Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

1 kingsize bed | Roken toegestaan, koelkast aanwezig 01-10913-US1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
7 huisdier(en)
€440,03 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit hotel in Columbus ligt op 12 minuten lopen van de Chattahoochee Riverwalk. Er is gratis WiFi beschikbaar. Het National Infantry Museum ligt op 11,2 km van de accommodatie.

Alle kamers van dit Motel 6 in Columbus, Georgia, zijn voorzien van een satelliet-tv en een kleine koelkast. De eigen badkamer heeft een bad of een douche.

De receptie is 24 uur per dag geopend en er zijn een businesscentrum en een stomerijservice beschikbaar voor extra gemak. Motel 6 Columbus biedt ook gratis parkeergelegenheid op eigen terrein.

Het RiverCenter for the Performing Arts en Rankin Gardens and Atrium liggen op 15 minuten loopafstand. Het Columbus Museum ligt op 1,9 km afstand.

Bij aankomst is een borg van US$ 0 vereist. Dit is ongeveer ₹ 4.811. Deze borg dient contant te worden betaald. U ontvangt de borg terug bij het uitchecken. Uw borg wordt volledig contant terugbetaald na inspectie van de accommodatie.

Parterre
slaapkamer
Internettoegang
2-pers.king size bed

TV (kabel)

magnetron

koelkast

airconditioning
badkamer
ligbad
douche

toilet
Algemeen
parking, lift, Waspakket inbegrepen,
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Included
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Included
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
Verwarming
Included
Wifi
Included
annuleringen tot de eerste dag voorafgaand aan de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. Voor annuleringen op de eerste dag van het verblijf of later: 100% van de huurprijs.
Madarász
Verblijf van 16 september 2026 tot 19 september 2026
22 september 2026

Door deze eenvoudige opstelling voelde ik me meteen op mijn gemak, alsof ik thuis was.

Schouten
Verblijf van 31 augustus 2026 tot 5 september 2026
8 september 2026

De slaapkwaliteit was hier prima, geen lawaai dat de rust verstoorde, ondanks de nabijheid van doorgaande wegen. Het inchecken verliep ook snel, waardoor we meteen konden ontspannen.

Moore
Verblijf van 3 september 2026 tot 4 september 2026
7 september 2026

Eenvoudig maar had alles wat ik nodig had. Dichtbij genoeg om rustig naar verschillende plekken te kunnen lopen.

Sddfds
Verblijf van 4 augustus 2026 tot 7 augustus 2026
10 augustus 2026

We checkten laat in en het proces duurde minder dan twee minuten. De kamer had airconditioning die snel afkoelde, waardoor het na de reis makkelijk was om tot rust te komen.

Bajzík
Verblijf van 18 juli 2026 tot 21 juli 2026
24 juli 2026

Als iemand op zoek is naar eenvoudige accommodatie die goed geregeld is, kan ik deze plek zonder aarzeling aanraden. De wifi viel nooit uit, waardoor online werken stressvrij was, en de mogelijkheid om na lange museumdagen in de buurt van Columbus te douchen of te baden, maakte mijn verblijf echt aangenamer.

Mykhaylyuk-Geers
Verblijf van 9 juli 2026 tot 11 juli 2026
14 juli 2026

Het is zeker de moeite waard vanwege de locatie; op korte loopafstand van de Chattahoochee Riverwalk waren de avonden heerlijk om van de buitenlucht te genieten.

Finkova
Verblijf van 5 juli 2026 tot 7 juli 2026
10 juli 2026

Ik zou zonder aarzeling opnieuw boeken. Het bed was comfortabel en de wandeling naar Rankin Gardens was aangenaam. De wifi werkte prima voor wat internetgebruik 's avonds.

Bari
Verblijf van 2 juli 2026 tot 6 juli 2026
9 juli 2026

Drie nachten in het hotel waren zonder enige klacht, van de snelle wifi tot de vlotte parkeergelegenheid, en de ideale locatie waardoor je 's ochtends vroeg naar populaire plekken in het centrum kon wandelen.

Berglund
Verblijf van 19 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Het kingsize bed vonden we supercomfortabel voor twee personen. De satelliettelevisie zorgde ervoor dat we heerlijk konden ontspannen na een bezoek aan het nabijgelegen centrum van Columbus.

Kobliha
Verblijf van 12 juni 2026 tot 13 juni 2026
16 juni 2026

Prima locatie vlakbij een paar leuke plekjes, zonder poespas of extra's die uiteindelijk niet gebruikt worden.

Forster
Verblijf van 5 juni 2026 tot 9 juni 2026
12 juni 2026

Een prima optie, niets bijzonders, maar voldeed prima aan de verwachtingen.

Fabricius
Verblijf van 2 juni 2026 tot 7 juni 2026
10 juni 2026

Ook al kwam ik wat later aan, het inchecken verliep prima; het duurde minder dan twee minuten! De kamer was voorzien van airconditioning en een kleine koelkast, wat perfect was na een lange autorit!

Siddle
Verblijf van 30 mei 2026 tot 31 mei 2026
3 juni 2026

Prima kamer met een kleine koelkast en tv. Eenvoudige inrichting.