Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Scandinavisch vakantiehuis in Mirow 4112-25271-DE1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €238 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ons vakantiepark ligt in het idyllische bos- en merenlandschap van de Mecklenburgische Kleinseenplatte, direct aan het Granzower Meer. Hier vindt u de perfecte combinatie van ontspanning, comfort en natuurbeleving – ver weg van het dagelijkse leven, maar toch goed bereikbaar tussen Berlijn en de Oostzee. Geniet van ontspannen uurtjes aan het water op onze ligweide met eigen toegang tot het meer of ontdek de Müritz-Havel-waterweg tijdens een boottocht. Voor uw comfort zijn de eindschoonmaak en een uitgebreide uitrusting al inbegrepen.

In Aparthotel Seepanorama wacht u een royale wellnessruimte met zwembad, saunalandschap en stoombad. Laat het dagelijkse leven achter u in de Finse biosauna of de infraroodcabine, geniet van de romantische spa-lounge met grote whirlpool of blijf actief in de fitnessruimte. Op het Granzower Meer kunt u zwemmen, zeilen, vissen of waterskiën. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor uitgebreide wandelingen en fietstochten door de ongerepte natuur van het merengebied.

Binnen een straal van 50 kilometer wachten culturele en landschappelijke hoogtepunten op u. Bezoek het romantische kasteel Mirow met het liefdeseiland, verken het Müritz-nationaalpark met zijn meer dan 100 meren en moerassen of maak een uitstapje naar het prachtige kasteel Rheinsberg. De residentiestad Neustrelitz maakt indruk met zijn historische kasteeltuin en charmante marktplein, terwijl het sprookjesachtige kasteel Klink aan de Müritz u uitnodigt om te komen kijken. Bovendien kunt u de Müritz-Havel-waterweg ontdekken tijdens een kanotocht of een sluisavontuur, of gebruikmaken van de talrijke fiets- en wandelpaden die door bossen en langs glinsterende meren lopen.
Uw vakantie staat in het teken van rust, natuur en bijzondere momenten – een plek waar u nieuwe energie kunt opdoen en ten volle kunt genieten van de schoonheid van Mecklenburg.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
open haard

zithoek
keuken
eettafel
kookplaat

waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

koelkast (+ vriesvak)
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
sauna (privé)

wastafel

toilet
berging
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
vide
twijfelaar
Algemeen
wasdroger (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine, verwarming (elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ (houtskool), parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), kinderstoel, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 9,50 p.p./verblijf ((please reserve))
Elektriciteit
€ 0,49/kWh
Gas/Olie
Gas € 4,50/M3
Huisdieren
Max. 1; € 45/verblijf ((please reserve)Dogs as pets)
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 5,50 p.p./verblijf ((please reserve))
Keukenlinnen
theedoeken € 1,90 ((please reserve))
Kinderbed
€ 10/verblijf (Op aanvraag)
Kinderstoel
€ 5/verblijf (On request(please reserve))
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Verblijf van 16 juni 2024 tot 23 juni 2024
26 juni 2024

We waren erg onder de indruk van het persoonlijke contact ter plaatse, er was altijd iemand aanwezig om onze persoonlijke zorgen te ontzorgen. Bij de receptie werden we ook verwend met de keuze uit een zeer mooi, gerenoveerd vakantiehuis, meerdere parkeerplaatsen bij het huis en een parkeerplaats latere vertrektijd! Alles was meer dan we hadden verwacht! Zelfs de kleinste details kunnen een groot verschil maken! Het was een enorme opluchting voor ons en maakte ons verblijf nog veel leuker! We hebben er vanaf het begin naar uitgekeken en we kijken ook uit naar Pinksteren, als we in Rechlin in het havendorp zijn en twee huizen hebben geboekt! Wij kunnen het alleen maar sterk aanbevelen! Bedankt!

Verblijf van 4 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Het huis, Het had veel comfort en alles was cruciaal, Het was ruim en netjes,

Verblijf van 4 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Veel ruimte, alles wat je nodig hebt is aanwezig, het meer is niet ver, het complex is goed onderhouden

Verblijf van 4 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Het eten in het hotel en in het pannenkoekenhuis en in het winkeltje was eersteklas, het personeel was erg vriendelijk, het kinderprogramma en de speeltuin waren uitstekend!

Verblijf van 30 september 2023 tot 7 oktober 2023
10 oktober 2023

De ligging van de accommodatie was uitstekend, op korte loopafstand van het water en het verkooppunt, evenals de receptie,

Verblijf van 22 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

De locatie was uitstekend, alles wat nodig was was op loopafstand, Het was ideaal voor de kinderen, Ook de hond heeft genoten aangezien bospaden om de hoek waren,

Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

Het gehele vakantieresort is een paradijs voor kinderen!

Verblijf van 18 juni 2023 tot 25 juni 2023
28 juni 2023

De indeling is echt goed, biedt voldoende ruimte voor zes personen, zeer verzorgde inventaris, de ligging van de woning is perfect, dichtbij het meer,

Verblijf van 18 juni 2023 tot 25 juni 2023
28 juni 2023

- Uitrusting van het vakantieappartement (voldoende bestek, servies, grote pan, vriesvak), comfortabele matrassen, horren, grote tv - Backshop en fietsverhuur in het park bij Pfauenhof (goedkope prijzen, fietsen worden al goed gebruikt!) Er staat een foodtruck op Pfauenhof waar je lekkere curryworst met friet en kipnuggets kunt eten -Top bootverhuur in het Marina Granzow park, vriendelijke eigenaar, geweldige prijzen inclusief een tank benzine

Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

De ligging en kinderanimatie zijn uitstekend, De keukenuitrusting was goed en er was voldoende ruimte,

Verblijf van 11 maart 2023 tot 18 maart 2023
21 maart 2023

Geweldige locatie vlakbij het meer en de speeltuin

Verblijf van 11 maart 2023 tot 18 maart 2023
21 maart 2023

Bos, Stilte, Meer, Een fantastische plek voor actieve recreatie