Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

12 persoons vakantie huis in Nordborg 41145-1

12 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €2170 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Nur 300 Meter vom Strand von Augustenhof auf der wunderschönen Insel Als entfernt bietet dieses geräumige Ferienhaus hervorragende Möglichkeiten zum Schwimmen, Surfen und Angeln. Das 168 m² große Holzhaus liegt ideal in der Nähe von Schloss Nordborg und Danfoss Universe – beides lohnende Ausflugsziele. Nach einem erlebnisreichen Tag kann die Familie im gemütlichen Wohnbereich am knisternden Holzofen entspannen. Der attraktive Poolbereich bietet einen privaten Swimmingpool, einen Whirlpool für sechs Personen und Zugang zu einer Sauna – ideal für Spaß und Entspannung. Das Haus verfügt über zwei Badezimmer mit WC, Waschbecken, Dusche und Fußbodenheizung. Eine klimafreundliche Wärmepumpe sorgt für höchsten Komfort. Die geschlossene Terrasse ist mit Gartenmöbeln und einem Grill ausgestattet und lädt zum Genießen sonniger Sommertage ein. Kinder können sicher auf der Schaukel oder im Sandkasten spielen, während die Erwachsenen entspannen. Der Wohnbereich verfügt über einen Fernseher mit Stofa-Kanälen, und der Holzofen sorgt an kühleren Abenden für zusätzliche Wärme. Die Schlafgelegenheiten umfassen insgesamt 12 Betten, darunter zwei Betten im oberen Loft (Semmelbett), und eignen sich daher ideal für größere Familien oder Gruppen. Haustiere sind willkommen; bitte informieren Sie sich vorab, wenn Sie mehrere Tiere mitbringen. Rauchen ist auf dem Grundstück strengstens verboten.

woonkamer
2x 1-pers. bed
keuken
fornuis
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
TV
kachel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasdroger
wasbak
douche
toilet
wasmachine
Algemeen
Internettoegang DSL, bubbelbad (in huis, verwarmd, 6 personen), sauna (in huis), verwarming (elektrisch), zwembad (in huis), lucht-water warmtepomp, sandy beach, from bridge
Elektriciteit
DKK 3,90/kWh
Water
DKK 100/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Hein - Leipzig
Verblijf van 4 april 2026 tot 11 april 2026
14 april 2026

In goede staat. De eigenaar reageert direct op problemen.

Nadine - Oldenburg
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

Het vakantiehuis heeft alles wat je nodig hebt. Het zwembad is fantastisch en we hebben er elke dag in gezwommen. Het terrein is perfect om te ontspannen of te sporten. De tweede badkamer bij het zwembad heeft hier en daar wat reparaties nodig en mist een spiegel, planken en haken. Aanbevelingen: Sunderborg is zeker een bezoek waard, vooral het kasteel. Het Universe Science Park is geweldig voor kinderen. Een wandeling in de buurt van Kegnæs en de vuurtoren is prachtig. Je kunt de vuurtoren bezoeken.

Nadine - Oldenburg
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

Het vakantiehuis heeft alles wat je nodig hebt. Het zwembad is fantastisch en we hebben er elke dag in gezwommen. Het terrein is perfect om te ontspannen of te sporten. De tweede badkamer bij het zwembad heeft hier en daar wat reparaties nodig en mist een spiegel, planken en haken. Aanbevelingen: Sønderborg is zeker een bezoek waard, vooral het kasteel. Het Universe Science Park is geweldig voor kinderen. Een wandeling in de buurt van Kegnæs en de vuurtoren is prachtig. Je kunt de vuurtoren bezoeken.

Robert - Sydals
Verblijf van 28 februari 2026 tot 7 maart 2026
10 maart 2026

nan Aanbevelingen: Nee, huur het niet. Het is vies en de elektriciteitskosten zijn hoog omdat de deur bij het zwembad extreem lekt.

Robert - Sydals
Verblijf van 28 februari 2026 tot 7 maart 2026
10 maart 2026

nan Aanbevelingen: Nee, huur het niet. Het is vies en de elektriciteitskosten zijn hoog omdat de deur bij het zwembad extreem lekt.

