Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

10 persoons vakantie huis in Haderslev-By Traum 59916-1

10 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €967 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ferienhaus mit Whirlpool und Sauna sowie verschiedenen Aktivitätsangeboten und viel Platz für Spiel und Spaß. Durch die erhöhte Lage in einem der schönsten Ferienhausgebiete an der Ostküste, bietet sich ein schöner Blick auf den Kleinen Belt. Fordern Sie sich bei einer Partie Billard oder am Kicker heraus und entspannen Sie anschließend im Bedezuber draußen oder drinnen im Whirlpool oder in der Sauna des 2018 gebauten Hauses. Hohe Decken und große Fenster schaffen ein luftiges Raumgefühl sowie Helligkeit im Haus. Vier Schlafzimmer und ein Hems sind ideal für den Aufenthalt von zwei Familien oder Generationen. Während die einen im Aktivitätsraum Spaß haben, können die anderen im Wohnzimmer entspannen. Das Haus ist zu drei Seiten von Terrassen umgeben, die teilweise überdacht sind, so dass Sie jederzeit einen schönen Platz im Freien finden können. Sollten Sie nach einem Bad im Meer Lust auf eine erfrischende Dusche haben, bietet sich die Außendusche mit Warm- und Kaltwasser an (Bitte beachten: In den Wintermonaten steht die Außendusche nicht zur Verfügung). Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

woonkamer
2-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
radio
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, ligbad (buiten), bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), tuin, speeltoestellen, tafelvoetbal, biljart, lucht-water warmtepomp, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.636, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Water
DKK 80/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
k - Deutschland
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

De sauna was kapot, wat erg vervelend was, aangezien dat een van de belangrijkste redenen was om te boeken. Over het algemeen had het wat eenvoudiger gekund – een koffiezetapparaat, dekens, een douche en een bubbelbad. Desondanks hebben we een fijne tijd gehad.

k - Deutschland
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

De sauna was kapot, wat erg vervelend was, aangezien dat een van de belangrijkste redenen was om te boeken. Over het algemeen had het wat eenvoudiger gekund – een koffiezetapparaat, dekens, een douche en een bubbelbad. Desondanks hebben we een fijne tijd gehad.

Peter - Marklohe
Verblijf van 21 maart 2026 tot 28 maart 2026
31 maart 2026

nan Aanbevelingen: Winkelvoorzieningen op 10 km afstand. Rustige locatie en mogelijkheden om te vissen.

Peter - Marklohe
Verblijf van 21 maart 2026 tot 28 maart 2026
31 maart 2026

nan Aanbevelingen: Winkelvoorzieningen op 10 km afstand. Rustige locatie en mogelijkheden om te vissen.

Michael - Elze
Verblijf van 18 oktober 2025 tot 25 oktober 2025
28 oktober 2025

Het gebouw en het terrein zijn in goede staat. Het tuinmeubilair is in goede conditie. De zithoek binnen is wat aan de kleine kant, maar verder prima. Aanbeveling: Een bezoek aan Aabenraa is een aanrader.

Cass - Deutschland
Verblijf van 6 juni 2025 tot 13 juni 2025
16 juni 2025

Het huis is zeer ruim en de kamers zijn optimaal ingedeeld. Het perceel is groot, het terras is volledig omheind, wat ideaal is voor vakanties met honden, en de nabijheid van het strand is ook een pluspunt. Er is een open haard, een bubbelbad, een sauna en een jacuzzi op het buitenterras voor een ontspannen verblijf. Een tafelvoetbaltafel en een pooltafel bieden mogelijkheden voor wat actie. Het huis is van alle gemakken voorzien, maar de inrichting is wat gedateerd: 3 van de 4 ligstoelen waren kapot, de matrassen waren behoorlijk versleten en de jacuzzi was vies. Het heeft zeker een opknapbeurt nodig.

Grieser
Verblijf van 11 december 2024 tot 23 december 2024
26 december 2024

We hebben het hier fantastisch gehad! Genoeg ruimte voor iedereen, en de kinderen vonden de activiteitenruimte geweldig. De hottub was een fijne extra na een lange dag. Het enige nadeel was dat de wifi niet supersnel was, maar ja, we waren op vakantie.

Segel
Verblijf van 4 december 2024 tot 13 december 2024
16 december 2024

Het huis was prachtig ontworpen en erg schoon. We waardeerden de grote ramen die veel licht binnenlieten. De buitendouche was een fijne bijkomstigheid na een dagje op het nabijgelegen Kelstrup-strand. Al met al een prima verblijf voor een groep die op zoek was naar ontspanning en plezier.

