Chique kustheuvel-ontsnapping 22-93081-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Geniet van uw vakantie in dit gloednieuwe vakantiehuis in Ventimiglia, een stad in de provincie Imperia, in Ligurië, met uitzicht op zee en de heuvels, en vlakbij de Franse grens. Er is een prachtig privéterras met meubilair, perfect om de dag te beginnen met uw favoriete drankje. Dit huis is ideaal voor een familievakantie. Privé parkeergelegenheid met automatische poort. Ventimiglia, de laatste Ligurische stad aan de grens met Frankrijk, ligt vlakbij Sanremo, waar u het historische centrum, de nabijgelegen forten zoals Forte San Paolo en het halfronde Romeinse theater kunt bezoeken. U kunt ook gemakkelijk grote Franse steden zoals Monte Carlo (slechts 25 km) of Menton (15 km) bereiken. Een vakantie in dit appartement biedt de mogelijkheid om te ontspannen aan zee. Het appartement is functioneel ingericht voor uw comfort. Er is een volledig uitgeruste keuken om heerlijke maaltijden te bereiden. De slaapkamers op de eerste verdieping zijn bereikbaar via een trap. De airconditioning in elke kamer zorgt voor een aangename temperatuur.
Vanwege de ligging in de bergen is een auto noodzakelijk om de accommodatie te bereiken.
De toegangsweg is slechts breed genoeg voor één voertuig, waardoor bestuurders vaak achteruit moeten rijden om tegemoetkomend verkeer te laten passeren.
Extra informatie
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Kenmerken
zithoek
eettafel
airconditioning
kookplaat
waterkoker
kokend waterkraan
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wastafel
toilet
2-pers. bed
airconditioning
1-pers. bed
1-pers. bed
airconditioning
douche
wastafel
toilet
bidet
terras (privé, omheind, 45 m2), tuinmeubilair (4 personen), ligbedden, parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het appartement is echt prachtig. Het was heel schoon en van alle gemakken voorzien. Het terras en het uitzicht zijn geweldig. De rit naar het huis via het smalle straatje was elke keer weer een avontuurtje, maar daar wen je wel aan. We hebben er een fantastische tijd gehad.
Zeer aardige huisbazin, prachtig appartement met uitzicht over de stad. Leuke strandbar richting Menton achter de haven.
Huisje in orde en mooi terras , trap is gevaarlijk en je kan niet met een vakies naar boven, zicht wordt belemmerd door verwilderd stuk gond en tuin van de buren, dus zo goed als geen zicht. En dan het grootste probleem de weg naar het huisje op de berg, op sommige plaatsen heb je geen zicht op de weg of bocht en moet je rijden op spiegels, de weg is meestal zo smal dat je niet met 2 auto's kan passeren, iemand moet naar achter om zo de andere door te laten, ik doe iedere keer de spiegels in en toch heb ik een kras van een roekeloze bestuurder van een camionette !!!!, geeft mij iedere keer enorm veel stress om af en op te rijden omdat je naar beneden moet, hier is er niks, geen bakker, niks, voor het duister wordt terug die berg op, ik durf niet in het donker naar boven te rijden, en nu zijn er nog werken voor de ganse week voorzien, nu moeten we voor 8.30 u de berg af , tussen 12.30 en 14.30 hebben ze pauze zeker en pas vanaf 18 u terug open, dit totaal niet het vakantiegevoel wat ik gehoopt had, zeer teleur gesteld
Prachtig en rustig uitzicht. Perfecte zitjes buiten om te ontspannen.
Wat het huis betreft, fantastisch! Het is schoon, ver weg van de drukte en heeft alles wat je nodig hebt. De badkamer is ook erg schoon en er is genoeg ruimte voor vier personen. En het uitzicht is magnifiek – bergen en zee tegelijk. De rit ernaartoe was soms lastig voor ons, nieuwkomers in Italië met een auto met een wat lagere bodemvrijheid (Ford Focus). Door vervelende gaten in de weg of opritten met hoge stoepranden kwam de auto af en toe vast te zitten. Helaas konden we geen bezienswaardigheden in Ventimiglia zelf bezoeken, omdat parkeren erg moeilijk is. Parkeren langs de kust (promenade) ging wel. Het museum en de botanische tuin waren echter een probleem. Desalniettemin is Ventimiglia een goede uitvalsbasis voor dagtripjes naar omliggende plaatsen. We zouden dit huis zeker aanraden.
Prachtige omgeving, schone en zeer aangename accommodatie. Alles is aanwezig voor een perfect verblijf.
We konden de accommodatie niet vinden, zelfs niet met de gps!!! Het ligt ergens aan een heel smal pad, dat eigenlijk eenrichtingsverkeer zou moeten zijn. We hebben contact opgenomen met de eigenaar/beheerder, maar geen reactie. Restaurants zijn niet te voet bereikbaar, want de afstand is te groot. Het is ook gevaarlijk om dat pad te bewandelen, vooral 's nachts. We zijn erg teleurgesteld dat we geen reactie van de eigenaar hebben gekregen, aangezien we voor twee nachten hebben betaald. Ik vraag mijn geld terug.
