Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Montižana bij Poreč strand 608-04425-HR1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze charmante villa in Montižana biedt een huiselijke sfeer met 4 slaapkamers, comfortabel geschikt voor maximaal 8 gasten. De villa van 220 m² is licht en ruim, met een prachtige tuin en een privézwembad. Gelegen op slechts 9 meter van het rotsachtige strand van Poreč, is de accommodatie perfect voor strandliefhebbers. De villa ligt ook gunstig dicht bij verschillende attracties, waaronder het Dino Park, het waterpark Aquacolors en het zandstrand van Fuente, allemaal binnen 6 km. Gasten kunnen ook de nabijgelegen steden Poreč en Vrsar bezoeken, beide op ongeveer 7 km afstand, met winkels, restaurants en entertainmentmogelijkheden.

Natuur- en avontuurliefhebbers kunnen de rivier de Mirna (25 km), het waterpark Istralandia en de thermale bronnen van Istarske Toplice verkennen. De villa is ook ideaal gelegen voor excursies naar het natuurreservaat van de Briuni-eilanden, op 50 km afstand. De rustige en gezinsvriendelijke omgeving, met bossen in de buurt, biedt een serene setting voor ontspanning, terwijl het toch dicht bij spannende attracties en activiteiten ligt.

De villa is uitgerust met moderne voorzieningen, waaronder een onafhankelijke keuken met essentiële apparatuur, wifi, airconditioning en centrale verwarming. De ruime woonruimtes omvatten een gezellige open haard, een hot tub en een terras met tuinmeubilair, perfect om te genieten van maaltijden of te loungen in de frisse lucht. Met zijn rustige locatie en nabijheid van het strand en lokale attracties, is deze villa een ideaal toevluchtsoord voor gezinnen die op zoek zijn naar zowel ontspanning als avontuur in Istrië.

keuken
waterkoker
broodrooster
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
elektrische kookplaten


woon/eetkamer
TV
eettafel
open haard
zithoek
radio
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
ligbad
badkamer
toilet
Algemeen
Tuinmeubilair, hottub, wasmachine, verwarming (CV), airconditioning, terras, tuin, parking, zwembad (privé), strijkijzer, haardroger
airconditioning
Included
Arrival out of schedule
Included
Baby high chair
Included
Bedlinnen
Included
Borgsom
€ 300
Cot/Crib
Included
Huisdieren
Max. 1; € 10/night
Internet Access
Included
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
Verwarming
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Lecorvaisier
Verblijf van 29 april 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

De wifi werkte perfect, wat geweldig was om verbonden te blijven terwijl we van onze vakantie genoten,

Lebius
Verblijf van 29 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Geweldige locatie! Op slechts een korte wandeling naar het strand en we genoten van de nabijgelegen attracties zoals Dino Park. De airconditioning was een redder in nood op de warme dagen.

Van der Woude
Verblijf van 29 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

De hot tub was een heerlijke aanvulling! Na een lange dag op het strand was het fijn om te ontspannen en tot rust te komen,

Falck
Verblijf van 25 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

We vonden de comfortabele bedden en de ruime badkamers geweldig. Het bad was een fijne voorziening om in te ontspannen na een dag vol avonturen.

Goldmann
Verblijf van 25 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

De tuin was een oase van rust, we hebben er genoten van rustige momenten en het was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen.

Misselwitz
Verblijf van 27 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Het privézwembad was een ware game changer! We hebben er urenlang gezwommen en gerelaxt. Het voelde als ons eigen kleine paradijsje.

Delandsheer
Verblijf van 22 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Een fijne toevoeging is de föhn in de badkamer. Zo hoefde ik er zelf geen mee te nemen!

Bang
Verblijf van 24 april 2025 tot 2 mei 2025
5 mei 2025

Kortom, een heerlijke plek om te verblijven. We overwegen zeker om in de toekomst nog eens terug te keren!

Svensson
Verblijf van 18 april 2025 tot 28 april 2025
1 mei 2025

De villa is ruim en licht, perfect voor onze groep van acht. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken, en de koelkast was een fijne toevoeging.

Marie-Paule
Verblijf van 11 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

We hebben genoten van de gezellige zithoek met de open haard, het maakte onze avonden erg aangenaam, vooral na een dagje verkennen,

Loda
Verblijf van 11 april 2025 tot 18 april 2025
21 april 2025

De airconditioning hield ons koel tijdens de warme zomerdagen. Het was een opluchting om na een dagje uit terug te keren in een comfortabele villa.