Mogensen
Verblijf van 16 november 2024 tot 25 november 2024
28 november 2024

De locatie was erg mooi, dicht bij het strand. De plek voelde nieuw en gezellig aan. We hebben genoten van de hot tub, maar de buitendouche was een beetje koud voor mijn smaak. Nog steeds een geweldig verblijf.

Shorty - Deutschland
Verblijf van 19 oktober 2024 tot 26 oktober 2024
29 oktober 2024

De faciliteiten waren geweldig, alles wat je nodig hebt! / Dicht bij het strand en de zee, echt fantastisch. / De pooltafel is wel een beetje oud.

Petersen
Verblijf van 23 juli 2024 tot 3 augustus 2024
6 augustus 2024

Schoon, comfortabel en zeer goed gelegen. De indeling was ideaal voor onze twee gezinnen, elk met zijn eigen ruimte. Het enige nadeel was het weer, maar het huis had alles wat we nodig hadden om ons binnen te vermaken!

Thomas - D-Bondorf
Verblijf van 25 mei 2024 tot 1 juni 2024
4 juni 2024

Voor ons, met onze hond, was het afgesloten terras het beste aan het huis. Aanbevelingen: Wandeling langs het strand

Thams Bente Urstad
Verblijf van 4 mei 2024 tot 16 mei 2024
19 mei 2024

Alles was echt goed, behalve het weer. Het huis was schoon en mooi ingericht. We vonden de sauna geweldig en de locatie maakte het makkelijk om nabijgelegen plaatsen zoals de Haderslev-kathedraal te verkennen. Echt een aanrader!

Lars Christian Jægershof
Verblijf van 8 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Groot en ruim zomerhuis met goede mogelijkheden als er veel mensen zijn,

Bukari Ingunn Iren
Verblijf van 1 juli 2023 tot 8 juli 2023
11 juli 2023

Ruim en schoon, het huis had alles wat we nodig hadden voor onze groep van 10, perfect voor een familievakantie,

Emma Hedlund
Verblijf van 24 juni 2023 tot 1 juli 2023
4 juli 2023

De nabijheid van de zee, de indeling met vide en meerdere slaapkamers,

Katharina Hintelmann
Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Het omheinde terras / / De nabijheid van de zee / / De schommel / / Veel ruimte in huis / / Goed uitgeruste keuken

Saelid Håkon
Verblijf van 25 april 2023 tot 6 mei 2023
9 mei 2023

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! We hebben genoten van de hottub en sauna na onze uitstapjes naar de kathedraal van Haderslev en de nabijgelegen stranden. Er was genoeg ruimte voor iedereen en het overdekte terras was perfect voor avondbarbecues. We komen zeker terug!

Mattanja Veldman
Verblijf van 1 mei 2023 tot 5 mei 2023
8 mei 2023

Veel ruimte, weleens mogelijkheden en van alle gemakken voorzien

Lee
Verblijf van 11 april 2023 tot 21 april 2023
24 april 2023

Dit vakantiehuis is een pareltje! Super ruim en van alle gemakken voorzien. We hebben in de keuken gekookt en genoten van de buitengrill. Het uitzicht op de Kleine Belt was adembenemend. Ik zou zeker terugkomen met vrienden.

Waldemar Klem
Verblijf van 8 oktober 2022 tot 15 oktober 2022
18 oktober 2022

Dicht bij het strand / Het terras is omheind

Weggelaar
Verblijf van 16 september 2022 tot 27 september 2022
30 september 2022

Ruimtelijk og modern vakantiehuis met fantastische uitzichten over de Kleine Belt, Het buiten-wildbad was een hoogtepunt,

Andreas Hartung
Verblijf van 22 september 2022 tot 26 september 2022
29 september 2022

Locatie, speelkamer, bubbelbad, koeien

Forlin
Verblijf van 22 juli 2022 tot 4 augustus 2022
7 augustus 2022

Prachtige locatie, Goede ruimte, zowel binnen als buiten, Comfortabele bedden, De hottub en sauna waren fantastisch, Rustig, De buitendouche is erg praktisch na een dagje strand,

Monshausen
Verblijf van 8 juni 2022 tot 21 juni 2022
24 juni 2022

De ondersteuning van het Dan Center was uitstekend, ons verblijf was zeer aangenaam,

