Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Knus appartement nabij Valkenburg met Valleyview. 08-7636-NL1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€856,68 €711,71
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit aangename appartement ligt in Ubachsberg en is verdeeld over de begane grond en de 1e verdieping. Buiten beschik je over een tuin en een terras en je kunt ook gebruikmaken van de barbecue. De accommodatie is uitstekend geschikt voor gezinnen.

De Bernardushoeve werkt samen met Roger Flucken. Indien je een dag van te voren aangeeft een elektrische fiets te willen huren, kun je de volgende dag genieten van een prachtige tocht door het Limburgse landschap. Diverse wandel- en fietsroutes sluiten direct aan op de ligging van de Bernardushoeve. In het eerste weekend van juni vindt het jaarlijkse evenement Limburgs Mooiste plaats.

Het appartement is aangenaam ingericht en het beschikt over een woonkamer en een keuken op de begane grond. De slaapkamers op de bovenverdieping zijn voorzien van veel comfort en je kunt de dag ontspannen afsluiten met een glas wijn op het terras.

Parterre
keuken
koffiezetapparaat
magnetron
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
toilet
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel
Algemeen
tuindeuren, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parking lot(public)
Huisdieren
Max. 2; € 10/dier/verblijf (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Catering
Diner mogelijk (ter plaatse te regelen)
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
€ 10/verblijf (Op aanvraag)
Ontbijt
Mogelijk (ter plaatse te regelen)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Stephan van de Sande
Verblijf van 10 september 2021 tot 17 september 2021
19 september 2021

week geweest in deze monumentale boerderij. Ligging was perfect Deze gekozen door de faciliteiten bij het huisje echter van de week zijn ze 2 dagen dicht (was bekend) maar 2 dagen een feest waardoor je geen of zeer beperkt gebruik kon maken van de faciliteiten. Tevens kon je dus niet in je eigen stukje tuin of zelfs niet met de deur open zitten doordat er continu feestgasten (vooral kinderen) vanaf de feestlocatie door de , aan ons tuintje grenzende deur, je plekkie op lopen. Dit was niet te doen. Daarnaast hebben ze op het binnenerf een bebouwing afgebroken de laatste 3 dagen waardoor je er niet door de voorkant. Weg kon ivm gevaar en was tevens veel herrie en rommel van.

Caroline Heneweer
Verblijf van 18 juni 2021 tot 25 juni 2021
6 juli 2021

Prima vakantiehuis in de Bernardushoeve! Ons onderkomen zat aan de achterkant, dus geen last van geluid van het verkeer én een prachtig uitzicht op de Limburgse heuvels vanaf ons terrasje. Het huis was schoon, alles aanwezig wat je nodig hebt, inclusief keukengerei. Boven 2 slaapkamers en een badkamer. De keuken en het eetgedeelte vonden we wat donker, maar we zaten toch veel buiten. Het is en oud gebouw, wat echt z’n charme heeft, daardoor iets gehorig, we hoorden de trap en toilet van de buren, maar niet echt hinderlijk. Omgeving is prachtig, je loopt en fietst zo de mooie natuur in, echt genieten! Tip: gebruik de app Windy Maps, zo ontdek je erg leuke wandel- en fietspaden. De Bernardushoeve wordt gerund door heel vriendelijke en behulpzame mensen, prettige en ontspannen sfeer, je kon altijd wat vragen. Ook fijn: mijn fiets mocht binnen staan. En het ijs dat ze verkopen is heerlijk!