Tamara - Hannover
Verblijf van 7 februari 2026 tot 14 februari 2026
17 februari 2026

Het vakantiehuis is goed uitgerust; we waren vooral gecharmeerd van de moderne keuken. De keuken is zeer praktisch ingericht en er is voldoende serviesgoed. De pannen zijn echter behoorlijk versleten en moeten dringend vervangen worden. Bovendien stond er in de beschrijving van het huis dat er een koel-vriescombinatie aanwezig was, maar in werkelijkheid was er alleen een ingebouwde koelkast. De badkamer is aan renovatie toe en het slot werkte niet altijd, waardoor we meerdere keren buitengesloten zijn. Dit probleem moet zo snel mogelijk worden opgelost. De bedden zijn comfortabel en we hebben allemaal goed geslapen. De grote vierkante tafel is een hoogtepunt van het huis. We hebben genoten van de tijd die we aan deze prachtige tafel hebben doorgebracht en hebben veel fijne momenten beleefd. De locatie en de grootte van het pand zijn ideaal en niet ver van de zee. Er is een speeltuin op het terrein. Het winterweer heeft ons aangenaam verrast. We hebben veel plezier gehad met het bouwen van een iglo van sneeuw en hopen dat toekomstige gasten daar ook van kunnen genieten. Ik wil echter wel de gebrekkige informatie in de beschrijving van het huis over de werking van de warmtepomp vermelden. Op de eerste avond hadden we plotseling geen warm water meer in het hele huis; we konden zelfs niet douchen. Het probleem was pas de volgende avond opgelost, nadat ik meerdere keren met de serviceafdeling had gebeld. De eigenaar kwam uiteindelijk langs en zette de warmtepomp aan. We waren allemaal blij en tevreden, maar de volgende dag, laat in de avond, hadden we hetzelfde probleem opnieuw. Pas toen, na overleg met de eigenaar, kwamen we erachter dat de warmtepomp maar een bepaalde hoeveelheid water tegelijk kan verwarmen en vervolgens ongeveer 3-4 uur geen warm water meer levert. Dit was natuurlijk erg onhandig voor ons (10 volwassenen en een peuter) na het gebruik van het zwembad, de sauna en de whirlpool. Het was niet mogelijk om alle faciliteiten tegelijk te gebruiken, zodat we ook nog warm konden douchen. Dit leidt waarschijnlijk tot hoge energiekosten. De sauna warmt snel op en we hebben er erg van genoten.

Tamara - Hannover
Verblijf van 7 februari 2026 tot 14 februari 2026
17 februari 2026

Het vakantiehuis is goed uitgerust; we waren vooral gecharmeerd van de moderne keuken. De keuken is zeer praktisch ingericht en er is voldoende serviesgoed. De pannen zijn echter behoorlijk versleten en moeten dringend vervangen worden. Bovendien stond er in de beschrijving van het huis dat er een koel-vriescombinatie aanwezig was, maar in werkelijkheid was er alleen een ingebouwde koelkast. De badkamer is aan renovatie toe en het slot werkte niet altijd, waardoor we meerdere keren buitengesloten zijn. Dit probleem moet zo snel mogelijk worden opgelost. De bedden zijn comfortabel en we hebben allemaal goed geslapen. De grote vierkante tafel is een hoogtepunt van het huis. We hebben genoten van de tijd die we aan deze prachtige tafel hebben doorgebracht en hebben veel fijne momenten beleefd. De locatie en de grootte van het pand zijn ideaal en niet ver van de zee. Er is een speeltuin op het terrein. Het winterweer heeft ons aangenaam verrast. We hebben veel plezier gehad met het bouwen van een iglo van sneeuw en hopen dat toekomstige gasten daar ook van kunnen genieten. Ik wil echter wel de gebrekkige informatie in de beschrijving van het huis over de werking van de warmtepomp vermelden. Op de eerste avond zaten we plotseling zonder warm water in het hele huis; we konden zelfs niet douchen. Het probleem was pas de volgende avond opgelost, nadat ik meerdere keren de serviceafdeling had gebeld. Uiteindelijk kwam de eigenaar langs en zette de warmtepomp aan. We waren allemaal blij en tevreden, maar de volgende dag, laat in de avond, hadden we hetzelfde probleem opnieuw. Pas toen, na overleg met de eigenaar, kwamen we erachter dat de warmtepomp maar een bepaalde hoeveelheid water kan verwarmen en vervolgens ongeveer 3-4 uur geen warm water meer levert. Dit was natuurlijk erg onhandig voor ons (10 volwassenen en een peuter) na het gebruik van het zwembad, de sauna en de jacuzzi. We konden niet alle ruimtes tegelijkertijd gebruiken om ook nog warm te kunnen douchen. Dit leidt waarschijnlijk ook tot hoge energiekosten. De sauna warmt snel op en we hebben er erg van genoten.