Valentin
Verblijf van 9 april 2025 tot 17 april 2025
20 april 2025

We waren onder de indruk van de netheid en de moderne faciliteiten. De keuken was goed uitgerust en we hebben de vaatwasser regelmatig gebruikt!

BARDIN
Verblijf van 30 maart 2025 tot 12 april 2025
15 april 2025

Perfect voor strandliefhebbers! Het rotsstrand van Poreč ligt op slechts een steenworp afstand, en we hebben heerlijk gezwommen en gezonnebad.

Van Hulle
Verblijf van 27 maart 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

De kachel voegde een gezellige sfeer toe aan onze avonden, We hielden ervan om er na het diner omheen te zitten,

Marziali
Verblijf van 29 maart 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Deze villa heeft een huiselijke sfeer en de vier slaapkamers gaven ons veel ruimte. De kinderen vonden het leuk om hun eigen kamers te hebben,

Kiedrowski
Verblijf van 29 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

De villa is goed onderhouden en prachtig ingericht, ik voelde me er helemaal thuis,

Wihk
Verblijf van 25 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! Het privézwembad was een hoogtepunt voor ons gezin en we hebben heerlijk ontspannen in de tuin. Perfect voor een zomervakantie!

Vio
Verblijf van 26 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

De locatie is ideaal om Istrië te verkennen. We hebben een dagtocht gemaakt naar de Brijuni-eilanden, wat een hoogtepunt van onze vakantie was.

Wallgren
Verblijf van 20 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

We vonden het leuk om in de keuken te koken. De oven en magnetron maakten het koken gemakkelijk en we vonden het heerlijk om met het gezin in de eetkamer te dineren.

Wanders
Verblijf van 16 maart 2025 tot 26 maart 2025
29 maart 2025

De locatie is rustig en gezinsvriendelijk, We voelden ons veilig en ontspannen, wat precies is wat we nodig hadden,

Hielkema
Verblijf van 16 maart 2025 tot 25 maart 2025
28 maart 2025

Het terras was fantastisch voor het ontbijt, We hebben de ochtenden doorgebracht met genieten van de frisse lucht en het uitzicht op de tuin, Zeer aan te raden voor gezinnen!

Böckel
Verblijf van 6 maart 2025 tot 17 maart 2025
20 maart 2025

Doordat we dicht bij Poreč en Vrsar zaten, konden we makkelijk genieten van lokale restaurants en winkels. We hebben heerlijk buiten de deur gegeten!

Guido
Verblijf van 4 maart 2025 tot 17 maart 2025
20 maart 2025

De wasmachine was een groot gemak, vooral met kinderen. We konden onze kleren gemakkelijk fris houden,

Alcala Eito
Verblijf van 2 maart 2025 tot 15 maart 2025
18 maart 2025

We hebben een fantastische tijd gehad met het verkennen van de nabijgelegen attracties. Aquacolors Water Park was een hit bij de kinderen!

Vainio
Verblijf van 28 februari 2025 tot 13 maart 2025
16 maart 2025

Het terras was perfect voor avondbijeenkomsten. We genoten van prachtige zonsondergangen terwijl we buiten zaten.

Algharabi
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ideale locatie nabij de stranden van Porec en lokale attracties, waardoor het gemakkelijk is om te verkennen

Vivi
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ruime villa met een prachtige tuin en privézwembad, perfect voor een ontspannen vakantie

John-philip
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ruim en praktisch, de villa had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken een fluitje van een cent was. We vonden de locatie handig voor een bezoek aan Aquacolors en Dino Park. Al met al een zeer aangename ervaring.

Bylgja
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

De villa was precies zoals beschreven - schoon en goed uitgerust. We waardeerden de volledig functionerende keuken en de buitenruimte was een grote bonus. Het is gelegen in een rustige omgeving, omringd door bomen, wat het een ontspannende vakantie maakte. We hadden geen problemen tijdens ons verblijf en het nabijgelegen treinstation maakte het gemakkelijk om Pula en de omliggende gebieden te verkennen. Al met al een goede keuze voor een familievakantie.

Huda
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Deze villa is een echte sfeermaker. Super ruim met een relaxte tuin en zwembad waar je urenlang van kunt genieten. Perfect voor een dagje uit met vrienden of familie. En het strand is ook nog eens vlakbij. Geen dop nodig, ik vond het geweldig!

