Appartement in Latsch met zwembad & tuin AYC-10020ODI-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze woning, gelegen te midden van boomgaarden op een prachtig onderhouden perceel, biedt een vredige omgeving en ligt toch gunstig gelegen nabij het dorpscentrum. Latsch ligt in het centrale Vinschgau-dal op een hoogte van 640 meter. Ontspan in de 900 vierkante meter grote tuin, omgeven door kleurrijke, geurige bloemen en planten. Kom tot rust in het privé-binnenzwembad (geopend vanaf ongeveer juni; het zwembad is niet verwarmd van juli tot september) met sauna, of kijk hoe uw dierbaren tafeltennissen. Kinderen kunnen zich vermaken in de zandbak. De badkamers zijn in 2016 grondig gerenoveerd en voorzien van moderne gemakken.
Het charmante landschap met zijn boomgaarden in het dal, de bergen en de eeuwige gletsjers hoog in de lucht maken Latsch tot een aantrekkelijke vakantiebestemming, niet alleen voor natuurliefhebbers. De omliggende dorpen, met hun opmerkelijke kerken en kastelen, trekken ook bezoekers. Er zijn talloze mogelijkheden voor actieve recreatie in de buitenlucht.
Hoogtepunten:
Energiekosten op basis van verbruik, bedlinnen, handdoeken en eindschoonmaak
1 saunabezoek per accommodatie/week
Gastenpas: met aantrekkelijke kortingen (eventuele extra kosten ter plaatse te betalen)
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Kenmerken
grill, sauna(paid), wasmachine (tegen betaling), balkon of terras, verwarming, fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, parking, parasol, babybedje(free), baby crib(paid)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 8/nacht (on requestDogs as pets)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
- handdoeken
- handdoeken - bij de prijs inbegrepen
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Toeristenvoordeelkaart
- Toeristenvoordeelkaart, € 0/persoon/nacht
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- extra bed
- extra bed € 14 per persoon / dag
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed
- wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 12 per dag ((please reserve))
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wij hebben een heerlijke week gehad in een rustige omgeving. Zeer vriendelijke gastvrouw
Geweldig genoten, heerlijk appartement, superschoon en verzorgd, .prachtige omgeving en lieve gastvrouw. Zeer zeker aan te raden.
Ik zou er op elk moment weer op vakantie gaan?
Het appartement was erg klein voor 3 volwassenen en 1 tiener,
De ligging van het huis is fantastisch, het personeel is erg vriendelijk, de tuin is zeer goed onderhouden, ons appartement was erg donker en schaduwrijk en deels muf, de matrassen op de kinderbedden waren oud en opgebruikt,
We waren wederom overtuigd van de netheid van de accommodatie, het personeel is altijd hoffelijk en vriendelijk, helaas is de watertemperatuur in het binnenzwembad slechts 21 graden,