Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Jameln - Lüneburger Heide 01-97492-DE1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €257 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Vakantieappartement in Wendland, Rundlingsdorf Jameln op de Lüneburger Heide, het natuurpark Elbtalaue in het biosfeerreservaat Elbe.

Parterre
hal
keuken










kitchenette

toilet

bibliotheek

Ligweide

2-pers. bed

TV

eettafel

kachel

waterkoker

broodrooster

fornuis

koffiezetapparaat

oven

magnetron

koelkast

vriezer

douche

douche

wastafel

verwarming

tuinmeubilair

ligbedden

zandbak

glijbaan

kinderstoel

horren

Schommel
woon/eetkamer
TV
eettafel

radio

verwarming
badkamer

toilet

douche

wastafel
Tussenetage
slaapkamer

1-pers. slaapbank

1-pers. kastbed

2-pers. bed

ledikant
slaapkamer

1-pers. slaapbank

1-pers. kastbed

2-pers. bed

ledikant
terras
grill
tuinmeubilair
terras
grill
tuinmeubilair
ligbedden
tuin
Centrale BBQ
tuinmeubilair
ligbedden
zandbak
Schommel
Algemeen
, , , , Internettoegang, Internettoegang, EHBO-post, verwarming, traphekje, Droogkamer, parkeren (betalend)
Huisdieren
Max. 1; € 25/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Bishop
Verblijf van 6 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

Rustige omgeving, perfect om te ontspannen. De gedeelde keuken was handig en gratis wifi hield ons verbonden tijdens ons verblijf.

Spaey
Verblijf van 11 december 2024 tot 21 december 2024
24 december 2024

Ruim vakantiehuis met een goed uitgeruste keuken, Ideale locatie om het Elbtalaue Natuurpark te verkennen

de Korver
Verblijf van 17 juli 2024 tot 31 juli 2024
3 augustus 2024

Wat een pareltje! Het appartement was schoon en goed onderhouden, en de tuin was een fijne plek om te ontspannen, We genoten van de eetgelegenheden in de buurt, vooral Das Alte Haus, slechts een paar stappen verderop, Een perfecte uitje!

Abbema
Verblijf van 31 mei 2024 tot 13 juni 2024
16 juni 2024

Het appartement was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, We waardeerden de rustige sfeer, perfect voor ontspanning na een dag verkennen van de Lüneburger Heide, Zeker een plek waar we naar terug zouden gaan