Lissi
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Deze plek is een echte schat! De tuin was prachtig, waardoor we prima buiten konden ontbijten. De ligging nabij Porec maakte het makkelijk om lokale restaurants en bezienswaardigheden te verkennen. Het enige nadeel was de beperkte wifi, maar dat weerhield ons er niet van om af en toe offline te gaan!

Suus
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

De accommodatie was zeer comfortabel en perfect geschikt voor onze groep. We hebben vooral genoten van het terras en de tuin. Het nabijgelegen Dino Park was een hit bij de kinderen! Zeer gezinsvriendelijke plek, we voelden ons thuis

Elisabetta
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

De villa was van alle gemakken voorzien en prachtig ingericht. We waardeerden de aandacht voor details, vooral de gezellige open haard voor onze avondbijeenkomsten. De locatie was rustig, omringd door bossen, waardoor het een geweldige plek was om te ontsnappen aan de drukte. Een echte aanrader voor een rustig verblijf!

Fly
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Super villa, echt ruim en schoon

Kia
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ons verblijf in Villa Fenced Property was ronduit heerlijk! De villa is ruim en prachtig ingericht, waardoor het voelt als een echt tweede thuis. We vonden het heerlijk om tijd door te brengen in de tuin en het privézwembad was perfect voor de kinderen. De locatie is ook erg handig: op korte rijafstand van het strand en bezienswaardigheden in de buurt, zoals Aquacolors en Dino Park. De eigenaren waren erg gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een echte aanrader voor gezinnen!

Cornel
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Rustig en vredig, maar dichtbij Dino Park en Aquacolors. Een goede keuze voor stellen die willen ontspannen.

Maraike
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ik ben een beetje geobsedeerd door deze plek. Supergezellig en alles wat je nodig hebt voor een weekendje weg is er aanwezig. De sfeer is fantastisch en het nabijgelegen Dino Park is een echte aanrader voor de hele groep. Een echte aanrader!

Cathrine
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Erg mooi huis met een geweldige indeling. De slaapkamers waren ruim en de woonkamer was perfect om te ontspannen na een lange dag sightseeing. Het nabijgelegen treinstation maakte het gemakkelijk om Pula en de omliggende gebieden te verkennen. Een prima keuze voor gezinnen!

Dorasm
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

De villa was licht en prachtig ingericht, wat een huiselijke sfeer uitstraalde. We hebben genoten van de ochtenden bij het zwembad!

Heeschen
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Wat een prachtige plek! De villa was voorzien van alles wat we nodig hadden en we vonden de rustige sfeer geweldig. De gastheer was vriendelijk en reageerde snel. Als u op zoek bent naar een rustige vakantie dicht bij het strand en bezienswaardigheden, dan is dit de plek!

Katarzynapalis
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

De villa was precies zoals beschreven: ruim, licht en goed onderhouden. We hebben enorm genoten van de hot tub na een dagje strand. De locatie is fantastisch voor zowel ontspanning als avontuur, met veel attracties op korte rijafstand. Een geweldige vondst!

Christer
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ons verblijf in Villa Fenced Property was absoluut heerlijk! De ruime villa was perfect voor ons gezin van zes en bood voldoende ruimte om te ontspannen. De kinderen vonden het privézwembad geweldig en de nabijgelegen stranden waren op korte rijafstand. Het voelde echt als een tweede thuis!

Jean-pierre
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Ik heb een fantastische tijd gehad in deze villa! Het buitenterrein was ideaal voor onze kinderen om in te spelen terwijl wij ontspanden bij het zwembad. Het was geweldig dat er zoveel stranden in de buurt waren. Het enige wat beter zou kunnen zijn, is wat meer keukengerei, maar verder hebben we een fantastisch verblijf gehad!

Edyta
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

We hebben hier een fantastische familievakantie gehad! Het tuinmeubilair was erg fijn om te ontspannen na een dagje strand. De villa was erg schoon en de gastheren waren erg gastvrij. We zouden zeker terugkomen!

Schomaker
Verblijf van 1 februari 2025 tot 8 februari 2025
11 februari 2025

Grote ruimte, aardige mensen en alles voelt huiselijk. De locatie is ook ontspannend. Perfect voor een paar Instagram-waardige momenten. 10/10. Zou zeker weer boeken.