2 tweepersoonsbedden | NSMK | Tulsa 73-03100-US1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Comfortabele accommodatie: Tulsa Square Hotel Central, I-44 By OYO in Tulsa biedt familiekamers met airconditioning, een eigen badkamer en gratis WiFi. Elke kamer is voorzien van een thee- en koffiezetapparaat, een haardroger, een koelkast, een bureau, een zithoek, gratis toiletartikelen, een magnetron, een bad of douche, een kledingkast en een tv.
Recreatiemogelijkheden: Gasten kunnen genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad en een fitnessruimte. Het hotel beschikt over een lift, een 24-uursreceptie en gratis privéparkeergelegenheid.
Bezienswaardigheden in de omgeving: Het hotel ligt op 6 km van het Quiktrip Exposition Center, Golden Driller en Tulsa Expo Square, en tevens vlakbij het Philbrook Museum (10 km) en de internationale luchthaven van Tulsa (8 km).
Bij aankomst is een borg van US$ 50 vereist. Deze dient contant te worden betaald. U ontvangt de borg terug bij het uitchecken. Uw borg wordt volledig contant terugbetaald na inspectie van de accommodatie.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Kenmerken
2-pers. bed
2-pers. bed
TV (kabel)
zithoek
koffiezetapparaat
magnetron
koelkast
airconditioning
strijkijzer
bad of douche
toilet
haardroger
Handdoeken inbegrepen
parking, zwembad, lift
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Included
- Eindschoonmaak
- Included
- Huisdieren
- p.p./night
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Included
- Badhanddoeken
- Included
- Linnengoed
- Included
- Parkeren
- Included
- Schoonmaak
- Included
- Wifi
- Included
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Bij aankomst bekeken we de plek. We konden er niet eens blijven. De lakens waren vies. Er zaten insecten in de badkamer. Er was geen toiletpapier. De plek was walgelijk. Ik heb om een terugbetaling gevraagd omdat we er niet konden verblijven, en tot nu toe is dat nog niet gebeurd. Ik durfde er niet te blijven en ben er dan ook niet gebleven.
Bij het inchecken viel de lobby tegen. Het zag er schoon uit, wel wat gedateerd, maar schoon. Vervolgens ging ik naar mijn kamer. Bij het uitstappen uit de lift werd ik overvallen door een intense, zure geur van urine en schimmel. We gingen naar onze kamer, en hoewel ik al mijn bedenkingen had, was het erger dan verwacht. Er was geen spoor van hygiëne. De bedden waren erg gekreukt en er waren geen dekens, alleen een bovenlaken en één kussen per bed. De bedden waren stoffig en er lag zelfs een dode insect op het laken. Sommige dekens waren gescheurd, de gordijnen waren kapot. Er was een plek op het aanrecht waar bloed leek te zitten, afkomstig van opgedroogd hamburger- of ander vlees. De muur in de badkamer was verrot en er waren nog meer problemen. Ik heb een paar foto's gemaakt, maar ben niet langer gebleven om verder onderzoek te doen - ik had al genoeg gezien. Bovendien leek de airconditioning niet te werken, want het was erg warm in de kamer. Ik had deze plek mede gekozen vanwege het zwembad dat geadverteerd werd. Het zwembad was echter gesloten en bedekt met een afdekzeil met bladeren en ander vuil erop. Dit duidde erop dat het al een tijdje niet gebruikt was.
De wifi werkte prima terwijl ik in mijn kamer aan het werk was. De bureaus waren handig om mijn spullen georganiseerd te houden tijdens mijn verblijf.
Moe van de reis, maar dankzij de lift was het makkelijk om de bagage naar boven te brengen. Dat heb ik zeker gewaardeerd na zo'n lange autorit!
De kleine dingen, zoals gratis toiletartikelen, maakten ons verblijf aangenamer.
Precies wat we wilden, niets bijzonders.
Het businesscentrum kwam goed van pas toen ik vlak voor mijn vertrek uit de stad nog iets moest printen.
We hebben geen lawaai van andere gasten gehoord, wat ons hielp te ontspannen na drukke dagen sightseeing in Tulsa.
Ik heb hier heerlijk geslapen. Dankzij de snelle check-in kon ik me snel installeren.
Precies goed voor een goede nachtrust, en de gemakkelijke toegang tot de hoofdwegen was ook een pluspunt.
Fijn om een magnetron op de kamer te zien voor een late snack!
Ik zou er zeker nog eens langsgaan als ik weer in de stad ben. Niet chique, maar het deed precies wat ik nodig had, zonder enige moeite!
De faciliteiten waren goed en hielpen me om me op mijn werk te concentreren wanneer ik even rust nodig had tussen de activiteiten door.
Doordachte details zoals koffiefaciliteiten op onze kamer maakten ons verblijf extra comfortabel, absoluut het vermelden waard!
Ik waardeerde het zeer hoe schoon alles aanvoelde bij aankomst, en de schoonmaakdienst heeft uitstekend werk verricht door alles netjes te houden tijdens mijn verblijf.
Ik heb heerlijk geslapen en was erg blij met de airconditioning. De gratis wifi was ook een prettige bijkomstigheid.
Een prima ervaring wat betreft de basisvoorzieningen: nette kamers, comfortabele bedden, vriendelijke service, alle essentiële aspecten waren hier uitstekend verzorgd... zeer tevreden!
Gunstig gelegen met goede parkeermogelijkheden en dicht genoeg bij de activiteiten in het centrum zonder dat het druk of hectisch aanvoelt.
De slaapkwaliteit was prima, de bedden waren precies goed voor een korte rustpauze na een reis. Het was prettig om een magnetron op de kamer te hebben.