Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Ontsnappen aan het zwembad in de Vendée 08-02258-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €395 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit elegante appartement met twee slaapkamers, gelegen in de rustige residentie Fontenelles, biedt een uitnodigend toevluchtsoord voor gezinnen of groepen tot zes personen. Met verfijnde architectuur en een stijlvol interieur beschikt het over een ruime woonkamer met een tweepersoonsslaapbank, een volledig uitgeruste keuken met oven en vaatwasser, en een lichte badkamer met een ligbad en dubbele wastafels. Grote ramen geven toegang tot uw eigen balkon, perfect voor een kopje koffie in de ochtend of een glas wijn in de avond.

Stap naar buiten in de prachtig aangelegde tuinen en geniet van toegang tot een verwarmd zwembad (geopend van mei tot begin september), dat u deelt met andere gasten. Of u nu aan het zwembad ligt of de rustige paden in de buurt verkent, ontspanning is gegarandeerd. Golfliefhebbers zullen de nabijgelegen golfbaan waarderen en natuurpaden bieden rustige wandelingen of ochtendjoggings direct vanuit de residentie. Er is zelfs een veilige ruimte in de buurt voor hondenuitlaatservice en huisdiervriendelijke speelplaatsen!

Gelegen in L'Aiguillon-sur-Vie, bent u op slechts enkele minuten afstand van de prachtige stranden en charmante kustplaatsjes van de Vendée. Trakteer uzelf op verse vis in Saint-Gilles-Croix-de-Vie of op de lokale markten in Coëx. Reist u met een harige vriend? Veel cafés hebben hondvriendelijke terrassen en op korte rijafstand vindt u stranden waar huisdieren welkom zijn. Het is de perfecte uitvalsbasis om te ontdekken, te ontspannen en blijvende herinneringen te creëren – met uw trouwe viervoeter aan uw zijde.

Parterre
woonkamer
2-pers. slaapbank
keuken
oven
afwasmachine
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
2x wastafel
toilet
Algemeen
balkon, tuin (gedeeld met andere gasten), zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Mei t/m 1/2 Sep)
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Borgsom
€ 400
Eindschoonmaak
€ 100, of dient het zelf te doen (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
Huisdieren
Max. 2; € 7/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 7 p.p./verblijf
Diversen
Broodjesservice
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderbed
€ 5/nacht (Op aanvraag)
Kinderstoel
€ 5/nacht (Op aanvraag)
Televisie
€ 9/nacht
Wifi
Gratis (Bij de receptie)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Mr Hugo Beuten
Verblijf van 26 juli 2017 tot 2 augustus 2017
26 augustus 2017

volledig opgebruikt, geen Wifi in de appartementen, niet proper

Ms hente koenen
Verblijf van 5 augustus 2017 tot 12 augustus 2017
19 augustus 2017

Extreem achterstallig onderhoudt

Mr Mario Van Hessche
Verblijf van 10 juli 2017 tot 17 juli 2017
24 juli 2017

Residentie gaf een verouderde indruk. Het appartement was proper bij aankomst maar ook heel sober. Voor Tv moest er extra betaald (40 euro voor een week!). Moet een 20-tal jaar geleden een mooie resudentie geweest zijn. Wij hebben vele mooie plaatsen bezocht en dus toch een mooie vakantie gehad. De residentie mag een grondige opknapbeurt krijgen.

Mr Alwin van Middelkoop
Verblijf van 1 augustus 2016 tot 8 augustus 2016
10 augustus 2016

Leuke vakantie, alleen de bedden waren veel te hard waar door wij last van de rug kregen en weinig nacht rust door de pijn. Maar hier hadden wij een oplossing voor door elke ochtend te gaan zwemmen in het zwembad.

Mr Arie Pronk
Verblijf van 22 juli 2016 tot 29 juli 2016
31 juli 2016

Prima appartement, goede locatie en bereikbaarheid, vriendelijke service, zwembad geschikt voor alle leeftijden, gemengd publiek, voldoende mogelijkheden in omgeving voor ontspanning natuur, sport (golfbaan bij het complex), dorpjes, strand, restaurants, etc.

Mr GC Van Gorkum
Verblijf van 18 juli 2009 tot 1 augustus 2009
24 november 2009

Een prachtig appartement in dito omgeving. Mooi aangelegd. Zwembad en tennisbanen heel fijn.

Ms R.S. Heuvelman
Verblijf van 11 augustus 2007 tot 18 augustus 2007
7 maart 2008

Van 11-8 t/m 18-8 voor €800,- in een 6 persoonsappartment nr 7 (tegenover hole 3) in hoofdgebouw. Gelukkig aan de goede kant (qua dag/avondzon), dichtbij faciliteiten. De greenfee (€86 pp voor 2 dagen) viel ons wat tegen. Erg mooie 18 holes, goed onderhouden. Normaal volk. Geen gebruik gemaakt van zwembad. Tennisbaan €8 p/u. Auto noodzakelijk om ergens te komen.

Mr G.J. Derks
Verblijf van 21 juli 2007 tot 4 augustus 2007
6 maart 2008

Fantastich complex met een grandioos uitzicht. Appartementen zijn keurig ingericht en erg schoon. Een leuk overzichtelijk zwembad voor groot en klein. Een echte aanrader! G.J. Derks, Delden

Fam Bosch
Verblijf van 14 juli 2007 tot 28 juli 2007
5 maart 2008

Zeker voor Franse begrippen een prachtig complex, misschien wel het mooiste van de Vendee. In tegenstelling tot wat er in de omschrijving staat vermeld, is het niet verplicht om bed, bad of keukenlinnen te huren. De eindschoonmaak mag je ook zelf doen. Voor de kinderen is er weinig te doen. Een droogrek en natuurlijk de kaassschaaf ontbreken. Het appartement was zeer schoon. De huizen en villa's zagen er vanaf de buitenkant prachtig uit, maar de appartementen zijn ook mooi. Er is wel verschil in uitzicht; parkeerplaats, zwembad of golfbaan. Om naar het mooie strand of het dorp (st.gilles croix de vie) te gaan, moet je wel een kwartiertje rijden. Een uitstekende prijs kwaliteit verhouding! Helaas hadden wij niet zulk mooi weer (juli 2007) en vonden wij de omgeving ook wat tegenvallen, maar daar gaat deze beoordeling niet over.