Luxe chalet met bubbelbad 108-1688-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
"Ervaar de perfecte mix van luxe en comfort in dit prachtige chalet van 70 m², ideaal ontworpen voor maximaal 6 gasten. Gelegen op een toplocatie bij het Kreischberg Valley Station, beschikt dit luxe toevluchtsoord over een rustgevende whirlpool, die een vleugje ontspanning biedt na een dag van het verkennen van de prachtige omgeving. Binnen vindt u drie elegant ingerichte slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, voor een rustgevende nachtrust. Het chalet beschikt over een moderne badkamer met een douche en toilet, compleet met een haardroger voor uw gemak.
Verbeter uw zomerervaring met de Murau-Murtal GuestCard, inbegrepen bij uw verblijf, die toegang biedt tot een reeks lokale voordelen en kortingen. De toplocatie van dit chalet bij het Kreischberg Valley Station maakt het een uitstekende keuze voor zowel wintersporters als zomeravonturiers.
De ruime woon-eetkamer is ontworpen voor ontspanning en gezelligheid, met een gezellige zithoek en een flatscreen-tv voor uw entertainment. De open keuken is volledig uitgerust met alle benodigdheden, waaronder bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Extra voorzieningen zoals een broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat zijn ook aanwezig. Om uw verblijf nog comfortabeler te maken, staat er bij aankomst een kleine startersset met vaatwastabletten, afwasmiddel (monster), spons, vuilniszakken, schoonmaakspullen en een theedoek voor u klaar. Dit hondvriendelijke resort verwelkomt uw harige vrienden op verzoek (tegen betaling), zodat uw hele gezin kan genieten van de vakantie. Blijf verbonden met gratis wifi en geniet van een verscheidenheid aan kanalen op satelliet-tv.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
TV (satelliet)
DVD-speler
gashaard
waterkoker
broodrooster
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (espresso, filtermaling)
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Blender
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
douche
infraroodsauna
wastafel
toilet
haardroger
bubbelbad, hottub, wasmachine, skischoenverwarmers, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, Droogkamer
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 18/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed
- € 15/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Vriendelijk receptie personeel. Aanmelden verliep probleemloos. Mooie, zeer groene omgeving. Het chaletpark is gelegen onderaan de Kreischberg waar je met de cabinelift naar boven kunt om mooie wandelingen te maken. Het huis op het chaletpark was prachtig en van alle gemakken voorzien (jacuzzi, sauna, vaatwasser, wasmachine, groot zonnescherm etc.) St. Lorenzen is een leuk klein dorpje met een aantal restaurantjes. Ook is er de mogelijkheid om een ritje te maken met de stoomtrein. Minpunt was wel dat er verschillende huizen in aanbouw zijn op het chaletpark. Dit was ons wel bekend, alleen is het minder prettig dat er een aantal dagen 's morgens (gelukkig niet om 7.00) een graafmachine en/of betonmolen voor de deur stonden. Door de opgegraven modder kwam er af en toe een nare geur onze kant op. Dit hadden we in het hoogseizoen niet verwacht. Verder een prima vakantie gehad waar we ontzettend hebben genoten!
Mooi huis, geweldig bubbelbad. Prachtige omgeving waar je ook in de zomer veel kunt doen.
Vanaf de aankomst tot het vertrek een fijn verblijf! Ondanks dat wij later aankwamen dan de openingstijden was het makkelijk aangegeven hoe wij ons huis binnen konden komen. Vanaf dat moment was het genieten! Alles voldeed aan de verwachtingen en omschrijvingen op het internet... Ook de baliemedewerksters waren behulpzaam! Wij hebben genoten
Zeer netjes en correct verlopen... Meer moet dat niet zijn!