Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

2 tweepersoonsbedden (queensize) | Niet-roken, koelkast (Micfridge) 35-79000-US1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
7 huisdier(en)
€603,68 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Comfortabele Accommodaties: Motel 6-butte, Mt-historisch Stadscentrum In Butte Biedt Comfortabele Kamers Met Airconditioning, Eigen Badkamers, Koelkasten, Magnetrons, Douches En Tv's. Elke Kamer Heeft Een Kitchenette En Bad. Essentiële Faciliteiten: Gasten Genieten Van Gratis Wifi, Een 24-uurs Receptie En Een Huisdiervriendelijke Omgeving. Het Pand Zorgt Voor De Reinheid Van De Kamer En Een Handige Locatie. Handige Locatie: Het Hotel Op 7 Km Van Bert Mooney Airport En Bevindt Zich In Het Historische Stadscentrum Van Butte. Nabijgelegen Attracties Omvatten Het Butte-silver Bow Museum En De Berkeley Pit.

Parterre
slaapkamer
TV (kabel)
magnetron

koelkast

airconditioning

telefoon

Queen Bed

Queen Bed
badkamer
ligbad
douche

toilet
Algemeen
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Included
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Included
Badhanddoeken
Included
Linnengoed
Included
Schoonmaak
Included
Wifi
Included
annuleringen tot de eerste dag voorafgaand aan de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. Voor annuleringen op de eerste dag van het verblijf of later: 100% van de huurprijs.
Tiidu
Verblijf van 31 augustus 2026 tot 1 september 2026
4 september 2026

Er was voldoende ruimte om me comfortabel te voelen, zonder dat het 's nachts benauwd of lawaaierig aanvoelde.

del de Valle Lersundi
Verblijf van 26 augustus 2026 tot 27 augustus 2026
30 augustus 2026

De internetverbinding was gedurende mijn hele verblijf stabiel, dus even snel wat werk verzetten leverde geen problemen op.

Ellingford
Verblijf van 22 augustus 2026 tot 25 augustus 2026
28 augustus 2026

Over het algemeen een rustige plek. De airconditioning zorgde ervoor dat het tijdens mijn verblijf aangenaam warm was.

Pearce
Verblijf van 31 juli 2026 tot 2 augustus 2026
5 augustus 2026

De internetverbinding bleef stabiel genoeg, waardoor ik elke dag comfortabel en zonder onderbrekingen vanaf mijn bureau kon werken.

Aldossari
Verblijf van 26 juli 2026 tot 27 juli 2026
30 juli 2026

De aanwezigheid van automaten en een snackbar in de buurt maakte mijn verblijf extra aangenaam.

Hrnčíř
Verblijf van 17 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Ik maakte me zorgen over geluidsoverlast, maar 's nachts was het behoorlijk stil. Het kingsize bed bood ons beiden voldoende ruimte. De verwarming werkte ook goed tijdens de koelere avonden.

de Vogel
Verblijf van 8 juni 2026 tot 11 juni 2026
14 juni 2026

Als je op zoek bent naar een ontspannen verblijf, raad ik je aan hier te verblijven. De snelle check-in, de schone en volledig uitgeruste badkamers zorgen voor extra gemak, en er is gratis parkeergelegenheid direct voor de deur. Bovendien is er een snackbar die tot laat open is, waardoor je 's avonds laat nog heerlijk kunt eten.

Bijloo
Verblijf van 4 juni 2026 tot 8 juni 2026
11 juni 2026

De airconditioning zorgde voor een perfecte temperatuur, waardoor ik heerlijk kon slapen, en de snelle check-in zorgde ervoor dat ik me soepel kon installeren.

Franssen
Verblijf van 26 mei 2026 tot 30 mei 2026
2 juni 2026

De kamer was aan de kleine kant, maar had alles wat ik nodig had, zoals snelle wifi en een koelkast voor snacks. Ook waren er diverse cafés op loopafstand.