeld.

Michielsen
Verblijf van 4 juni 2026 tot 8 juni 2026
11 juni 2026

Gelegen vlakbij doorgaande wegen, was het gemakkelijk om je zelfstandig te verplaatsen zonder vertragingen of complicaties tijdens het reizen.

Calera Cortés
Verblijf van 30 mei 2026 tot 4 juni 2026
7 juni 2026

Een kopje koffie in de lobby gaf ons 's ochtends een rustige start voordat we de deur uit gingen; een klein detail, maar wel een fijne toevoeging.

Smith
Verblijf van 26 mei 2026 tot 30 mei 2026
2 juni 2026

Dankzij de gratis koffie in de lobby heb ik tijdens mijn verblijf geld kunnen besparen!