Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prestige Odalys Mendi Alde Residentie 137-02247-FR1

6 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
7 huisdier(en)
vanaf €618 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ideaal gelegen op slechts 5 minuten van het dorp La Clusaz, biedt de residentie een luxueus verblijf met uitzonderlijke diensten. De residentie ligt op een toplocatie op het zuiden, biedt een prachtig uitzicht op het Aravis-massief en profiteert van maximale zonneschijn. De centrale ligging zorgt ervoor dat u dichtbij alle voorzieningen bent, waardoor uw verblijf in de bergen nog comfortabeler wordt.

Voor ultieme ontspanning kunnen gasten genieten van de Deep Nature Spa, met een wellnessruimte waar u kunt ontspannen in een rustige omgeving. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere het charmante dorpje La Clusaz, bekend om zijn skipistes en bergactiviteiten. Geniet van skiën, snowboarden, wandelen en nog veel meer in deze schilderachtige bergbestemming.

Dit hutappartement met twee kamers is ontworpen om comfortabel plaats te bieden aan maximaal 6 personen, met een woonkamer met een slaapbank voor twee personen, een goed uitgeruste keuken en een slaapkamer met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden. De hut heeft ook 2 stapelbedden, een badkamer en een apart toilet. Extra voorzieningen zijn onder andere Wi-Fi, bed- en badlinnen en een overdekte parkeerplaats (op reservering). De residentie is ook huisdiervriendelijk, zodat u uw harige metgezellen mee kunt nemen. Het biedt ook een verwarmd buitenzwembad, ideaal voor een verfrissende duik na een dag op de pistes.

Algemeen
, slaapkamer, badkamer, Parkeerplaats, TV, sauna, Handdoeken inbegrepen
Bedlinnen
Included
Borgsom
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Included
Toeristenbelasting
Included
babyspullen
Included
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
Sauna
Included
Televisie
Included
Wifi
Included
leringen: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
LUCIENNE H,
Verblijf van 11 maart 2023 tot 18 maart 2023
21 maart 2023

Het is spijtig dat het niet mogelijk is om de kamer te blokkeren met een bankkaart en contant te betalen bij de receptie,