Vakantiehuis nabij Ravel-fietspaden 03-3874-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit onlangs gerenoveerde appartement met 3 slaapkamers in het rustige gehucht Heuem, vlakbij Sankt Vith, is ideaal voor maximaal 6 gasten. Het is zorgvuldig omgebouwd tot een vakantiehuis en beschikt over moderne badkamers, hoogwaardige bedden en een gezellige sfeer. Er is gratis wifi beschikbaar en het huis is huisdiervriendelijk: maximaal 2 huisdieren zijn welkom voor € 10 per huisdier, per nacht.
Geniet van uw eigen privéterras en een tuin met tuinmeubilair, perfect om te ontspannen in de zon. Het appartement ligt vlakbij de grens tussen België en Duitsland, waardoor het een uitstekende uitvalsbasis is om de regio te verkennen. Ontdek schilderachtige fietspaden, langlaufloipes en nabijgelegen attracties zoals de wijngebieden van West-Duitsland en Noord-Luxemburg.
Culturele hoogtepunten zijn onder andere het Biermuseum Rodt Sankt Vith, het Schieferstollenmuseum en het Museum tusschen Venn en Schneifel. De beroemde viskwekerij Mathonet-Gabriel is ook een bezoek waard. Neem uw eigen beddengoed mee.
Kenmerken
eettafel
fornuis (4 kookplaten, keramisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
douche
2x wastafel
toilet
biljart
TV
zithoek
2x 1-pers. bed
kinderbed
2x 1-pers. bed
2-pers. bed
bubbelbad, verwarming (CV, olie), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 10/dier/nacht
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wij hebben een hele fijne week gehad in het zilvervosje.
Knus en leuk ingericht huis. Moderne keuken en badkamer en grote slaapkamers met voldoende kastruimte.
Al met al een goede ervaring met dit vakantiehuis. Het was schoon, comfortabel en precies zoals beschreven. We waardeerden het huisdiervriendelijke beleid en onze hond was dol op de tuin. Het is een uitstekende uitvalsbasis voor dagtochten naar bezienswaardigheden in de buurt, hoewel we het grootste deel van de tijd genoten van de rust in de omgeving.
Prachtige, ruime kamers met een schitterend uitzicht
Een verborgen pareltje! Het vakantiehuis was prachtig ingericht en bood een ontspannen sfeer. We waren dol op de nabijgelegen musea en het prachtige landschap. Het enige minpuntje was het gebrek aan linnengoed, maar dat was te overzien. Al met al een heerlijke ervaring!
Opgelet: huis ligt op 10 km van Sankt Vith verwijderd. We hadden nog graag wat meer tuinmeubels gezien, zoals zetels om wat meer van het tuintje te kunnen genieten. Want dat was er niet. Jammer ook dat de tuin niet rechtstreeks aan het huis ligt. De tuin zelf is niet omheind en niet veilig voor kleine kinderen en huisdieren. Jammer ook dat de verwarming, die we echt nodig hadden, pas na lange tijd in het hele huis te voelen was. Het zou fijn zijn om die alvast op te zetten bij aankomst wanneer slecht weer en koel is. De keuken is heel goed uitgerust ook zelfs met keukentoestellen om te bakken en te braden en er is ook een grote diepvriezer! Misschien nog een glazen schotel met deksel om in de magnetron te gebruiken. De ruimtes zelf zijn prima. Er is voldoende ruimte voor 6 volwassenen. Goede en nette matrassen en donsdekens. Er zijn 3 WC's en 1 badkamer.
Heel fijn verblijf gehad, mooie omgeving en eigenaren zijn ten alle tijden bereikbaar mocht er wat zijn.