Olaf - Wendeburg
Verblijf van 18 oktober 2025 tot 25 oktober 2025
28 oktober 2025

Het vakantiehuis heeft een goede basis; het zwembad is erg mooi en de keuken en woonkamer zijn prima. De tweede badkamer is echter dringend aan renovatie toe. De ligging aan de rand van het vakantiepark is rustig, maar toch centraal gelegen ten opzichte van de minimarkt op de camping en het strand. Er is een groot stuk grond rondom het huis waar gespeeld en vermaakt kan worden. De netheid bij aankomst liet echter te wensen over: het zwembadfilter was vies, de vuilnisbak was niet geleegd en de slaapkamer was niet gestofzuigd. Dit is niet de schuld van het huis zelf, maar eerder van een gebrek aan schoonmaak. Aanbeveling: De broodjesservice op de nabijgelegen camping is absoluut fantastisch! (Bestel wel een dag van tevoren.)

André - Hamburg
Verblijf van 20 september 2025 tot 27 september 2025
30 september 2025

nan Aanbevelingen: Strandwandelingen zijn heerlijk, Nordborg is een leuk stadje, Sonderborg is prachtig en de bibliotheek is geweldig voor kinderen.

Grete - Haderslev
Verblijf van 19 juli 2025 tot 26 juli 2025
29 juli 2025

Een charmant huisje met praktische inrichting. Zo kan de ladder naar de zolder omhoog worden geklapt, zodat deze niet in de weg staat. Ook een extra koelkast is erg handig. Aanbevelingen: Het terrein rond het huisje is groot genoeg voor een croquetveld of om badminton te spelen.

Hein - Leipzug
Verblijf van 19 april 2025 tot 26 april 2025
29 april 2025

De conditie is zeer goed. Aanbevelingen: Neem gerust een kijkje, alles is prachtig.

Klaus - Salzgitter
Verblijf van 18 januari 2025 tot 1 februari 2025
4 februari 2025

De keuken is erg mooi. De badkamer bij het zwembad is nog niet helemaal af, maar dat is prima. De vloerverwarming in de woonkamer staat iets te hoog, waardoor het energieverbruik vrij hoog is. Aanbevelingen: Het strand ligt op 5 minuten loopafstand. Winkels zijn gemakkelijk met de auto te bereiken.

Femke
Verblijf van 25 december 2024 tot 3 januari 2025
6 januari 2025

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. Het was schoon, comfortabel en zeer ruim voor onze groep van 12. De gratis wifi was een fijne extra, en we waardeerden de nabijheid van het strand van Købingsmark voor wat strandplezier.

Ute
Verblijf van 3 december 2024 tot 12 december 2024
15 december 2024

De locatie was ideaal voor onze behoeften, dicht bij het strand en lokale eetgelegenheden. Het huis zelf was ruim en goed uitgerust. Er was een beetje lawaai van de hoofdweg, maar dat deed geen afbreuk aan onze algehele ervaring.

Weitz
Verblijf van 13 november 2024 tot 24 november 2024
27 november 2024

Prachtige plek, alles wat we nodig hadden voor ons verblijf was aanwezig. De wifi was soms wat traag, maar dat was geen reden tot teleurstelling. De locatie is fantastisch, dicht bij het strand en een aantal goede restaurants. Ik zou het zeker aanbevelen voor een ontspannen vakantie met vrienden of familie.

Rassfelzberger
Verblijf van 10 november 2024 tot 24 november 2024
27 november 2024

Alles wat je nodig hebt voor een grote groep, Genoeg bedden en badkamers, wat geweldig was voor onze familiereünie, We waardeerden ook de snelle wifi, het hield de kinderen bezig als we niet op pad waren,

Rothbacher
Verblijf van 29 oktober 2024 tot 7 november 2024
10 november 2024

Het appartement was perfect voor ons weekend. We hebben genoten van de ontspannen sfeer en de prachtige natuur. De locatie is rustig, maar toch dichtbij een aantal leuke eetgelegenheden.

Vuure
Verblijf van 18 oktober 2024 tot 25 oktober 2024
28 oktober 2024

We waren echt blij met onze keuze! De netheid van het huis viel op, en we vonden het geweldig dat het huis huisdiervriendelijk was, Onze hond had een geweldige tijd met het verkennen van de nabijgelegen stranden, vooral Lavensby Strand,

Drechsler
Verblijf van 23 september 2024 tot 4 oktober 2024
7 oktober 2024

Het huis is ruim en comfortabel, maar voelt op sommige plekken wat gedateerd aan. De positieve sfeer en het vriendelijke personeel maakten echter veel goed. Al met al een heerlijke korte vakantie!

