Appartement met Scandinavische flair 4417-25271-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Direct aan de oever van het Granzower Meer wacht u een fantastisch decor dat als gemaakt is voor een gezamenlijke vakantie. In Aparthotel Seepanorama genieten stellen van het comfort van gezellige appartementen die zijn ingericht met Scandinavische charme en liefdevolle details. Het uitzicht vanaf het eigen terras op het glinsterende wateroppervlak creëert een sfeer die elk moment bijzonder maakt.
Begin de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet in het restaurant en laat u vervolgens inspireren door de rust van de natuur. De wellnessruimte met zwembad, sauna, stoombad en cosmetica-aanbod zorgt voor pure ontspanning, terwijl de fitnessruimte beschikbaar is voor actieve uren.
Voor natuurliefhebbers en actieve mensen is de Müritz-regio een waar paradijs. Het Mecklenburgse merengebied vormt samen met het Müritz-nationaalpark, dat tot het UNESCO-werelderfgoed behoort, een uniek biotoop. Bossen, moerassen, weiden en talloze meren creëren een uitgebreid netwerk voor recreatieve activiteiten op het land en op het water. Het merengebied is bovendien het grootste aaneengesloten watersportgebied van Europa – ideaal voor kanotochten, zeilen of romantische boottochten.
Hier ervaart u een perfecte mix van ontspanning, natuur en romantische momenten – een plek waar u samen nieuwe energie kunt opdoen en herinneringen kunt creëren die blijven.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Afstand tot het strand tussen 100 en 400 m, afhankelijk van de locatie van de accommodatie.
Kenmerken
eettafel
kookplaat
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
koelkast
TV
eettafel
zithoek
douche
wastafel
toilet
haardroger
2-pers. bed
wasdroger (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming (elektrisch), tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten), kinderstoel, baby crib(paid)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 45/verblijf ((please reserve)Dogs as pets)
- Beddengoed
- beddengoed set - bij de prijs inbegrepen
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Gas/Olie
- Gas Included
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig ((basic equipment))
- Kinderbed
- € 10/verblijf (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 5/verblijf ((please reserve),(as available))
- Ontbijt
- € 17,50/persoon/nacht (On request(please reserve),(discount for children possible))
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer uitnodigend meubilair voor welzijn
Het ontbijt was lekker en bood een scala aan opties, hoewel vrij duur voor £ 12. Zelfs onze 9-jarige kleinzoon vond altijd iets dat hij leuk vond, zoals de mogelijkheid om zelf fruit te persen.
Onze kamer, ontbijt en prettige service waren uitstekend, we kregen nuttige tips voor onze activiteiten,
Een heerlijk gastenverblijf in een ontspannen sfeer, vakantieappartementen met goede faciliteiten, het hele huis, inclusief receptie en ontbijtruimte, is liefdevol ingericht, een oase van welzijn, je hebt de mogelijkheid om in alle rust te ontbijten, een ruime keuze aan kwaliteitsproducten bij het ontbijtbuffet, vriendelijke ontvangst en ondersteuning,
Zeer goede locatie, prettige verhuurder, ik zal deze woning opnieuw huren,
Door de zeer uitnodigende inrichting is welzijn gegarandeerd
De gastvrouw was erg vriendelijk en behulpzaam, ze gaf ons goede tips en heeft aanzienlijk bijgedragen aan het succes van ons verblijf.
De gastheren waren erg vriendelijk en behulpzaam, het appartement was zeer ruim en volledig uitgerust, de badkamer en slaapkamer waren een beetje krap, maar over het algemeen was het prima!
Een zeer vriendelijke en behulpzame gastheer die waardevol advies gaf en heeft bijgedragen aan een succesvol verblijf,
Hoewel rustig, toch een goed uitgangspunt,
Het was echt goed, een beetje van alles!