Knusse gîte in Saint-Clair-sur-l'Elle 67-12000-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze sfeervolle cottage ligt nabij de Franse plaats Saint-Clair-sur-l'Elle. Het vakantiehuis beschikt over 2 slaapkamers en is ideaal voor een gezin. Het huisje staat in een rustige, natuurrijke omgeving waar je helemaal tot rust komt.
De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten. De zee ligt op 30 km afstand en is met de auto goed te bereiken. Bezoek ook zeker de invasiestranden in de omgeving. Voor wat meer geschiedenis en cultuur bezoek je steden als Saint-Lô, Bayeux en Caen. Het indrukwekkende Mont Saint-Michel is met een uur in de auto zeer geschikt voor een dagtrip. Boodschappen doe je in Saint-Clair-sur-l'Elle (3 km) en in Saint-Lô (8 km) vind je leuke restaurants.
Het huisje is sfeervol ingericht en biedt alle comfort. De slaapkamers zijn voorzien van eigen wastafel en toilet en de keuken is van alle gemakken voorzien. In de privétuin braad je een vleesje terwijl je geniet van de rust. Je kunt gratis 2 huisdieren meenemen.
Extra informatie
Bedden opgemaakt bij aankomst
Kenmerken
kookplaat
waterkoker
broodrooster
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
grill
magnetron
koel-/vriescombinatie
Blender
Staafmixer
TV (flatscreen, satelliet)
eettafel
kachel
zithoek
video
gezelschapsspellen
douche
wastafel
toilet
wasmachine
2-pers. bed (140 x 190 cm)
wastafel
toilet
2-pers. bed (140 x 190 cm)
wastafel
toilet
tuin (privé), tuinmeubilair, BBQ, buitenhaard
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 25/dier/verblijf
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ga nooit naar deze plek! Het is een complete nachtmerrie. Wij zijn na één nacht vertrokken. De slechtste ervaring ooit !!!!!!
Huisje heeft een fijne tuin maar in huis laat de hygiëne te wensen over. Helaas geen stofzuiger aanwezig om het zelf wat stofvrij te maken. Plaatsje ligt wel vrij centraal en heeft een heerlijke bakker
Een heerlijke gite met veel ruimte binnen en buiten. Fantastisch vriendelijke en behulpzame eigenaren. Een aanrader voor iedereen die van natuur en cultuur houd.
Zeer goed huisje en zeer gastvrij
Al met het telefoontje dat we er om 18 uur zouden zijn merkten we dat we erg welkom waren! Was een fijn belletje! De accommodatie was super Engels, maar ook zo leuk. Het ontbrak aan niets. In de omgeving zijn er voldoende dingen te zien en bezoeken. Echt een schot in de roos voor ons.
Moeilijk te vinden ,geen bordje en huis nummer ,via Tom Tom verkeert gereden door de breedtegraden ,bordje zou handig wezen .
Eenmaal gevonden ( en dat is wat lastig, navigatiesystemen brengen je alleen in de buurt) is het een prachtig klein huisje in een rustige, landelijke omgeving. Een perfecte plek om van daaruit de ww2 lsndingsstranden te ontdekken. Ook Mont Saint Michel is hier vandaan prima te bereiken.