Drikus
Verblijf van 12 augustus 2024 tot 22 augustus 2024
25 augustus 2024

Een heerlijke uitje! De kinderen genoten van het zwembad terwijl de volwassenen in de tuin ontspanden, De locatie was perfect voor het bezoeken van nabijgelegen attracties, en de lokale restaurants boden geweldige eetmogelijkheden, We zouden zeker terugkomen,

Kerstin
Verblijf van 2 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

We hebben hier een fantastische familievakantie gehad! De indeling van het huis was perfect voor onze behoeften en we waren dol op de buitenruimte. Het strand was op loopafstand, wat ons geweldige avonden opleverde.

Sven
Verblijf van 17 juli 2024 tot 29 juli 2024
1 augustus 2024

Dit vakantiehuis is perfect voor grote gezinnen! Veel bedden en een fantastische buitenruimte. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. We zouden deze plek aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantie.

Geja
Verblijf van 19 juli 2024 tot 29 juli 2024
1 augustus 2024

Comfortabel en goed gelegen! Het huis was schoon en de faciliteiten waren uitstekend. We hebben vooral genoten van de kabeltelevisie tijdens onze filmavonden. Zou het zeker aanbevelen aan anderen!

Kerstin
Verblijf van 25 mei 2024 tot 2 juni 2024
5 juni 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad in vakantiehuis Nordborg XXXI. De gastheer was behulpzaam en de ruimte was perfect voor ons grote gezin. De nabijgelegen pizzeria was een hit bij de kinderen en het strand was op korte loopafstand.

Sandro
Verblijf van 5 april 2024 tot 14 april 2024
17 april 2024

Het huis was goed ingericht en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De wasmachine was bijzonder handig en de nabijheid van de luchthaven zorgde ervoor dat onze aankomst en vertrek stressvrij verliepen. Een prima keuze voor grote groepen.

Geurtsen
Verblijf van 19 maart 2024 tot 30 maart 2024
2 april 2024

Perfect voor onze groepsuitstap, Slechts een korte wandeling naar Købingsmark Strand, en de woonkamer was gezellig voor avonden samen,

Sam
Verblijf van 19 januari 2024 tot 1 februari 2024
4 februari 2024

Wat een fantastische vakantie! Het huis was prachtig ingericht en van alle gemakken voorzien, het buitenzwembad was een hoogtepunt en het nabijgelegen strand maakte het gemakkelijk om van de zon te genieten.

Bert
Verblijf van 30 december 2023 tot 11 januari 2024
14 januari 2024

Ruim en uitnodigend, dit vakantiehuis was geweldig voor onze groep. De keuken had alle benodigde apparatuur en de woonkamer was gezellig voor filmavonden. We genoten van de rustige omgeving en de gemakkelijke toegang tot natuurwandelingen.

Krumrey
Verblijf van 26 december 2023 tot 4 januari 2024
7 januari 2024

We hebben een fantastische tijd gehad! Het zwembad was absoluut een hoogtepunt voor de kinderen, en het huisdiervriendelijke beleid was een groot pluspunt voor ons. Onze hond was net zo dol op de buitenruimte als wij!

Sabrina
Verblijf van 21 december 2023 tot 28 december 2023
31 december 2023

Al met al een prima vakantiehuis met veel ruimte en een fijn buitenzwembad. We waardeerden de gratis WiFi en de ligging dichtbij lokale bezienswaardigheden. Een goede optie voor groepsreizen!

Woodall
Verblijf van 14 november 2023 tot 22 november 2023
25 november 2023

Het huis was zeer goed uitgerust, vooral de keuken. We hebben meerdere maaltijden samen gekookt en hebben ons nooit krap gevoeld. Ook de buitenruimte was prachtig, perfect om van onze ochtendkoffie te genieten.

Robert
Verblijf van 14 oktober 2023 tot 21 oktober 2023
24 oktober 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in vakantiehuis Nordborg XXXI! Het buitenzwembad was een hit bij de kinderen en de ruime indeling zorgde ervoor dat iedereen zijn eigen plekje had. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. Het nabijgelegen strand was een grote plus, op slechts een korte loopafstand.