Prachtig terras, heel mooi, gerenoveerd appartement met een geweldige badkamer en alles wat je nodig hebt. Je hoeft alleen maar de wenteltrap naar boven en de oprit op te gaan.
Een vakantiehuis met een prachtig terras en uitzicht op zee. Alles is schoon, netjes en prachtig ingericht. De uitdaging is om er te komen met de beschikbare parkeergelegenheid. Een dagelijkse uitdaging met een VW Sharan!
Het was heerlijk. Het terras was echt een extra plus plus
prachtig gerenoveerd huis met smaak op de berghelling met panoramisch uitzicht op zee
We hebben een prachtig appartement gevonden vlakbij de zee, perfect voor onze vakantie met onze hond
Het was een fantastisch verblijf. Het uitzicht op Ventimiglia en de zee is werkelijk schitterend! We voelden ons meteen thuis; alles was schoon, ruim, met een heerlijke buitenruimte en hoogwaardige meubels. We hebben veel gewandeld in de omgeving. De toegang tot het huis is een beetje lastig, omdat de weg erg smal is en je soms achteruit moet rijden om tegemoetkomend verkeer te laten passeren. Vanuit het huis is er niet veel te doen, maar met de auto ben je zo bij prachtige plekken. Al met al hebben we een fantastische tijd gehad en zouden we zeker terugkomen!
Het appartement van Marco is een paradijsje in Ventimiglia
Ik heb een heerlijke vakantie gehad met mijn gezin in een heel mooi, netjes en volledig voorzien van airconditioning appartement. Alles was schoon, niets op aan te merken, ik heb er echt van genoten, behalve dat er te voet niets te doen is. Dank jullie wel!
Het huis is ruim en comfortabel, Mooi uitzicht vanaf het terras, Goed uitgeruste keuken en zeer efficiënte airconditioning, Het enige probleem is de smalle toegangsweg als je een groter auto hebt
Uitzonderlijk verblijf met prachtig uitzicht
Het appartement dat we huurden was prachtig en goed gelegen, We hebben genoten van het terras en het adembenemende uitzicht, Iris was een uitstekende gastvrouw en maakte ons verblijf zeer aangenaam
Ik heb een uitstekend verblijf gehad met mijn gezin in een zeer comfortabel, schoon appartement. Ik heb er erg van genoten, maar er is niet veel te doen op loopafstand. Dank u wel.
Het was een fantastische vakantie. Het uitzicht op de kust en de bergen was adembenemend!
De ervaring was fantastisch, de gastheer was ongelooflijk gastvrij, de accommodatie was brandschoon en volledig uitgerust
We hebben er enorm van genoten en genoten van de prachtige uitzichten vanuit de ruimte.
We hebben enorm genoten van ons verblijf en hadden het graag langer willen laten duren. De buitenruimte, zelfs in de winterzon, was fantastisch om van het landschap te genieten. De accommodatie was schoon en modern, met een uitstekende douche en een adembenemend uitzicht. Hoewel de weg ernaartoe bochtig en smal is, raakten we er snel aan gewend, en de klim is het adembenemende uitzicht meer dan waard! Ventimiglia is een heerlijke bestemming met veel restaurants en een grote vrijdagmarkt. Ik zou deze plek zeker aanbevelen voor een heerlijk verblijf.
prachtig, smaakvol gerenoveerd huis op de berghelling met panoramisch uitzicht op zee
Mooi en modern appartement, Sasha was erg behulpzaam en hielp ons met alles. Het enige probleem was de locatie, een beetje lastig om het centrum te bereiken.
We hebben een ideaal huis gevonden voor onze hond, die bang is voor vuurwerk, weg van de drukte van oudejaarsavond
Prima huis, mooie buiten ruimte geen zwembad maar wel een fijne buiten douche, alle ruimten hebben goed werkende airco, mooie ligging, alleen de laatste 10 minuten er naar toe (auto nodig) is over een af en toe zeer smal berg weggetje.
Zeer mooi appartement, onberispelijk maar moeilijk toegankelijk
Het is nu al genieten. Wat een geweldig huis en plek. De eigenares heeft ons super ontvangen
Het huis is ruim en comfortabel, met een mooi uitzicht vanaf het terras, een goed uitgeruste keuken en zeer efficiënte airconditioning, het enige probleem is de smalle toegangsweg als je een grotere auto hebt
Geweldige ervaring!!!! Het is een plek die alles heeft wat je nodig hebt, met een ongelooflijk uitzicht als bonus. De weg naar het huis is een beetje lastig, maar het is het absoluut waard! Ik kan het alleen maar aanraden en ik kom graag terug 😁