Jeroen Huizing
Verblijf van 30 april 2022 tot 7 mei 2022
10 mei 2022

Ruim, veel servies en bestek, ligging

Birgit Vendeltorp
Verblijf van 4 maart 2022 tot 7 maart 2022
10 maart 2022

Een nieuwer huis, goed ingericht en goed uitgerust, mooie omgeving en uitzicht op zee,

Sabine Jensen
Verblijf van 12 februari 2022 tot 18 februari 2022
21 februari 2022

Goede indeling, Fijn dat er een kamer was met kamers, vide en poolbiljart en tafelvoetbal, Het huis had een "warme" indeling,

Amirkasra Honarpisheh
Verblijf van 27 januari 2022 tot 30 januari 2022
2 februari 2022

Het was perfect, Luxe, comfortabel, dicht bij het water, enz

Ingvaldsen Martin
Verblijf van 1 januari 2022 tot 14 januari 2022
17 januari 2022

We hebben hier een heerlijke tijd gehad! De slaapkamers waren knus en de open woonkamer was perfect voor bijeenkomsten. De kinderen vermaakten zich met poolen in de activiteitenruimte, terwijl de volwassenen ontspanden in de sauna. Een heerlijk toevluchtsoord!

Blažek
Verblijf van 21 juli 2021 tot 2 augustus 2021
5 augustus 2021

Schoon en goed uitgerust met alles wat nodig is voor een ontspannend verblijf. Genoten van de sauna en hot tub na een dag het verkennen van nabijgelegen eetgelegenheden.

Enger
Verblijf van 25 juni 2021 tot 3 juli 2021
6 juli 2021

Zeer comfortabel en licht huis, ideaal voor twee gezinnen. Het grote terras bood een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend.

Hansen
Verblijf van 27 mei 2021 tot 3 juni 2021
6 juni 2021

Een perfecte vakantie voor gezinnen, veel ruimte en activiteiten binnenshuis, en bovendien dichtbij Kelstrup Beach voor stranddagen,

Marianne Sørensen
Verblijf van 13 mei 2021 tot 17 mei 2021
20 mei 2021

Het huis was mooi ingericht voor ons grote gezin, in de leeftijd van 3 maanden tot 73 jaar. Het was perfect met een spa en vooral een wildernisbad. Het ligt heel dicht bij het strand.

Houstrup
Verblijf van 2 mei 2021 tot 9 mei 2021
12 mei 2021

Het huis was erg mooi, Het lag op slechts een steenworp afstand van het strand van de Oostzee, Het terras was omheind zodat de kinderen veilig konden spelen, In de tuin is een glijbaan en een zandbak, Ideaal voor gezinnen met kleine kinderen,

Christian Frank
Verblijf van 15 april 2021 tot 18 april 2021
21 april 2021

Groot zomerhuis en fijn terras met mooi uitzicht op het water en auto's, Goede plattegrond en leuk met twee badkamers,

Hanne Algreen
Verblijf van 27 maart 2021 tot 3 april 2021
6 april 2021

De faciliteiten en de locatie, mooi uitzicht

Sebastiampillai Arild
Verblijf van 6 oktober 2020 tot 20 oktober 2020
23 oktober 2020

Geweldige plek voor een vakantie! Het nabijgelegen Krinshave bood een prachtig landschap en we genoten van lokale eetgelegenheden zoals Bistro Grill, op slechts een klein eindje rijden. Het huis zelf was ruim en goed uitgerust, waardoor ons verblijf aangenaam en stressvrij was.

Brown
Verblijf van 30 maart 2020 tot 9 april 2020
12 april 2020

De accommodatie was alles wat we hadden gehoopt en zelfs meer. Het was ruim genoeg voor onze groep en we hebben veel gebruik gemaakt van de tuin. De locatie was rustig, maar toch dichtbij genoeg om het charmante stadje Haderslev te bezichtigen. Zeker een plek om te overwegen voor toekomstige reizen!

Tveit Åge Harald
Verblijf van 27 januari 2020 tot 3 februari 2020
6 februari 2020

We hebben een fantastische familievakantie gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor onze groep van tien en de kinderen waren dol op de activiteitenruimte. De avonden in het wildbad waren het hoogtepunt van onze reis, met uitzicht op de Kleine Belt. Een echte aanrader voor gezinnen!

Ms Nancy Schaper
Verblijf van 27 juli 2019 tot 10 augustus 2019
10 augustus 2019

Huis ligt afgelegen in een cottage-gebied. Voor grotere steden of attracties rijdt u meestal + 1 uur. En: WLAN is alleen naast de router te hebben. Dus in of voor de berging tegenover de voordeur.