Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig appartement met open haard 205-1688-AT1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontdek je perfecte Alpenvakantie in het vakantiepark Kreischberg met deze klassieke studio van 40 m², die comfortabel plaats biedt aan maximaal 4 personen. Deze goed uitgeruste studio bevindt zich op de bovenste verdieping en heeft een rustige slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is uitgerust met een douche en WC.
De woon-eetkamer is een uitnodigende ruimte met een charmante open haard, een gezellige zithoek met kabel-tv en een praktische, volledig uitgeruste kitchenette.

Ferienpark Kreischberg ligt in St. Georgen ob Murau am Kreischberg, Murau-Murtal, Stiermarken, op slechts 500 meter van het dalstation van de Kreischbergbahn. Verheug je op een wellnessruimte met een binnenzwembad, een kinderzwembad en sauna's en dineer in het eigen restaurant. Bovendien krijg je met de MurauCard (zomer) nog meer voordelen en kortingen.

Ons huis is hondvriendelijk, laat huisdieren toe op aanvraag en is beoordeeld met 3 poten door Pfotencheck. Gratis Wi-Fi is beschikbaar tijdens je hele verblijf.

Parterre
ingang
woonkamer
TV (satelliet)
open haard

zithoek

radio
keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat (filtermaling)

afwasmachine

koel-/vriescombinatie


Internettoegang
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

2-pers. slaapbank
badkamer
ligbad
douche

wastafel

toilet

haardroger
relaxruimte
sauna
Algemeen
parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt)
Badhanddoeken
Zelf meenemen
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Holger Schnuerch
Verblijf van 13 oktober 2025 tot 22 oktober 2025
25 oktober 2025

We hebben er een heerlijke vakantie gehad. De huisjes op het vakantiepark waren erg gezellig en van alle gemakken voorzien. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel bij de receptie. Het zwembad en de sauna waren erg schoon. We komen zeker terug!

Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Huisdiervriendelijk, met wellnessruimte en zwembad,

Verblijf van 16 juni 2024 tot 23 juni 2024
26 juni 2024

Prachtige natuurlijke omgeving,

Verblijf van 2 april 2024 tot 9 april 2024
12 april 2024

Groot, ruim appartement met een vide, twee comfortabele bedden en een volledig uitgeruste kitchenette. Doordachte details zoals handdoeken, sponzen en afwasmiddel maakten het verblijf comfortabeler. Er is een balkon met tafel en stoelen, opbergruimte op beide verdiepingen en een zwembad en sauna op het terrein. De skipiste ligt op loopafstand.

Verblijf van 4 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

Prachtige omgeving en zwembad met sauna,

Verblijf van 21 oktober 2023 tot 28 oktober 2023
31 oktober 2023

Wij bezochten dit park in de zomer, Wij hadden een appartement met twee slaapkamers en een terras, Het kleine park was mooi en goed onderhouden, en de kinderen konden ongestoord spelen, Bij de receptie was een wasmachine en droger aanwezig evenals een broodjesservice in de ochtend,

Verblijf van 30 september 2023 tot 7 oktober 2023
10 oktober 2023

Gezellig, schoon en op een mooie locatie,

Verblijf van 22 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

De beste eigenschap was zeker het binnenzwembad, en de accommodatie was gezellig,

Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

De locatie en het personeel waren uitstekend. We hebben bijna elke dag gebruik gemaakt van het zwembad met sauna's en de rustige omgeving was een groot pluspunt.

Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

Dicht bij de lift, Eenvoudige maar schone en comfortabele accommodatie met parkeergelegenheid voor de deur, Sauna en zwembad beschikbaar,

Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Wij verbleven hier om dicht bij Red Bull Racing te zijn - een geweldige keuze vanwege de locatie!

Verblijf van 20 april 2023 tot 27 april 2023
30 april 2023

Redelijke nabijheid van de pistes in een gezellig huis,