Accommodatie
Parterre: (hal, open keuken(keramische kookplaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, tuindeuren, terras), woon/eetkamer(TV(satelliet), kachel(hout), DVD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasdroger, ligbad, douche, wastafel, wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), toilet, overloop)
berging(koel-/vriescombinatie), verwarming(elektrisch), terras(privé, omheind), tuin(privé, omheind, verlicht), tuinmeubilair, BBQ, speeltoestellen, tafelvoetbal
Tips van de eigenaar
De slaapkamer op de begane grond heeft een 2-persoonsbed met 2 electrisch verstelbare lattenbodems en 2 matrassen. Indien u linnengoed meeneemt dient u 2x 1-pers.bedlinnen mee te nemen.
Indien u het bedlinnen huurt zijn de bedden opgemaakt.
Details
Kenmerken
Min. aantal personen: 1
Max. aantal personen: 10
- - Maximaal 3 huisdier(en) toegestaan.
- - Badkamers: 1
- - Slaapkamers: 4
- - Bad aanwezig
- - Barbecue
- - Vaatwasmachine
- - Wasdroger
- - Omheind terrein
- - DETAIL_PROPERTY_F08
- - Tuin
- - Magnetron
- - Woonoppervlakte (m2): 140
- - Ligging: Vrijstaand
- - Ligging: Landelijk
- - Wasmachine
Additionele kosten
Borgsom: € 100 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Schoonmaak: Verplicht; € 45
Huisdieren: Max 3; Gratis
Bedlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 15 p.p../Verblijf
Badlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Elektriciteit: € 0,10/kWh
Gas/Olie: Niet aanwezig
Hout: Inclusief
Omgeving:
Aan de rand van het dorp een geheel vrijstaand vakantiehuis. Uitzicht over weilanden en het dorpje La Belle Etoile. In de buurt verschillende bezienswaardigheden: het Archeologisch museum Bribacte (ca. 40km). Middeleeuws stadje Bourbon-Lancy (ca. 15km). Middeleeuwse stad Autun (ca. 50km). Attractiepark Le Pal (ca.75km). In de nabije omgeving zijn bossen te vinden.
Bijzonderheid:
In de tuin, in de zomer, een opblaasbaar zwembad (rond 3,6m).
Afstanden
- - Centrum (dorp/stad): 0,5 km
- - Voedselwinkel: 0,5 km
- - Bos: 5,0 km
- - Uitgaansgelegenheid: 15,0 km
- - Meer: 0,8 km
- - Zwembad (openlucht): 20,0 km
- - Restaurants: 6,0 km
- - Toeristen Informatie Service: 16,0 km
Frankrijk vakantieland
Frankrijk is een populaire vakantiebestemming. Het land heeft een oppervlakte van 551.500 km² en rond 61.000.000 inwoners. Het beschikt over een prachtige natuurgebieden, ruwe bergketens en vele rivieren. De langste rivier is de Loire met 1012 km. In de Alpen, de Pyreneeën en het Centraal Massief wordt veel geskied. Veel toeristen gaan niet voor de natuur naar Frankrijk, maar voor de vele echt toeristische steden zoals Parijs, Lyon en Marseille.
De Franse cultuur doet zich vooral gelden in de architectuur, literatuur, muziek, film, toneel en beeldende kunst.
De in het Noorden van Frankrijk gelegen streken, zoals Normandië en Bretagne, zijn al jarenlang in trek bij rustzoekers en sportievelingen. Het platteland met zijn rust en stilte, zijn eenvoud en ongerepte natuur maken dit gebied bij een grote groep geliefd. De prachtige brede stranden spreken veel mensen aan.
Klimaat
Frankrijk kent 4 verschillende klimaten, langs de kust van de Middellandse Zee heerst een middellands zeeklimaat. In het westen heeft men te maken met een gematigd zeeklimaat, terwijl in het oosten een landklimaat heerst met koude winters. In het midden is sprake van een overgangsklimaat met eigenschappen van land- en zeeklimaat.
Eten en drinken
De Franse keuken is wereldberoemd. Franse gerechten zijn o.a. bouillabaisse en cassoulet. Franse wijn en kaas zijn erg bekend, er zijn wel 400 soorten kaas. Lekker op een terrasje zitten met een goed glas wijn en een lekker stukje kaas, wat wil een mens nog meer. Frankrijk is een van de belangrijkste producenten van wijn in de wereld. De bekendste wijngaarden zijn in Bourgondië, Champagne, de valleien van de Rhône en de Loire en het gebied van Bordeaux. Frankrijk heeft een uitgebreid spoorwegnet, waaronder een netwerk van hogesnelheidstreinen. Via de kanaaltunnel is er een spoorverbinding met Groot-Brittannië. In Frankrijk is een wegennet van autosnelwegen waar op belangrijke wegen tol wordt geheven. Frankrijk heeft voor ieder wat wils en is een vakantieland voor de Fransen zelf en heel veel anderen.
Gastenboek
Du Bois
(Verblijf van 2011-12-26 tot 2012-01-02)
Prettige accomodatie, zeker voldoende ruimte voor 4 volwassen. Alles is aanwezig voor een prettig verblijf, de steden en dorpen in de omgeving zijn zeker een bezoek waard.
Overzicht beschikbaarheid van deze accommodatie
- Kies eerst hieronder de maand en het jaar waarin u de accommodatie wilt boeken
- Selecteer daarna de gewenste verblijfsduur (weekend, lang weekend midweek of week)
- Nu verschijnen vanzelf de periodes waarin de accommodatie beschikbaar is
- Klik de gewenste periode aan. Indien een bepaalde periode er niet bij staat, is de accommodatie in die periode niet beschikbaar
- Klik ten slotte op "Nu Reserveren".
Niet beschikbaar
De door u gekozen periode is helaas niet mee beschikbaar.
U kunt hiernaast eenvoudig een andere periode selecteren.

De website is op zoek naar geschikte huizen.
Een ogenblik geduld alstublieft.

























Copyright 2012 Vakantie-Met-Huisdieren.nl -