accommodatie
Luxe vrijstaande villa met een tuin in De Maasduinen 49-4495-NL1
Beschrijving
Deze vrijstaande luxe villa's (4-pers., NL-5944-40 en 16-pers., NL-5944-41) liggen op Résidence Klein Vink. Dit is een prachtige uitbreiding op het bestaande Vakantiepark Klein Vink. Volwassen gasten op Résidence Klein Vink hebben (tegen bepaalde voorwaarden) dagelijks 2,5 uur gratis toegang tot Thermaalbad Arcen. De villa's zijn modern en luxe ingericht. Zo beschikken ze over een afwasmachine, wasmachine, meerdere badkamers (waarvan een met sauna) en een fijne tuin met terras en tuinmeubilair. Er is tevens een 4-pers. villa met sauna (NL-5944-49). De 16-pers. NL-5944-41 variant bestaat in feite uit drie separate woningen, die zijn omgevormd tot een grote, luxe villa. Hierdoor heb je oa. de beschikking over twee woonkamers, drie badkamers en drie wasmachines. Een ideale villa dus voor een familieweekend!
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 65
- Eindschoonmaak
- t/m 31-12-2022 € 67; van 01-01-2023 € 69
- Huisdieren
- max. 1; € 5,50/nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- € 19,50 (van 01-01-2022 mogelijkheid tot huren, € 9,75 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 13,50 (mogelijkheid tot huren, € 6,75 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- mogelijkheid tot huren, € 4,95/verblijf
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 41,86/€ 36,12 (t/m 31-12-2022 € 2,99/persoon/nacht (indicatie); van 01-01-2023 € 2,58/persoon/nacht (indicatie))
- Kinderbed
- € 7,95/verblijf
- Kinderstoel
- € 7,95/verblijf
- Linnengoed
- € 10,- (bedden opgemaakt bij aankomst € 5 p.p.)
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Vorig jaar heb ik met drie vriendinnen een huisje gehuurd in Arcen. Ondanks dat er corona was, hebben we een super leuk weekend gehad. Het huisje zag er top uit en was schoon.
Nette huisjes vriendelijke ontvangst
Mooi huisje van alle gemakken voorzien. Lekkere sauna en grote badkamer met ruime douche.
Prima huisje, maar het geboekte ligbad was niet aanwezig.
goed onderhouden park de wandeling binnen het park is meer dan een uur.
Huisje geboekt op Een park.Op de website stond dat er een bad inzat en dit is ook via de klantenservice bevestigd. Echter bleek niet zo te zijn. Keurig door het park (lees niet belvilla) opgelost. Heerlijke week gehad.
het zoeken en boeken ging super!
Een mooi net sober huis. 2 slaapkamers, dus voor 4 personen. Daar was het servies ook op afgesteld. Van alles niet meer dan 4 of 6 stuks. De bedden waren heel goed. Veel gefietst en gewandeld. Mooie omgeving.
Mag beter schoongemaakt worden en de omgeving was dor en verdroogd en het huisje was ook niet zo luxe als dat er was beloofd de bank was klein en hard zodra je ging douchen stond de badkamer blank omdat het douche gordijn het water naast de douche laat lopen, de vaatwasser maakt niet goed schoon en de was stinkt als het uit het wasmachine komt. Uitrusting van het huisje kon ook wat beter een wat luxere tv en een oven bijv. Verder is het een mooi huisje om te zien met grote kamers en ruimte genoeg voor 4 pers. En een behoorlijke tuin en voldoende rust op het park
Goed, klant vriendelijk en rustig in november.
De vrijstaande Villa was prachtig. binnen was het heel erg schoon, en alles wat je nodig hebt was aanwezig !! Een heerlijke ruim terras met veel ruimte ervoor. Al met al een mooie plek om een weekje te vertoeven. Wij hebben genoten en komen zeker nog eens terug !!
Geweldige vakantie gehad. Huisje ruim en zeer schoon met grote tuin. Een mooi park waar veel te doen is. We gaan zeker nog een keer terug.
Prachtig huis met grote tuin. Aankomst was prima. Nadeel was dat we een groepsaccommodatie naast ons hadden met harde muziek en veel harde stemmen. Helaas duurde dit tot maandag. Vervolgens werd op dinsdag dat zelfde huis aan de buitenkant met een hogedruk spuit schoongemaakt, wat ook met de nodige herrie gepaard ging.
Prima accommodatie veel plek voor de hond.