Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa Kascuni A2 825-00125-HR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
7 huisdier(en)
vanaf €251 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa Kascuni biedt plaats aan maximaal 16 personen in 5 volledig uitgeruste appartementen. Er is parkeergelegenheid direct voor het huis. Er is een gemeenschappelijk zwembad, een tuin en een barbecueplek voor alle gasten. De markt ligt op 50 meter afstand en de bakker op 80 meter. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 500 meter afstand. De bushalte bevindt zich vlakbij het huis en de bus naar het centrum van Pula rijdt elke 30 minuten.

Op de 1e etage
open keuken
TV
fornuis

koelkast

airconditioning
slaapkamer


2-pers.king size bed

airconditioning
slaapkamer

1-pers. bed

1-pers. bed
badkamer

toilet

douche

wastafel

bidet
balkon
tuinmeubilair
tuin
Centrale BBQ
Subtropisch waterparadijs
Strand
Ligweide
ligbedden
zwembad
Tuinhuis
Algemeen
, Internettoegang, EHBO-post, wasmachine, parking, fietsen beschikbaar, strijkplank, strijkijzer
Huisdieren
Included
Bedlinnen
Aanwezig
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.