Luxe villa met afwasmachine, omgeven door natuur 03-2175-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze luxe vrijstaande, gelijkvloerse en rietgedekte villa's staan op Resort De Heihorsten, bij het dorpje Someren aan de Somerense Heide. De gezellige stad Einhoven ligt op slechts 19 km.
Binnen beschikt u over alles wat u bij een villa van deze tijd mag verwachten; een fijne woonkamer met TV, een open keuken met onder andere afwasmachine en een combimagnetron, twee slaapkamers met elk twee bedden van het type 1-pers. boxspringbed, al dan niet in een 2-pers. opstelling. De badkamer beschikt over een inloopdouche en een toilet. Er is tevens een apart toilet in de hal.
Buiten vindt u er een fijne tuin met terras en tuinmeubilair. Uw auto parkeert u direct bij de villa.
Op vakantiepark Resort De Heihorsten worden diverse villa's verhuurd voor vier tot tien personen.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Kenmerken
toilet
TV (smart TV)
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
toilet
terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 5,75/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 7,50 p.p./verblijf
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Fijn en stille locatie, perfekt voor een ontspannen weekend, De villa was comfortabel en we genoten ervan om onze eigen ruimte te hebben, De nabijgelegen golfbaan was een leuke bonus voor ons enthousiastelingen!
Een mooi, schoon huis met kleine, smalle matrassen. Een prachtige omgeving
Vi bookede dit plaats voor een weekenduitje en het stelde niet teleur, Ruim, schoon en omgeven door natuur, had de villa alles wat we nodig hadden, De locatie was geweldig voor nabijgelegen wandelingen en het verkennen van lokale eetgelegenheden
De Heihorsten, in één woord; super!!!