Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis in Stintino bij Strand 06-04070-IT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€4297,51 €3315,67
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit sfeervolle appartement met 2 slaapkamers ligt in een op een heuvel gelegen residentie met prachtig uitzicht op zee. Er is een tuin en zwembad dat wordt gedeeld met andere gasten. Gelegen vlak bij Stintino, een oude badplaats, bekend van het strand met de mooiste zee ter wereld, op ongeveer 9 km afstand.



Restaurants en winkels zijn binnen 500 m van de residentie. Een pendeldienst naar het dichtstbijzijnde strand is op aanvraag beschikbaar. La Pelosa ligt op 9 km, Porto Torres op 27 km en Alghero op 51 km afstand. Restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden liggen op 1 km en openbaar vervoer op 300 m afstand.



Het appartement beschikt over een houten balkenplafond en is voorzien van een TV, kitchenette en eigen badkamer met een haardroger en een wasmachine. Er is een grote gedeelde tuin met tuinmeubilair en een barbecue. Er zijn fietsen beschikbaar.



De luchthaven van Alghero ligt op 44 km afstand.

Parterre
open keuken
broodrooster
koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV
slaapkamer
stapelbed
kinderbed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wastafel

toilet

bidet

wasmachine
patio
Algemeen
wasmachine, tuin (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ (gedeeld met andere gasten), parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, 9 x 4 m., geopend van Apr t/m Okt), fietsen beschikbaar
Borgsom
€ 200 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst aan de receptie)
Huisdieren
Max. 1; € 30/nacht (Huisdieren alleen toegestaan mits aangelijnd / in bench)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderbed
€ 5/nacht (Op aanvraag)
Kinderstoel
€ 2/nacht
Linnengoed
Extra bedlinnen wissel € 10 p.p.
Schoonmaak
Tussentijdse schoonmaak € 50/keer
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
GARCIA PAN
Verblijf van 23 juli 2023 tot 3 augustus 2023
6 augustus 2023

Als je op zoek bent naar een ontspannende vakantie, is deze plek ideaal. De natuurlijke omgeving creëert een vredige sfeer die we erg waarderen.

Garfias
Verblijf van 2 december 2022 tot 10 december 2022
13 december 2022

De gedeelde voorzieningen waren goed onderhouden en droegen enorm bij aan ons verblijf. Het zwembad was schoon en verfrissend.

Federico
Verblijf van 7 januari 2022 tot 18 januari 2022
21 januari 2022

We vonden de informele sfeer van het vakantiehuis prettig. Het was een perfecte plek om te ontspannen en tijd door te brengen met vrienden.

Ms Tillie Reichgelt
Verblijf van 19 september 2015 tot 26 september 2015
29 september 2015

Een prachtige locatie met uitzicht op zee... Moeilijk te vinden in t donker....het ligt buiten de bewoonde wereld en is alleen via coordinaten te vinden. Leuk voor de padvinders onder ons. In september zijn ook de locaties op t terrein dicht iets eten of drinken kan dan niet....winkel op t terrein half leeg. Maar in Stintino 8 km verderop is alles wel weer voorhanden. Mooi huis mooie ligging schoon zwembad maar de zee in la pelosa won t....

Mr EPM Teurlings
Verblijf van 7 juni 2014 tot 14 juni 2014
16 juni 2014

Geweldig weer in juni een week lang 30 plus graden en strak blauwe lucht. Veel ruimte om het huis, voldoende schaduw, lekker zwembad.