Hagen
Verblijf van 5 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
18 oktober 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Nordborg! De ruime indeling was perfect voor onze groep van 12. Het nabijgelegen Købingsmark Strand was op loopafstand, waardoor onze stranddagen supergemakkelijk waren.

Bert
Verblijf van 24 september 2023 tot 5 oktober 2023
8 oktober 2023

We hebben hier een fantastische tijd gehad! De ruime woonkamer was perfect voor onze groepsbijeenkomsten en de keuken maakte het koken een fluitje van een cent. We hebben ook genoten van onze avonden bij het zwembad. Een heerlijk toevluchtsoord!

Bernhard
Verblijf van 8 september 2023 tot 16 september 2023
19 september 2023

We voelden ons helemaal thuis in het vakantiehuis Nordborg XXXI. Alles was schoon en goed onderhouden. Een korte rit bracht ons naar nabijgelegen restaurants en we vonden het heerlijk dat het strand zo dichtbij was voor onze dagelijkse zwempartij.

Veil Charlanes
Verblijf van 26 augustus 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

Geweldige faciliteiten met een volledig uitgeruste keuken, vond de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Café & Restaurant Friends prettig,

Kerstin
Verblijf van 16 augustus 2023 tot 29 augustus 2023
1 september 2023

Een geweldige plek voor een uitje met vrienden! Het buitenzwembad was verfrissend en een perfecte plek om te vertoeven. We vonden het heerlijk om de nabijgelegen Havnbjer Skov te verkennen en te wandelen. Al met al een heerlijk verblijf.

Babovic
Verblijf van 7 november 2022 tot 17 november 2022
20 november 2022

Over het algemeen een prettige ervaring. Het huis had voldoende ruimte en de woonkamer was uitnodigend. Als u op zoek bent naar een plek die dicht bij de natuur ligt en een ontspannen sfeer heeft, is dit een goede keuze.

Thoresen
Verblijf van 27 april 2022 tot 5 mei 2022
8 mei 2022

Dit vakantiehuis in Nordborg is een echte sfeerbepaler. Ruim en gezellig, perfect voor een groep vrienden. Het zwembad heeft een hele sfeer en het nabijgelegen Købingsmark Strand is de ultieme plek om te ontspannen. Bovendien is de keuken volledig uitgerust voor een snack in de late avond. Echt waar, ik kan niet wachten om terug te komen!

Gavlen
Verblijf van 13 maart 2022 tot 20 maart 2022
23 maart 2022

Geweldige ruimte voor een grote groep, hield van het zwembad en de buitenruimte,

Poulsen
Verblijf van 27 februari 2022 tot 10 maart 2022
13 maart 2022

Zeer schoon en huisdiervriendelijk. De gastheren waren gastvrij en de locatie was ideaal om nabijgelegen attracties te verkennen.

kijowski
Verblijf van 19 november 2021 tot 1 december 2021
4 december 2021

Geweldige locatie! We vonden het geweldig om het nabijgelegen Munkegaard Traktormuseum en de prachtige Havnbjer Skov te verkennen. De accommodatie zelf was schoon en comfortabel, waardoor het een geweldige uitvalsbasis was voor onze avonturen.

Keller
Verblijf van 25 oktober 2021 tot 7 november 2021
10 november 2021

Een heerlijke plek voor onze vakantie! De restaurants in de buurt, vooral Café & Restaurant Friends, waren heerlijk. De gastheren waren gastvrij en we voelden ons meteen thuis tijdens ons verblijf.

Jensen
Verblijf van 29 juli 2021 tot 6 augustus 2021
9 augustus 2021

Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, Het buitenzwembad was een fantastische toevoeging om te ontspannen,

molla
Verblijf van 14 oktober 2020 tot 21 oktober 2020
24 oktober 2020

Ik vond de huisdiervriendelijke sfeer geweldig; het was perfect voor gezinnen of groepen vrienden. De wifi was goed, waardoor het gemakkelijk was om strandfoto's te plaatsen. Bovendien is het Munkegaard Tractor Museum op korte rijafstand, ideaal voor wat vermaak. Over het algemeen was de accommodatie superschoon en had alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf.

Haggärde
Verblijf van 2 februari 2020 tot 13 februari 2020
16 februari 2020

We verbleven hier een week en het was perfect voor onze familiereünie. Het huis was schoon en ruim, met genoeg ruimte voor iedereen. De keuken was goed uitgerust, waardoor samen koken erg leuk was. De kinderen vonden het zwembad geweldig en het is maar een korte wandeling naar het strand. Al met al een goede keuze voor een groepsreis.