Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooi appartement in Vysoké Mýto met gedeelde tuin en terras 01-10665-CZ1

5 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€1869,22 €1220,30
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit mooie appartement in de Tsjechische Oost-Bohemen is voorzien van een tuin en een terras, allebie voor gemeenschappelijk gebruik. Het is een zeer geschikte optie voor vakanties met familie of vrienden. Begin de dag met een wandeling door de schitterende regio of haal een ontbijtje bij de nabijgelegen supermarkt, op slechts 500 m lopen van het verblijf. Restaurants bevinden zich op dezelfde afstand en het centrum ligt op niet meer dan 1 km van de accommodatie. Het appartement heeft een mooie uitstraling en het is voorzien van een keuken met oven, zodat je eigenhandig je favoriete gerechten kunt bereiden. De badkamer is uitgerust met een bad/douche en de woonkamer is ingericht met een tv, een comfortabele zithoek en een slaapbank voor 1 persoon.

Parterre
woonkamer
1-pers. slaapbank
TV

zithoek
keuken
eettafel
kokend waterkraan

fornuis (4 kookplaten, keramisch, elektrisch)

oven
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad met douche
wastafel

wasmachine
toilet
toilet
overloop
Algemeen
verwarming (CV), terras (gedeeld met andere gasten, overdekt), tuin (gedeeld met andere gasten, omheind, 600 m2)
Extra Person
Kč 730,59 /Person
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Aanwezig
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Lippert
Verblijf van 15 juni 2026 tot 19 juni 2026
22 juni 2026

Vooral de lokale restaurants en markten zijn geweldig, en er is ook nog een kort verhaal! Er zit zoveel meer achter dan je op het eerste gezicht zou denken.

Pereira
Verblijf van 29 mei 2026 tot 3 juni 2026
6 juni 2026

De kamer bood voldoende ruimte voor al onze spullen, en we waren blij dat er een wasmachine was! Erg handig als je langer dan een of twee nachten blijft.

Herber
Verblijf van 16 mei 2026 tot 19 mei 2026
22 mei 2026

Heerlijke opstelling voor twee personen met alles wat we nodig hadden binnen handbereik. Het bed was comfortabel genoeg voor een goede nachtrust na lange dagen buiten.

Justen
Verblijf van 26 april 2026 tot 30 april 2026
3 mei 2026

Het inchecken verliep vlot, wat ik erg op prijs stelde. De woonkamer was gezellig en ideaal om met vrienden te ontspannen na een enerverende dag in de omgeving.

Devcic
Verblijf van 4 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

Je kwam laat in de avond aan, ik heb je hartelijk welkom geheten. Dankzij de goede wifi kun je gemakkelijk toegang krijgen tot de rijst en de apparatuur en optimaal van je vakantie genieten.

Riemens
Verblijf van 5 januari 2026 tot 9 januari 2026
12 januari 2026

Een goede plek voor een korte stop. Schoon en eenvoudig, voldeed aan mijn behoeften.