Vakantiehuis in Estartit met tuin 473-85271-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit gezellige huis met 2 slaapkamers in Estartit biedt een comfortabel verblijf voor maximaal 5 gasten, met een totale oppervlakte van 60 m². Het ligt in een rustige buitenwijk en beschikt over een eigen tuin en een terras met tuinmeubilair, ideaal om te ontspannen. Gasten kunnen ook genieten van het gemeenschappelijke zwembad, dat een gedeelte voor kinderen heeft. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine, strijkijzer, tv en openluchtparkeergelegenheid in hetzelfde gebouw.
De accommodatie is gunstig gelegen op slechts 500 m van de dichtstbijzijnde supermarkt, waardoor u gemakkelijk toegang hebt tot essentiële zaken. Voor strandliefhebbers ligt het zandstrand op slechts 4 km afstand, terwijl het stadscentrum ook op 4 km van de accommodatie ligt. Golfliefhebbers kunnen de nabijgelegen Emporda Golf Club bezoeken, op 9 km van het huis. Het treinstation FLAÇÀ ligt op 35 km afstand en de luchthaven Girona Costa Brava ligt op 55 km van de accommodatie.
De open keuken van het huis is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een gaskookplaat, koelkast, oven, vriezer en essentieel keukengerei zoals borden, bestek en keukenbenodigdheden. Voor extra gemak zijn er een koffiezetapparaat, broodrooster en sapcentrifuge aanwezig, waardoor het gemakkelijk is om maaltijden te bereiden of te genieten van een verfrissend drankje. De goed onderhouden voorzieningen zorgen voor een comfortabel verblijf tijdens uw bezoek.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Kenmerken
1-pers. slaapbank
TV
eettafel
zithoek
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
koel-/vriescombinatie
Citruspers
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
ligbad
toilet
Kinderbad, Tuinmeubilair, wasmachine, terras, tuin, parking, zwembad, strijkijzer
Bijkomende kosten
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ruim en ontspannen, de woonkamer is perfect om te ontspannen, de hele plek voelt supergezellig, de toegang tot het strand en nabijgelegen restaurants is een absolute aanrader, zou het zeker aanbevelen voor een familievakantie of gewoon een gezellige avond met vrienden
We zijn net terug van een heerlijk verblijf in dit vakantiehuis in L'Estartit. De locatie was perfect voor ons: rustig en vredig, maar toch maar een paar minuten rijden van het prachtige strand van L'Estartit. Het huis was gezellig en van alle gemakken voorzien, met een prachtige tuin waar we 's ochtends van ons kopje koffie genoten. Het gemeenschappelijke zwembad was een hit bij de kinderen en de supermarkt vlakbij maakte ons verblijf nog aangenamer. Kortom, het was een heerlijke ervaring en we zouden zeker terugkomen!
Ik ben helemaal weg van dit gezellige plekje! De tuin is een heerlijke plek om te ontspannen, en het zwembad is een must op warme dagen. Super dicht bij het strand, op slechts 4 km afstand. Perfect voor een weekendje weg met de bemanning. Bovendien is de keuken volledig uitgerust voor alle kookavonturen.
Een zeer praktische keuze voor onze reis. De locatie was rustig maar dichtbij het strand en de lokale attracties. De voorzieningen waren voldoende en de gastheren waren vriendelijk, waardoor we ons welkom voelden tijdens ons verblijf.
Al met al een prettige ervaring! Het huis had een mooie indeling en was goed onderhouden. Het zou geweldig zijn geweest om meer zitplaatsen buiten te hebben, maar we hebben toch buiten gegeten. Perfect voor wie op zoek is naar een rustig uitje.
We zijn net terug van een weekje hier en we hebben ervan genoten! De tuin was een geweldige plek voor avondbarbecues en de nabijgelegen stranden waren geweldig. De kinderen vonden het zwembad geweldig en we vonden de lokale eetgelegenheden behoorlijk goed.
Perfecte plek voor een ontspannende korte vakantie, de privétuin en het terras waren ideaal voor de ochtendkoffie